Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Še "glasbeniki" bežijo iz ru$$ije.... Mirsi kdo je plačal ta polet? Nemški davkoplačevalci. In to kljub sankcijam...

Sem najprej pomislil na Mozarte, pa sem se potem spomnil, da so ti zbežali iz ukrajine.

Pojma nimam kdo je plačal polet, ampak verjetno imaš kar prav, da nemški davkoplačevalci. Sankcije so pač za nas, navadno rajo,... ne pa za elito.
 
  • Haha
Reactions: msenjur

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
A si spet pozabil določene stvari iz Minska in OSCE poročil, da obtožuješ samo UA? Treba še enkrat ponoviti? Tudi RU bi morali spoštovati Minsk, pa ga ne, od nelegalne referenduma. Tako da Minsk I in II je mrtev papir. Maš na TASS-u novico, da je zdaj to mrtev papir.

Za nespoštovanje Minska I in II je krivda 50-50 RU/UA.

Isto Krimski referendum in neonacistični opazovalci.
Tisti, čemur ti praviš nelegalni referendum ni nobena kršitev sporazuma, ker tam nikjer ne piše, da ga oblast v donbasu nebi smele izvest. Piše pa, da bi ga morala izvest ukrajina, pa ga ni izvedla - to pa je kršitev s strani ua.

Opazovalci v ničemer ne spreminjajo voljo ljudi, izraženo na referendumu. So nepomemben faktor. Ampak če so res taki neonaciji, kako to, da se po zahodu lahko prosto sprehajajo in opravljajo visoke funkcije, namesto da bi bili v zaporu?. Zakaj pa po tvoje še kakšni drugi, tebi bolj všečni opazovalci niso prišli, saj so bili vabljeni?
Ampak če so zate opazovalci tak pomemben faktor, a je torej zate slovenski referendum tudi nelegalen, ker mednarodnih opazovalcev pri nas ni bilo, pa tudi oblast v beogradu referenduma ni priznala ???
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.620
10.229
113
kod Džej-Zija
Tisti, čemur ti praviš nelegalni referendum ni nobena kršitev sporazuma, ker tam nikjer ne piše, da ga oblast v donbasu nebi smele izvest. Piše pa, da bi ga morala izvest ukrajina, pa ga ni izvedla - to pa je kršitev s strani ua.

Opazovalci v ničemer ne spreminjajo voljo ljudi, izraženo na referendumu. So nepomemben faktor. Ampak če so res taki neonaciji, kako to, da se po zahodu lahko prosto sprehajajo in opravljajo visoke funkcije, namesto da bi bili v zaporu?. Zakaj pa po tvoje še kakšni drugi, tebi bolj všečni opazovalci niso prišli, saj so bili vabljeni?
Ampak če so zate opazovalci tak pomemben faktor, a je torej zate slovenski referendum tudi nelegalen, ker mednarodnih opazovalcev pri nas ni bilo, pa tudi oblast v beogradu referenduma ni priznala ???
Tooooooooo. Spet bluzi o referendumih. :cheer: :cheer: :cheer: Je bil že čas, pogrešal sem te debate. Seveda znova od začetka, ker je senilko že vse pozabil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.932
14.805
113
ap91ven_700bwp.webp
 
  • Jezen sem
  • Žalosti me
Reactions: Mr_Wolf in mr_

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Tisti, čemur ti praviš nelegalni referendum ni nobena kršitev sporazuma, ker tam nikjer ne piše, da ga oblast v donbasu nebi smele izvest. Piše pa, da bi ga morala izvest ukrajina, pa ga ni izvedla - to pa je kršitev s strani ua.

Spet si prebral tisto, kar ti najbol paše oz. je za rusofila najbolje. Prebrati treba vse, UA stran, RU stran in OSCE poročila....zato pravim, krivda 50-50% in ne 49-51% RU/UA!

Zakaj pa po tvoje še kakšni drugi, tebi bolj všečni opazovalci niso prišli, saj so bili vabljeni?

Vprašati moraš Mateusz Piskorski, on je bil vodja opazovalec in katere bo povabil. Imaš vse napisano na ata Googlu.


Gremo dalje....


In Belarus, the attack on the DRLV A-50U aircraft, which received a "hole in the hull" was recognized​

 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.395
2.075
113
andy je poslal številke mrtvih na BBC in so potem povzeli številke. Mi se sploh ne zavedamo, kakšno legendo imamo na forumu pa še moderator je.
andy a mi lahko poveš, kako zmanjšat porabo pod 5 litrov, medtem ko imam 200 na števcu? Zaradi Zelenskega imam višje položnice, pa bi vsaj pri porabi mal našparal.