Vojna v Ukrajini 2

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.017
4.935
113
Nuku`Alofa
ru$$ian way...

 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.017
4.935
113
Nuku`Alofa
Odlična kolumna, vredna branja

 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.434
113
Notranjska
Še ena Damijanova kolumna. Komentarjev v stilu, da lastnega kredita ni sposoben urediti, se raje vzdržite, ker nimajo z vsebino nobene veze. Pričakujem pa komentar strokovnjaka za rusko ekonomijo optiplex
Super se mi zdi ko ima Damjan vse ruske podatke za suho zlato. Stvar je v dejanskem spoštovanju sankcij s strani zahodnih držav Slovenija ima z Rusijo več prometa sedaj in Krka največje dobičke, dokler bodo govorili eno delali drugače bo tako, sicer sem zadnjič poslušal enega ruskega ekonomista in je tudi sam bil mnenja da sankcije sprva niso delovale v decembru je bil pa minus na ruski strani kar konkreten tako konkreten da je ta prispeval da je letni bdp v minusu.
Je pa pri nafti še veliko rezerv....bi pa rad videl dejanske cene ruske nafte, papir vse prenese ne vem od kje njemu podatki.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.434
113
Notranjska
Pričakujem še kak komentar o evropskih posledicah učinkovitih sankcij, ki se jih ne da zmanipulirati, kot velja za ruske. Damijan ima zelo verjetno na razpolago verodostojne podatke in ne nekih časopisnih člankov.
Pa še dobro, da ti nimaš nobenih pufov. Pohvalno!
Povdarjam verodostojne ruske podatke?
Vsa ruska ekonomija je siva ekonomija in tu govori o preverjenih super visokih cenah.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.434
113
Notranjska
Ja, pa Reuters tudi pravi, da se stvari sla.... ups:
Seveda industrija rula prešli so na vojno ekonomijo, iz časa SZ, za zajtrk municija, za kosilo granate in za večerjo rakete!
 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.434
113
Notranjska
Odlična kolumna, vredna branja

Zato pa Turka v slovenskem medijskem prostoru praktično ni slišati stvar časa je kdaj ga bodo sodili še iz Siola, sedaj so tam drugi časi, časi Širce in Nike.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.393
2.073
113
Pred časom so rusi naredili video o tem, kako v EU zmrzujemo in smo brez elektrike, ter da ženske na veliko lovijo ruse po tinderju (al kaj je že tisti app za iskanje partnerjev). Od takrat se je številko ruskih moških na tinderju povečalo za ne vem kolk procentov, ker so dejansko verjeli ruski propagandi :bonk:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.144
9.795
113
pokjenci, sicer pa, ce bi taka reklama pri nas bla, v razvitem kao svetu, bi bilo isto, glupih je vedno več, prav ironično. v tem času
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.304
5.624
113
Ladijska kupola na lahkih oklepnikih :valjamse:

1677942626519.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.340
5.570
113
Super se mi zdi ko ima Damjan vse ruske podatke za suho zlato. Stvar je v dejanskem spoštovanju sankcij s strani zahodnih držav Slovenija ima z Rusijo več prometa sedaj in Krka največje dobičke, dokler bodo govorili eno delali drugače bo tako, sicer sem zadnjič poslušal enega ruskega ekonomista in je tudi sam bil mnenja da sankcije sprva niso delovale v decembru je bil pa minus na ruski strani kar konkreten tako konkreten da je ta prispeval da je letni bdp v minusu.
Je pa pri nafti še veliko rezerv....bi pa rad videl dejanske cene ruske nafte, papir vse prenese ne vem od kje njemu podatki.
To bi moral striktno kontrolirat..