Vojna v Ukrajini 2

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.751
540
113
42
povsod malo
Ruske je težje prevozit ker se kotalijo za nemške so to hitro ugotovili, da so preveč skupaj.
Obstajajo tudi "Rupnikovi zobje" iz Rupnikove linije v Sloveniji ti so bili tudi zanimivo narejeni da se jih pogledat če greš proti Ljubelju levo tam kjer je protiplazovni tunel pa v Zapužah so malce skriti takoj za mostičkom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
The EU has $300 billion in frozen Russian assets, it's time to decide what to do with them


To je lepa številka, neuradne številke so še večje. Denar naj porabijo za pomoč Ukrajini, obnova mest, pomoč pri orožju,...itd. :biceps:

ta denar ni od eu. to je zame čista kraja.

Najprej je treba najdit sodišče, ki bo odločilo kaj in kam s tem denarjem. ne more to 20 mandlcov v bruslju odločit, k sploh ni njihov.

me pa bolj skbi, ker se očitno nihče kaj dosti ne sikira za vsa ta zasežena sredstva.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
ta denar ni od eu. to je zame čista kraja.

Najprej je treba najdit sodišče, ki bo odločilo kaj in kam s tem denarjem. ne more to 20 mandlcov v bruslju odločit, k sploh ni njihov.

me pa bolj skbi, ker se očitno nihče kaj dosti ne sikira za vsa ta zasežena sredstva.

Denar v UA in nikamor drugam. Naj še EU prilagodi tako zakonodajo, kot si jo je Putler. Brez sodišča kamot zaseže tuje premoženje in to je to. Tukaj bo morala EU isto narediti, jebat ga. Če zaplenijo vse naložbe, rezerve v tuji valuti v EU in ZDA od rusov, pride čez $950 bilionov.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.792
3.513
113
  • Haha
Reactions: Matey in Kamele0N

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Pomojem je sprememba cene bolj prepucavanje ZDA in OPEC-a. Če se ne motim so se pri opec-u odločili, da bojo zmanjšali črpanje nafte, da bodo dvignili s tem ceno.