Vojna v Ukrajini 2

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Ti dam prav, ni mi jasno, zakaj v neki kao demokraciji cenzurirajo internet ...

V čem je fora, dejansko ne razumem tega.
Tako je tovaris!!! Ampak jaz pa razumem in vem. Zahodne zionisticne vlade ne prenesejo edine resnice ki jo kremelj hoce pokazat. Zahodnjaske vlade, ki jim seveda vladajo zidje in zadnji potomci vitezov templarjev se bojijo da bo narod odpru oci! Pol je z zahodom konec, a stekas? Mislim, meni so ze odprli, pa tebi tudi malo vidim.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.645
-338
113
Tako je tovaris!!! Ampak jaz pa razumem in vem. Zahodne zionisticne vlade ne prenesejo edine resnice ki jo kremelj hoce pokazat. Zahodnjaske vlade, ki jim seveda vladajo zidje in zadnji potomci vitezov templarjev se bojijo da bo narod odpru oci! Pol je z zahodom konec, a stekas? Mislim, meni so ze odprli, pa tebi tudi malo vidim.

o fak, pa kdo je tega pajaca na forum spustil?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N

hermann

Guru
19. mar 2014
9.598
6.428
113
na slotechu so večinoma majhni fantki in je razumljivo streljanje takšnih bedarij, na rtv pa harajo ruske farme trolov

v dotičnem primeru se meni sicer zdi, da šnavcerja trola, ker če je resno mišljeno pa samo bohpomagaj
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
1710444419063.png
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
alteraši so tudi na fronti


Rusija je od začetka vojne v Ukrajini eliminirala 5962 tujih plačancev, je danes sporočilo obrambno ministrstvo v Moskvi. Med skupno 13.387 tujci, ki naj bi v zadnjih dveh letih od začetka vojne prispeli v Ukrajino, je domnevno tudi pet Slovencev, je razvidno iz objave ministrstva na omrežju Telegram.

Več na: https://www.zurnal24.si/svet/v-ukrajini-tudi-slovenski-placanci-420896 - www.zurnal24.si
katere alteraše pogrešamo zadnje čase? :)