Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Isto so nabijali Nemci v WW2, kdo vse se je boril proti njimi in kako jih bodo dobili po p.... ;)

The world in which Russia is allowed to take what it wants because we allow it to. The world in which Russia is allowed to spread.
I know you don't share my disdain. To many of you, Russia is an adorably crazy land of beautiful women, hockey and wild dashcam videos.


Če nisi delal prejšna leta na samooskrbi, potem te bodo letos položnice bolele. Najbol se veselim redukcije!


Minuta molka, Rusija izgubila pomembnega človeka za propagando!

Russian propagandist Oleg Klokov died. Reportedly he was killed due to last night's attack on the Antonivskyi bridge near Kherson. He helped the Kherson occupying administration to create a propaganda channel in #Kherson. Goodbye Oleg, you could have stayed in Russia.

 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
Reactions: Konec

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
The Ukrainian military has confirmed a hit on Antonivskyi Bridge near Kherson in southern Ukraine.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.897
5.618
113
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113

So, Putin still has a window of opportunity to end this war.
He can surrender tomorrow and go hide in Argentina or some such place that will accept him!
Alternatively he can continue bluffing and puffing his hot air into the ether> Meanwhile, no one in the west will take the slightest bit of notice of him.

His goose is already cooked, it is just a question of how well done he wants it to be!

:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:


Spet je pokalo pri Belgorodu.

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
The European Union has vowed to give €18bn to Ukraine next year to keep the country running as it fights off Russian troops.
 
  • Jezen sem
Reactions: BornSkeptic

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Von der Leyen napovedala pomoč Ukrajini v vrednosti 1,5 milijarde evrov mesečno.
Se pravi 18 milijard evrov v prihodnjem letu.

prevod:
Ukrajina je postala največja pralnica denarja na svetu, za zahodno elito.



(Skupni dolg evrozone je v drugem kvartalu 2022 presegel 12 trilijonov €. Kar veselo naprej.)
 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Ginginova

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.154
4.694
113
Von der Leyen napovedala pomoč Ukrajini v vrednosti 1,5 milijarde evrov mesečno.
Se pravi 18 milijard evrov v prihodnjem letu.

prevod:
Ukrajina je postala največja pralnica denarja na svetu, za zahodno elito.



(Skupni dolg evrozone je v drugem kvartalu 2022 presegel 12 trilijonov €. Kar veselo naprej.)
AndY1
glej, Rusi so zadelo poligon za urjenje Ukrajinskih vojakov, čist legitimen cilj po tvojem...


ZZlava Ruzziji
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
Von der Leyen napovedala pomoč Ukrajini v vrednosti 1,5 milijarde evrov mesečno.
Se pravi 18 milijard evrov v prihodnjem letu.

prevod:
Ukrajina je postala največja pralnica denarja na svetu, za zahodno elito.



(Skupni dolg evrozone je v drugem kvartalu 2022 presegel 12 trilijonov €. Kar veselo naprej.)

a dej dej, tebe skrbi, ker se bojo lahko se 12 mesecev aktivno upirali Rusom.
 
2. okt 2007
3.763
2.233
113
The European Union has vowed to give €18bn to Ukraine next year to keep the country running as it fights off Russian troops.
ta denar bo EU še krvavo potrebovala za reševanje lastne energetske krize in pomoči EU državljanom..

po drugi strani pa bo UA dobivala ta denar, ne da bi prej predložila kakšen načrt, za kaj bo ta denar porabljen. Po drugi strani, če hočeš v EU pridobit EU sredstva, moraš izpolnit malo morje pogojev, v tem primeru, pa bodo te mlrd € kar nakazali. Bolje bi bilo porabljeno, če bi jih kar na moj TRR nakazali.

Oligarhi in ostalo skorupmirano osebje, ki še vedno obstajajo v UA, bodo tega denarja zelo veseli. Kot je nekdo omenil, UA postala največja pralnica denarja.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.469
1.197
113
Saj pa zdaj že vemo da če eu rabi denar pač en uradnik s pooblastilom na računalniku nakraca potrebno številko in pritisne tipko enter.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
Isto so nabijali Nemci v WW2, kdo vse se je boril proti njimi in kako jih bodo dobili po p.... ;)
Trditi, da je cel svet proti Rusiji je malo pretirano:

1666424840600.png

Zakaj kolonialne države niso z Ukraino (pri tem ZDA, Kanado in Avstralijo nekako ne štejem kot exbritanske kolonije).
Še celo Slovenije tu niso označili.
 
  • Haha
Reactions: sad