Vojna v Ukrajini 2

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ukrajina ima dedke na prvi frontni črti (z angleskimi podnapisi - klik na CC):

 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Ja tukaj se lepo vidi kako ukrajini zmanjkuje tapravih vojakov. Sami Stari dedki, halooooo a ne viditeee? Ne samo da ukrajini zmankuje streliva, se mlajsih od 69 se vec ne najde. Naslednji bodo invalidi na fronti. Kar poglejte si dejstva na intranetu!!!! Hindustan times ima supr clanek, samo malo je treba pobrskat.
Med tem pa na ruski strani stojijo sami 25 - 35 letniki, nabildani, mocni kot hrast, eden pameten za 5 ukrajincev. Pa najboljse putin sploh se ni poslal. Povejte mi kako lahk Ukrajina to zmaga???? Kako? Halooooo?
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
vir je zahod blokiral... zakaj že?
Vidite v kako "svobodnem svetu" zivimo!?!? A se kdo fprasa zakaj nam blokirajo edine veredostojne vire???!!!! Halo?!?! Nam razvsetljenim (Andz, snaucer, fuki, moja malenkost pa se par ta pravih) je vse jasno! Vam pa se bo ko boste zmrzovali pozimi, pa k bo EU dokoncno pokleknila pred putinom, pa ko bo pokalo nad vami. Jst ne vem za vas, ampak razmisljam da grem v obljubljeno dezelo na vzhod. Gre kdo z mano? Andz? Snaucer? Gremo skupi!
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
Kmalu bo aljaska spet spadala tam ko mora, k materi Rusiji. Prebivalci aljaske se z pripravljajo na referendum. Govori da naj bi minimalno 80% prebivalcev glasovalo za prikljucitev rusiji. Kdo bi jim zameru?!?! In seveda ruska vojska ima VSO PRAVICO zasesti aljasko. Tam namrec ze od leta 500bc zivijo rusi kot vecinsko prebivalstvo. Od 250bc se je porabljala cirilica in ruski jezik kot uradni jezik. Pol so pa anglosaksonci zaceli tam izvajat svojo agendo in poizkuse drzavnega udara in jim je to tudi uspelo. Ma zdej bo putin pocistu to nazi nesnago! Pripravite se, hudo bo!
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
312
132
43
Kingston town
pa od kje si se ti lion vzel?! o_Oo_Oo_O

še ene tri štenge nižje kot mirsi očitno.
Svoboda govora na tem dekadentnem zahodu je res na psu? Koga v rusiji vrzejo na glavo iz 3 nadstropja ce kaj napise? No prosim dokaze!?!? Aja pa Gonzalo Lira!!!! Mirsi ma pravico da pise eno in edino resnico o velicastni ruski armadi in se bolj velicastnem poveljniku tovarisu putinu. Vi ga pa tako hocete ustavit!
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
Vidite v kako "svobodnem svetu" zivimo!?!? A se kdo fprasa zakaj nam blokirajo edine veredostojne vire???!!!! Halo?!?! Nam razvsetljenim (Andz, snaucer, fuki, moja malenkost pa se par ta pravih) je vse jasno! Vam pa se bo ko boste zmrzovali pozimi, pa k bo EU dokoncno pokleknila pred putinom, pa ko bo pokalo nad vami. Jst ne vem za vas, ampak razmisljam da grem v obljubljeno dezelo na vzhod. Gre kdo z mano? Andz? Snaucer? Gremo skupi!
Ti dam prav, ni mi jasno, zakaj v neki kao demokraciji cenzurirajo internet ...

V čem je fora, dejansko ne razumem tega.