Vojna v Ukrajini 2

mr_

Guru
20. sep 2007
9.303
2.684
113
General Andy, reka je prečkana, skoraj cel teden ni raket in iranskih prdalic na Kijev, Putin se skriva, nihče ni padel z balkona, ni poročil o skorajšnjem prihodu Armat na bojišče, močne puščice se v kontra smeri. Kaj dogaja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.026
819
113

mr_

Guru
20. sep 2007
9.303
2.684
113
Neverjetno koliko bo gnil zahod, uničena odvisnica EU, z reveži v šotorih recesivna USA, spet na varnem Taiwan, ... profitiral v tej uničujoči vojni. Razgalili so se ko cucki. Upam da vsaj približno vedo kaj narediti z Rusijo po končaemi fiasku.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.695
6.897
113
At least two missiles struck a residential district in the Ukrainian capital in the last hour, the mayor of Kyiv reported.

Se mi ze zdelo cudno zakaj mir s tem…
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Študent iz Zambije, ki je v Moskvi študiral jedrsko inženirstvo, a je bil pred dvema letoma v Rusiji obsojen zaradi neopredeljenih kaznivih dejanj, je bil ubit v bitki v Ukrajini. Njegovo smrt je sporočilo zambijsko zunanje ministrstvo, ki sedaj od Kremlja zahteva pojasnila, kako se je njihov državljan znašel na bojišču.
Bil je zaprt.
In se je javil da gre pobijat Ukrajince. In je fasal luknjo v čelo. Case closed.
Zdj je pa pizdarija. Zakaj pa kako pa čemu pa bla bla bla.
Predlagam pa....da Zambija rukne atomsko bombo na Moskvo.
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sad

Guru
24. avg 2007
20.900
9.574
113
Zakaj je pa potrebna cenzura čez cca. 2/3 slike?
Zato ker je pameten, da se ne vidi balkona ali karkoli že. Na podlagi tega lahko pravi obveščevalci dobijo ven mikrolokacijo.
Neumni Rusi so tako izdajali svoje položaje, ko so se hvalili po Telegramih, potem pa jokali, ko so jim razsuli štabe, itd. Saj Ukrajincem se je to tudi na začetku dogajalo, pa so se izučili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.476
15.470
113
Zato ker je pameten, da se ne vidi balkona ali karkoli že. Na podlagi tega lahko pravi obveščevalci dobijo ven mikrolokacijo.
Neumni Rusi so tako izdajali svoje položaje, ko so se hvalili po Telegramih, potem pa jokali, ko so jim razsuli štabe, itd. Saj Ukrajincem se je to tudi na začetku dogajalo, pa so se izučili.
Na to sem najprej pomislil ja ampak pri Rusih je z objavo fotografij in video posnetkov dejansko šlo za posredovanje lokacije o nahajanju ruskih vojakov in opreme, katera je bila Ukrajincem do tistega momenta neznana in so to seveda izkoristili za napad. Glede na to, da so zdaj ta konec Rusi že raketirali (torej so že prej nekako ugotovili, da je tam po njihovo nek raketiranja vreden cilj pa ne vem kako bi jim lahko koristil dodaten pogled in sem posledično to misel o mikrolokaciji in geolociranju opustil.
 
2. jul 2020
4.828
6.341
113

Komentarji pa zmagajo.

Sočasno se proslavlja NOB, katerega so z orožjem in urjenjem zalagali zavezniki. Naša pomoč napadeni državi pa je hlapčevstvo do ZDA.