Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
The Israeli Air Force launched air strikes on Iranian military bases in Damascus and on the international airport in the capital last night.

Na vidiku novo revolucijo? Vsakrat več žensk protestira, Izrael je začel napadi, nazadnje je uničil tovarno za kamikaze drone.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
"Svet ima dve možnosti: ali bomo nadaljevali težave, ki bremenijo vse, ali pa bomo sodelovali. Verjamem v zdrav razum, vedno sem," je dejal Putin in pozval Zahod, naj si prizadeva za skupno prihodnost z Rusijo.

Spravi svojo Rusijo iz UA in bo takoj konec vojne. Preprosta rešitev za zdrav razum. Za ukinitev sankcij se boš pa moral boriti kot lev :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
The “international community”
v sliki:



Uršule in Elenskega imajo ljudje polno kapo.
Taista kura je bila zraven pri Pfizer cepivih.
10 odmerkov na prebivalca je podpisala.

Francija, Nemčija, Belgija








Moldavija
Kaj so to za ene zeleno bele zastave v drugem videu?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Spravi svojo Rusijo iz UA in bo takoj konec vojne. Preprosta rešitev za zdrav razum. Za ukinitev sankcij se boš pa moral boriti kot lev :evil:

ne, ne gre to tko.

ua mora predat ozemlje, in se umaknit z svojega ozemlja in ga predati okupatorju.
tako se dela mir.

tudi jaz sem za sodelovanje. samo ne z okupatorjem. dokler bo sral bo ua, ni sodelovanja. ko pa se spravi ven in se opravici za vse in odstopi, bo pa cas za sodelovanje z rusijo.

a ne ve, da tukaj je edina tezava on, ki kar trmari s to okupacijo, ki mu jo cel svet ne prizna.

pa piz.da da ne mores bit tok trd, da ce ti vsi pravijo, da nisi ok naredil, da se mal ne zamislis.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.461
123
63
The Israeli Air Force launched air strikes on Iranian military bases in Damascus and on the international airport in the capital last night.

Na vidiku novo revolucijo? Vsakrat več žensk protestira, Izrael je začel napadi, nazadnje je uničil tovarno za kamikaze drone.
To dela ze od zacetka vojne v Siriji. Skoraj tedensko. Vedno je nekaj v zvezi z Iranom, pa tud ce ni :)
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
ne, ne gre to tko.

ua mora predat ozemlje, in se umaknit z svojega ozemlja in ga predati okupatorju.
tako se dela mir.

tudi jaz sem za sodelovanje. samo ne z okupatorjem. dokler bo sral bo ua, ni sodelovanja. ko pa se spravi ven in se opravici za vse in odstopi, bo pa cas za sodelovanje z rusijo.

a ne ve, da tukaj je edina tezava on, ki kar trmari s to okupacijo, ki mu jo cel svet ne prizna.

pa piz.da da ne mores bit tok trd, da ce ti vsi pravijo, da nisi ok naredil, da se mal ne zamislis.

Doker je Putler glavni, ne bo nobenega sporazuma. Edino če sam predlaga, umaknite sankcije proti Rusiji in se umaknemo iz cele Ukrajine.
UA bi mu morala dati tist Krim, Ruska vojska pa ven iz UA, potem pa naj gre UA v NATO in zaključijo to vojno. Do Krima si naj pa vodo potegne iz Rusije. UA bo prej ko slej v NATU, ali čez 1 let ali pa 10 let.

Samo je en VELIK problem, Rusija se požvižga na vse dogovore in sporazume.


P.S

A je danes kdo opazoval Putino roke pri govoru? Vas na kej spominja? :cowboy:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
According to this Polish writer, Ukraine will be partitioned between Russia and the West as follows. He also refers to the West as “European hyenas.”


Nekaj takega
img.jpg





Grdi grdi Poljaki, part 2
Poland stopped paying benefits to 80,000 Ukrainian citizens because “the practice of extorting benefits by organized groups of Ukrainian citizens is increasing.” They get the benefits, then get more benefits in another place, according to the media.





Eu bi rada bila lopov, a nima pravne osnove (in to dobro ve)


A step in the right direction for the Eurocrats: admitting that they seek to *steal* Russian assets, not just keep them frozen. But first they just need to change their laws to do so. Thats what the rules-based order is all about!

img2.jpg







Nacifikacija kijevskih ulic z azovci

The street of heroes of the neo-Nazi Azov regiment is officially opened in Kiev. This is the former street of the USSR Marshal Malinovsky, who smashed the Nazi troops during WWII.
img3.jpg
 
Nazadnje urejeno:

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113

Finland Will Allow NATO to Place Nuclear Weapons on Border With Russia.​


The U.S. already has around 100 nuclear weapons in Europe, positioned in Belgium, Germany, Italy, the Netherlands and Turkey according to the Federation of American Scientists.

The #US will deploy upgraded B61-12 tactical nuclear bombs in #Europe ahead of schedule. They will be delivered in December, not in the spring of 2023

Spet bo Putler jokal :valjamse: :valjamse: :valjamse: :obesise::obesise::obesise:
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Se strinjam, po drugi strani moraš biti pripravljen, ne smeš imeti zastarele robe, tako kot ruzzofili. Nikoli ne veš, kdaj te bo sovražnik napadel npr. tako kot Rusija napadla UA.

Finska me je presenetila, nisem pričakoval, da bo kar tako pustila, da NATO postavi jedersko orožje. Le kaj so dobili v zameno, da bodo to pustili.