Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Minus two Russian military bases! The mayor of the temporarily occupied Melitopol, Ivan Fedorov, said that two evening explosions destroyed two Russian military bases at once.



The city of Melitopol is located in south-eastern Ukraine. In a double attack on the Russian-occupied city of Melitopol, there are said to have been “hundreds of Russian victims”.

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Za našega mirsata :evil: :evil: :evil:


Remember when Putin, Medvedev and their online trolls were taunting that gas prices will reach 1000 EUR/MWh? Well, the prices fall, while Russian proportion are marginal. We are now at 43 EUR/MWh and the winter is not yet over.


Fqhrx8jX0AI_u9d.png


 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Vsa čast modelu, da je v najbolj zajebanemu momentu ostal zvest svojim načelom.

matej se strinjam s tabo, kapo dol možu...samo ...po vojni oz tej operaciji, kdo bo pravzaprav ostal v Rusiji, da bi jo peljal naprej? Govorim o fantih, moških, ki so kanon futr na tak ali drugačen način...kdo bo pravzaprav bil delovno sposoben po tej operaciji za delo v gospodarstvu pri tolikšnih izgubah in takšenm tretiranju svojih državljanov
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.728
9.395
113
Za našega mirsata :evil: :evil: :evil:


Remember when Putin, Medvedev and their online trolls were taunting that gas prices will reach 1000 EUR/MWh? Well, the prices fall, while Russian proportion are marginal. We are now at 43 EUR/MWh and the winter is not yet over.


Poglej priponko 64305
Dejstvo je, da nam je topla zima šla konkretno na roke. Če bi bila mrzla bi lepo gagali in plačevali oderuške cene, preprodajalci s plinom bi pa nove jahte naročevali.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.169
9.448
113
40
MB
matej se strinjam s tabo, kapo dol možu...samo ...po vojni oz tej operaciji, kdo bo pravzaprav ostal v Rusiji, da bi jo peljal naprej? Govorim o fantih, moških, ki so kanon futr na tak ali drugačen način...kdo bo pravzaprav bil delovno sposoben po tej operaciji za delo v gospodarstvu pri tolikšnih izgubah in takšenm tretiranju svojih državljanov
Pa sej to je jasno vsem razen rusofilom, da je putler s tem podpisal smrtno obsodbo za svoj narod dolgorocno.

ze prej demografska slika ni bila obetavna … zdaj pa …
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

sad

Guru
24. avg 2007
20.728
9.395
113
Samo meni nekaj ne gre v glavo. Lenin, Stalin in sedaj Putin. Kako to, da se kar trije taki grobarji “ naroda najdejo ravno v Rusiji.
In kako to, da gredo Rusi že tretjič na led in umirajo za takega?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.029
4.552
113
Po moje je to en navaden bullshit. Da sem jaz ukrajinski vojak, se ne bi boril mož na moža, ampak bi mu lepo s par metrov ob napadu v glavo metek spustil. Ne pa se boril z njim. Lool.
Še malo pa bodo mediji natolcevali, da se vojaki s krompirjem obmetavajo.
Nimaš kaj dosti izbire, če jih 10 teče proti tebi, ti pa samo 4 lahko pokosiš z streljanjem, ostali so pa potem že pred tabo...


https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/yhpe86
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.463
4.570
113

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Samo meni nekaj ne gre v glavo. Lenin, Stalin in sedaj Putin. Kako to, da se kar trije taki grobarji “ naroda najdejo ravno v Rusiji.
In kako to, da gredo Rusi že tretjič na led in umirajo za takega?

vzgoja, vzgoja, vzgoja.

mene bolj zanima, kako se putin ni poglobil v zgodovino, da bi videl da veliki sistemi pac nimajo prihodnosti. ze od rimskega cesarstva je jasno, da vsaka vecja tvorba prej ali slej krvavo razpade. in da folka ne mores vec prisilit z nasiljem, da se ti podredi.

pa dedc je ze z eno nogo v mavzoleju. kdaj zaboga bo lahko uzival sadove svojega nasilja?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri