Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.897
5.619
113
Da...

Škoda mi je braniteljev/patriotov.....medtem ko te "wagnerjevci" so tam zave$$tno.....

Its a huge difference for me!

EDIT: tudi ko sem se menil z bosanskim veteranom (prijatelj).....je lepo povedal....če smo zajeli nekega lokalca je bilo drugače kot če si zajel nekega srba iz srbije (al pa "bosanca" iz kompletno drugega konca bosne)

Prvi je branil svoje imetje/familijo....ne glede na stran v vojni.....drugi so bli tam zaradi xyz razlogov ($$$, mržnje, psihopatskih nagnjen,....)
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113

Vsaka drzava bi morala spucat rusofile, ne sodijo v sodobno druzbo
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
res je...kt je reku robi....če nimaš cekinov za gorivo pa bičikleta, pa bo
Če nimaš cekinov za gorivo kupi Teslo.
Moderna iz 2022.

Marija Antoaneta je imela podobne ideje 1793.



Začnemo s teboj, za zgled ?
 
Če nimaš cekinov za gorivo kupi Teslo.
Moderna iz 2022.

Marija Antoaneta je imela podobne ideje 1793.



Začnemo s teboj, za zgled ?
komot....namreč jaz nisem volil trenutne koalicije, vedel in pričakoval sem take izjeme, je pa res da so me presenetili obsegi (tako po cekinih, kot po področjih), tako da jaz tu nimam kaj dodati...citiral sem vaše izbrance, velika večina vas je volilal trenutno koalicijo, zdaj pač mejte še jajca pa kupite kar vam prodajo
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Agent007

Zelenc'
20. sep 2009
29
23
3
če ne bi okupator silil prek meje, ne bi noben umiral.
simpl ko pasulj
Se opravičujem vsem, ki ste mojo objavo vzeli kot pravokacijo in opredeljevanje v prorusko smer.

Je bilo mišljeno kot izpostavitev forme, v kateri so reči predstavljene. Kot da bi gledal Twitch, le so v ozadju res (ne)živi ljudje. Filozofiram. Vem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
Je bilo mišljeno kot izpostavitev forme, v kateri so reči predstavljene. Kot da bi gledal Twitch, le so v ozadju res (ne)živi ljudje. Filozofiram. Vem.
Je bilo povsem jasno napisano, tudi sam sem napisal pred časom praktično identičen post ampak nekateri so pač preveč... hmm... recimo da čustveni in marsikateri post dojamejo povsem napačno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
Za te smrti je tudi posredno kriv okupator z vojaskim podpiranjem seperatistov in po domace “mesanje dreka”
O tem kdo je kriv za smrti na vzhodu UA se lahko debatira dlje časa ampak to dejansko sploh ni pomembno glede na to, da je pipo trdil, da v primeru neprečkanja UA meje s strani Rusa ne bi nihče umiral. Če jih je 15.000+ umrlo do takrat, bi ljudje žal umirali še naprej, problem pač ni nastal februarja 2022.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Ruski obrambni minister Sergej Šojgu se je po telefonu pogovarjal s turškim in francoskim kolegom. Obema sogovornikoma je izrazil skrb, da bi Ukrajina lahko uporabila t. i. "umazano bombo". Oglasil pa se je tudi nekdanji ruski diplomat Boris Bondarev, ki je zaradi vojne v Ukrajini zapustil misijo v Ženevi. Dejal je, da ima ruski predsednik Vladimir Putin "srečo, ne pa tudi pameti" ter da se njegova sreča izteka.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
906
397
63
O tem kdo je kriv za smrti na vzhodu UA se lahko debatira dlje časa ampak to dejansko sploh ni pomembno glede na to, da je pipo trdil, da v primeru neprečkanja UA meje s strani Rusa ne bi nihče umiral. Če jih je 15.000+ umrlo do takrat, bi ljudje žal umirali še naprej, problem pač ni nastal februarja 2022.
rus je vzhodno ukrajinsko mejo prečkal že 2014 in takrat dalje je kar je. Res si pa ni Z,V in O narisal na tanke in paradiral okoli.

ps. ne trdim, da so ukr nedolžni pri vsem skupaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in 8888

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si

Vsaka drzava bi morala spucat rusofile, ne sodijo v sodobno druzbo

Pazljivo s takimi pobudami. Ko se enkrat odpro vrata za tovrstno "čiščenje", se mehanizem hitro lahko zlorabi še ža kakšne druge neprijatelje aktualnih režimov. Iz zgodovine bi se lahko kaj naučili :oops1:.