Vojna v Ukrajini 2

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
A vojne in specialne operacije tudi?

Seveda, ce so nelegalne.

Hkrati še razmislite o VSEH nelegalnih vojaskih operacijah in okupacijah 'obrambne' organizacije v zadnjih, recimo, 30 letih (Irak, Libija, Sirija, Afganistan, Jemen,...).


Jih obsojas?
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Seveda, ce so nelegalne.

Hkrati še razmislite o VSEH nelegalnih vojaskih operacijah in okupacijah 'obrambne' organizacije v zadnjih, recimo, 30 letih (Irak, Libija, Sirija, Afganistan, Jemen,...).


Jih obsojas?

pa dejmo bebatirat o aktualni, ne zdej nekam v zgodovino skakat z what about...

obsojaš?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
pišuka, upam, da so tole resnični podatki.

To pomeni, da RU zmanjkuje sape, in da so UA ubranili tole ofenzivo.
Vojna bo še kr neki časa trajala... Rusi niso sposobni sami premagat Ukrajine, to je defacto. Če jim pokrovke ne priskočijo na pomoč bo Vladek krvavo scal kanglco...

Edina stvar je koliko časa bodo Kitajci še sponzorirali tale Rusi šalajbarizem. Edina rešitev Rusov je totalna vojna na pacifiku, takrat pa bi imel realne šanse...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.166
2.454
113
Je to kaj drugačna predaja od Khamzat Galeav-a?

COMPARISON.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.166
2.454
113
Dvomim, da je tole res.... :fredi:

The Ukrainian armed forces have allegedly already started using a new Ukrainian development for attacks on military bases in #Crimea - the Grom-2 operational and tactical missile system, capable of hitting targets at a distance of up to 500 kilometers, RashA media reported




The Ukrainian army has missiles capable of destroying the Crimean bridge and reaching Moscow. According to reports, Grom-2 was used in an attack on a Russian airfield at Gvardeyskoye near Simferopol on March 4.
Independence Day military parade in Kyiv, 2018
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Verjetno obojestranske simpatije. Predvidevam, da enako obsoja tudi vse ruske aneksacije in invazije. Pa enako tudi kitajske, iraške, iranske, palestinske, indijske, nenazadnje tud srbske itd...

Seveda, tako kot sem napisal, vse.

Izpostavil pa sem tiste, na katere nekateri preradi pozabljate.

Med drugim se vedno nelegalno okupacije vzhoda Sirije (1/3) in njeno krajo naravnih bogastev.
Kdo 'z druge strani' si upa to obsoditi?
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
to pa bo tista realnost po vojni, kot bodo čez čas ugotovili, da so ostali brez vsega in so prodane duše. Sicer ne Rusom, ampak USA. EU pa je spet kratko potegnila, in bo surovine iz UA spet plačevala po višji ceni.

bla bla bla bla... kolikokrat smo že tole slišali?

A ti pa nisi "prodana duša"? Prodal si se zahodu, EU za boljši standard. Vsi smo se. Ampak smo se tako SAMI odločili. Tako kot se UA! Ne jih zdej zaradi tega zaničevat, ker grejo po istih stopinjah kot smo šli mi, z istim ciljem kot smo šli mi.

Vprašanje, koliko bo EU takratko potegnila, če želi UA v EU.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in damirj