Vojna v Ukrajini 2

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
To je verjetno tisti 1mio Ruskih vojakov, ki čakajo v zaledju...


Sej fantje se mi mal smilijo, ampak če so pa prostovoljci, baje da se jih javi 1.500 kosov na dan,
se mi pa ne smilijo, naj bi ostali doma in vabili Evropejke katere zebe v svoja ogrevana stanovanja...

Saj se še spomnite unega videa od lani, ko naj bi Evropa zmrzovala...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.378
113

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
adivka, baje bi naj ukrajinci tole pustili ker je postalo neumno kolk rusov se pobije, noben prav ne ve zakaj... zerg rush, kr laufajo na suho,,vprasanje res, če imajo vsi puške.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Na prave fotke bomo še čakali, tudi če je padel dol, UA ne more do lokacije, ker jo RU drži. RU pa ni neumen, da bo slikal pa poslal medijem.

Zdaj sem 3. zgodbe videl v RU medijih:

1. Rešili so 3 RU pilote včeraj
2. Prijateljski ogenj med UA
3. Patriot sestrelil UA Mig-29


Bomo videli, kaj je res in kaj ne, čas vse pokaže. Na uradne RU MoD pa vse tiho, ko da ni bilo nič, mi je pa čist logična poteza to.

Potrjeno z ruskih strani da so bili sestreljeni. Prestavili so sisteme kot lanskega novembra na severu Ukrajine.


 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.856
894
113
Potrjeno z ruskih strani da so bili sestreljeni. Prestavili so sisteme kot lanskega novembra na severu Ukrajine.


Zanimivo branje, za prebrat tudi, naslednji prispevek v vrsti(pod zgornjim).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Zanimivo branje, za prebrat tudi, naslednji prispevek v vrsti(pod zgornjim).

Tega si prebral, Rusofobija bo kaznovana....potem bo pa Putler izjavil, da RU narod ima svobodo govora... :rolleyes: Do kam bodo še šli? Boš še lahk ¨prdnal¨ na javnem mestu?


 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.856
894
113
Tega si prebral, Rusofobija bo kaznovana....potem bo pa Putler izjavil, da RU narod ima svobodo govora... :rolleyes: Do kam bodo še šli? Boš še lahk ¨prdnal¨ na javnem mestu?


Ha glede tega lahko debatiramo in se kregamo.

Če bi bilo povsod to v zakonu in kaznivo sploh ne bi bilo napačno.
Problem je ker ponavad je tako " mi imamo vse prav in drugim lahko delamo kar hočemo, drugi pa naj pazijo kaj govorijo".

Torej lahko si največje pezde na svetu , važno je da si naš.
To lahko preneseš na raven narodov, družbene lestvice(elite-raja),....itd.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Ha glede tega lahko debatiramo in se kregamo.

Če bi bilo povsod to v zakonu in kaznivo sploh ne bi bilo napačno.
Problem je ker ponavad je tako " mi imamo vse prav in drugim lahko delamo kar hočemo, drugi pa naj pazijo kaj govorijo".

Torej lahko si največje pezde na svetu , važno je da si naš.
To ako preneseš na raven narodov, družbene lestvice(elite-raja),....itd.

Jop, se strinjam.


So mi pa logične poteze v RU, tako utišaš nasprotnike vojne v RU in anti-putlerje pred volitvami. Do volitev bo še pestro, sigurno bo še kakšen ¨pekoči¨ predlog za zakon.

Se pa RU pošteno približuje Serverni Koreji, žal mi je navadnega naroda, ker ne upajo nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
jutri bo vlad izginil :evil:
Pa zakaj hudiča zahod že danes ne odstavi Putina, če jim ni všeč, in na čelo rusije ne postavi npr. Navalnega. Ali koga drugega, njim všečnega.
In bi se Putina tako rešili.

Tako kot so naredili v Venezueli, ko so postavili Guaida in ga pripoznali kot predsednika.
In tako je za ves zahodni svet, vključno s Slovenijo sedaj Guaido predsednik Venezuele. ???????
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Jop, se strinjam.


So mi pa logične poteze v RU, tako utišaš nasprotnike vojne v RU in anti-putlerje pred volitvami. Do volitev bo še pestro, sigurno bo še kakšen ¨pekoči¨ predlog za zakon.

Se pa RU pošteno približuje Serverni Koreji, žal mi je navadnega naroda, ker ne upajo nič.
Meni se pa zdi, da bi se z še kakšnimi "pekočimi" predlogi zakona prej približali naši novi kandidatki za vstop v EU.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Jop, se strinjam.


So mi pa logične poteze v RU, tako utišaš nasprotnike vojne v RU in anti-putlerje pred volitvami. Do volitev bo še pestro, sigurno bo še kakšen ¨pekoči¨ predlog za zakon.

Se pa RU pošteno približuje Serverni Koreji, žal mi je navadnega naroda, ker ne upajo nič.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Kot kaže se Gvajana le ne bo pustila vleči za nos.
Zdej pa samo še manjka, da ZDA pošljejo kakšno ladjo v podporo predsedniku Guaidu, pa se bo zapletlo še tam.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Sem čaku par dni, če bo kdo o tem pisal :evil: Enim zna tole povoziti teorijo zarote....:fredi: Na RU kanalih jim ni tole všeč, nekateri pravijo, da bi ga moralo tako odstraniti kot Wagner šefa.


Russian defector Col. Igor Salikov commanded FSB spetsnaz in Donbas disguised as 'Ukrainian separatists’ in 2014. Says Russians murdered civilians in Donetsk with artillery and blamed Ukrainian forces to collapse Minsk-2 peace agreement in 2015.


GCEMabObIAAAv7q.png
GCEMazFbQAALH3t.png
GCEMbMvbkAAnqez.png





Vesel božič!