Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.686
-414
113

Komentarji pa zmagajo.

Sočasno se proslavlja NOB, katerega so z orožjem in urjenjem zalagali zavezniki. Naša pomoč napadeni državi pa je hlapčevstvo do ZDA.

res je neverjetno, koliko ljudi ne dojame, da se drzava mora branit, ce hoce prezivet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Putin prestopil mejo? Nacionalna varnost na Poljskem že ima sestanek. Bo trebalo postavi proti-raketne sisteme ob meji in jih aktivirati. To je pa že uradni napad na NATO članico :confused:

An explosion occurred in the village of Przewodów near the Ukraine-Poland border. Police and army arrived at the site, the investigation is ongoing. If it's connected to today's Russian's missile attack or not remains to be seen.


 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.695
6.897
113
Russian missiles tonight crossed into Poland and killed two people, a senior US intelligence official has claimed.

Lahko bi se kaj slucajno padlo na moskvo
 

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.419
536
113
43
Še vedno Rdeči revirji
Jaz mislim, da bo moral NATO na mirovno operacijo v Ukrajino. Komplet ozemlje UA, ki ni na fronti in ni pod rusko okupacijo. Misija zaščita prebivalstva in civilne infrastrukture. Naloga misije: karkoli prileti na to ozemlje sestrelimo in uničujemo vojaške položaje od koder je to priletelo. To je očitno osnova, da se bo nehala morija nad civilnim prebivalstvom. Direktne boje z Rusi na fronti še naprej izvaja UA vojska.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in msenjur

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Posnetek zaslona 2022-11-15 211145.png
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Jaz mislim, da bo moral NATO na mirovno operacijo v Ukrajino. Komplet ozemlje UA, ki ni na fronti in ni pod rusko okupacijo. Misija zaščita prebivalstva in civilne infrastrukture. Naloga misije: karkoli prileti na to ozemlje sestrelimo in uničujemo vojaške položaje od koder je to priletelo. To je očitno osnova, da se bo nehala morija nad civilnim prebivalstvom. Direktne boje z Rusi na fronti še naprej izvaja UA vojska.
Tega ne boš videl, bo mogla kakšna raketa prileteti krepko v območje NATA. Poljaki bi morali ob mejo z Ukrajino namestili sisteme dolgega dosega, varujejo sebe in Ukrajino pred zračnimi napadi.


Možno da je bila kakšna Ukrajinska protizračna raketa, bodo povedali Poljaki, kaj vse bodo našli od rakete.

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Tega ne boš videl, bo mogla kakšna raketa prileteti krepko v območje NATA. Poljaki bi morali ob mejo z Ukrajino namestili sisteme dolgega dosega, varujejo sebe in Ukrajino pred zračnimi napadi.


Možno da je bila kakšna Ukrajinska protizračna raketa, bodo povedali Poljaki, kaj vse bodo našli od rakete.


Aha, tako kot ukrajinski dron, ki je padel na Zagreb?

Najprej obsodit ruse ze kar vnaprej, ko se pa izkaze, da je ukrajinsko zracno plovilo, pa postane vse tiho.

Ocitno je Ukrajina napadla NATO clanico. Bo NATO ukrepal proti Ukrajini?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Robert

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.694
5.843
113
pravijo, da je ukrajinska protizracna raketa...
2 raketi.
A potem bo Poljska aktivirala 5 člen ?



V ostalih novicah
V Italiji razbili domnevno neonacistično skupino s stiki z Azovom

->
Bataljon Azov: Od neonacistične milice do odreda ukrajinske vojske
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.686
-414
113
2 raketi.
A potem bo Poljska aktivirala 5 člen ?



V osatlih novicah
V Italiji razbili domnevno neonacistično skupino s stiki z Azovom

ne, ker so prijateljske drzave, in je drugace, kot ce bi bila raketa od okupatorja.

fino za ostale novice.