Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Mirsadi bo znorel...
Boli te k..... ;)

Vodilni ljude v RU počasi spoznavajo, če hočejo biti živi, morajo ¨zgasnati¨ iz RU. Putin čisti za sabo, poglej koliko ljudi je že dal zapreti, od generalov to vodilnih pri razvoju.



Igor Salikov ne bo osamljen primer, še več jih bo prišlo za njim, samo vprašanje je, bodo lahko pobegnali ali jih bo prej Putinov gulag dobil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Indeed....

Samo sem pa še vedno v veselem pričakovanju kakšno miselno gimnastiko bo izvajal....ker s tem priznanjem tega ru§§a se mu ruši vse s čimer nas tukaj buzerira dneve in tedne...

Samo plin se ne sme poceniti! Da bo še malo peklo.... :evil:


Že Igor Girkin je povedal, kaj se je dogajalo, potem Prigozhin začel govoriti o tem, eden je mrtev in drugi je zaprt. Edino tale Salikov je bil pameten, da je pobegnal do Nizozemske. Me pa res zanima, če je res Salikov prinesel kup dokumentacija iz RU do ICC.


Spet so enga zaprli :D



Mogoče so spet enga sneli iz neba....

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
A državo bi vodila, pa ne zna pravilno volilne dokumentacije izpolnit?
Kaj pa po anketah sodeč je bila tik pred tem, da premaga Putina,?

Khmm, mislim, da se Rusija že približuje ZDA. tudi tam onemogočajo kandidate, da nebi nastopili na volitvah
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Indeed....

Samo sem pa še vedno v veselem pričakovanju kakšno miselno gimnastiko bo izvajal....ker s tem priznanjem tega ru§§a se mu ruši vse s čimer nas tukaj buzerira dneve in tedne...
hehe, največja miselna gimnastika je to, da so bili wagnerjevci še do nedavno teroristi, lažnjivci, morilci.... potem so pa čez noč postali heroji, resnicoljubni...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Indeed....

Samo sem pa še vedno v veselem pričakovanju kakšno miselno gimnastiko bo izvajal....ker s tem priznanjem tega ru§§a se mu ruši vse s čimer nas tukaj buzerira dneve in tedne...
Če so za začetek konflikta krivi Rusi in če so oni samo bombardirali "svoje" ter pobili 17.500 folka, kdo je po njegov kriv za te žrtve?

Verjetno enako kot za MH17, Rusi nič krivi, čeprav je bil njih BUK ki je sestrelil letalo...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
No dejansko za su-30 ni potrjeno, a je bil zadet ali ne

Bi že bilo predobro, da bi v 2 dneh sneli 5 letal. 1 raketa Patriot $4 mio vs SU-34 $40 mio.


Verjetno enako kot za MH17, Rusi nič krivi, čeprav je bil njih BUK ki je sestrelil letalo...

Girkin je pošteno povozil 8 letno RU propagando v zadnjem letu glede MH17. Dokler ga niso zaprli, je bilo fajn spremljati njegove izjave....;)
Če so za začetek konflikta krivi Rusi in če so oni samo bombardirali "svoje" ter pobili 17.500 folka, kdo je po njegov kriv za te žrtve?

Krivi bodo vodilni generali, Putin ne bo NIČ kriv, ker ni vedel kaj se je dogajalo in zato zdaj zapira generale.... :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.755
6.198
113
Če so za začetek konflikta krivi Rusi in če so oni samo bombardirali "svoje" ter pobili 17.500 folka, kdo je po njegov kriv za te žrtve?

Verjetno enako kot za MH17, Rusi nič krivi, čeprav je bil njih BUK ki je sestrelil letalo...

Da so rusi vpleteni v začetni "spontani" državni udar se je vedelo že iz začetka. Organizirana paravojaška skupina je z zajetim orožjem odbijala napade redne ukrajinske vojske. Če verjameš pravljicam. Kot na Krimu, ko se pojavi vojska v neoznačenih uniformah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Bi že bilo predobro, da bi v 2 dneh sneli 5 letal. 1 raketa Patriot $4 mio vs SU-34 $40 mio.
GCA-DeiXsAIKgeQ.png

GCLReTEXsAAf8Yh.png
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113

Rising prices turned out to be more important for Russians than Putin's presidency​



Tale je še bolj sočna.... :evil: Sankcije ne delujejo, 17.02.2024 imajo spet sejo, a bodo dvignali obrestno mero ali ne.

Nabiullina announced her readiness to stop foreign exchange trading in Russia​


 
A sedaj se uspehi ne merijo več v kvadrarnih metrih?

Kako pa kaj napreduje spomladanska ofenziva?
eh uspehi s merijo na več načinov tudi s scpeljenjm opreme in zmanjševanjem rus vojakov, posledično se tudi kvadrati (lahko in tudi se) povečajo ker ni orožja, ni napadalcev itd...saj veš členi v verigi.

spomladanska ofenziva kr okej glede na to kolk so rusom scepili v zadnjem času pa kolk so jih na oni svet poslali.