Vojna v Ukrajini 2

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
rus je vzhodno ukrajinsko mejo prečkal že 2014 in takrat dalje je kar je. Res si pa ni Z,V in O narisal na tanke in paradiral okoli.
Ljudje so umirali v UA tudi pred letom 2014. Umiranje v UA pač ni vezano izključno na rusko prečkanje meja in Krim. #Euromaidan

ps. ne trdim, da so ukr nedolžni pri vsem skupaj
Vem da ne, znam brati in v veliki večini primerov tudi kar razumem prebrano :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: pipo

mr_

Guru
20. sep 2007
9.302
2.683
113
Ljudje so umirali v UA tudi pred letom 2014. Umiranje v UA pač ni vezano izključno na rusko prečkanje meja in Krim. #Euromaidan


Vem da ne, znam brati in v veliki večini primerov tudi kar razumem prebrano :)
Dej no, ne klobasat. Spet ruska klamfanja , kako so našli manjšine, ki si želijo svobode. Rusija pa seveda nič pomagala. Bruh.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
Vidiš Agent007 , takšne uporabnike kot je tale zgoraj sem imel v mislih s postom #3.615. Tip ima za klobasanje in rusko klamfanje navajanje dejstva, da so v UA ljudje umirali (pa ne od starosti, bolezni ali nesreče ampak zaradi oboroženih spopadov) že pred vpadom ruske vojske na ozemlje UA oz. pred letom 2014, noro.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.302
2.683
113
Vidiš Agent007 , takšne uporabnike kot je tale zgoraj sem imel v mislih s postom #3.615. Tip ima za klobasanje in rusko klamfanje navajanje dejstva, da so v UA ljudje umirali (pa ne od starosti, bolezni ali nesreče ampak zaradi oboroženih spopadov) že pred vpadom ruske vojske na ozemlje UA oz. pred letom 2014, noro.
Spusti se s svojega več vrednega, jaz sem kao nevtralen, piedistala, pa malo razišči kaj, kako, zakaj počne Putin, Rusija.
Mogoče en Link, https://khpg.org/en/1551054011
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
Spusti se s svojega več vrednega, jaz sem kao nevtralen, piedistala, pa malo razišči kaj, kako, zakaj počne Putin, Rusija.
Mogoče en Link, https://khpg.org/en/1551054011
Od kje pa zdaj ta nova zabloda, da sem več vreden, nevtralen? Jaz pri tem vojaškem konfliktu oz. ruski okupaciji Ukrajine nisem prav nič nevtralen in sem prav lepo na strani Ukrajine ampak to še ne spremeni dejstva, da so ljudje v UA umirali v oboroženih spopadih še preden so se zeleni možici začeli sprehajati po Krimu leta 2014 kot sem debatiral z drugim uporabnikom Alterja. Predlagam, da malce umiriš svoja čustva in začneš bolj natančno brati ter dojemati kaj pravzaprav prebereš ter ne mečeš vseh uporabnikov, ki se ne derejo "slava Ukrajini" v isti koš.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
511
63
Od kje pa zdaj ta nova zabloda, da sem več vreden, nevtralen? Jaz pri tem vojaškem konfliktu oz. ruski okupaciji Ukrajine nisem prav nič nevtralen in sem prav lepo na strani Ukrajine ampak to še ne spremeni dejstva, da so ljudje v UA umirali v oboroženih spopadih še preden so se zeleni možici začeli sprehajati po Krimu leta 2014 kot sem debatiral z drugim uporabnikom Alterja. Predlagam, da malce umiriš svoja čustva in začneš bolj natančno brati ter dojemati kaj pravzaprav prebereš ter ne mečeš vseh uporabnikov, ki se ne derejo "slava Ukrajini" v isti koš.
Če je možno bi prosil vir, za tvoje navedbe.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Koliko časa že ti toleriraš agresijo? Dejva začeti kar z Jemnom, ker je ravno aktivna zadeva.
Kaj pa desetletja seperatističnih bojev po Afriki? A kaj protestiraš? Koliko časa boš še čakal?

pa danes je recimo izrael spet razbijal po palestini...

policaji pa kar tiho...
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
511
63
Seveda je možno, zakaj ne bi bilo - Google, Wikipedia pa "milijon" svetovnih medijev. Prva od več ključnih besed je "euromaidan", druge si boš pa že sam poiskal, če te zadeva res zanima .
Iščem pa ne najdem.
V nobenem viru ni navedeno, da bi rusko govoreči Ukrajinci pred letom 2014 bili na kakeršen koli način diskriminirani, kar pa ne velja za Ukrajince na ruskih tleh, zato bi prosil za tvoje vire.

“In total, according to a 2007 country-wide survey by the Institute of Sociology, only 0.5% of the respondents describe as belonging to a group that faces discrimination by language.[51]: 133–135  Furthermore, in a poll held October 2008, 42.8% of the Ukrainian respondents said they regard Russia as “very good” while 44.9% said their attitude was “good" (87% positive)“


“Though leaders of Russia’s Ukrainian community said they have not suffered from widespread physical abuse or discrimination, many are afraid of publicly defending Ukraine out of fear of repercussions.”