Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Na današnji dan pred 32. leti


The dissolution of the Soviet Union was the process of the disintegration of the Soviet Union (USSR), which resulted in the end of the country as a sovereign state and its federal government, which in turn resulted in its 15 constituent republics gaining full independence on 26 December 1991.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
ukrajina ne more zmagat, imajo 500.000 mrtvih, se ne poroča...


Če jih bodo evropejci nazaj poslali.... Bom vsaj v portorožu lahko parkiral..... :p
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Zahodni vojak je navajen za 4 ure pokanja na daljavo, potem pa jacuzi in papica.

To pa je prava vzhodna fronta, klavnica, tu ukornaziji ne morejo uspet, niti s sodobnim orožjem, ker granate ruske padajo kot dež.

tepihirajo
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: D_K
Zahodni vojak je navajen za 4 ure pokanja na daljavo, potem pa jacuzi in papica.

To pa je prava vzhodna fronta, klavnica, tu ukornaziji ne morejo uspet, niti s sodobnim orožjem, ker granate ruske padajo kot dež.

tepihirajo
izraelci kar fino pokajo po cele dneve, USA armija tud nima nekega počitka ko so v bitki
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Zahodni vojak je navajen za 4 ure pokanja na daljavo, potem pa jacuzi in papica.

To pa je prava vzhodna fronta, klavnica, tu ukornaziji ne morejo uspet, niti s sodobnim orožjem, ker granate ruske padajo kot dež.

tepihirajo
kolikor se bere se bolj rusi uporabljajo kot trajno konzervirano meso, UA so bolj za aromo, glavnica mletega mesa in paštet so kr RUS
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Zahodni vojak je navajen za 4 ure pokanja na daljavo, potem pa jacuzi in papica.

To pa je prava vzhodna fronta, klavnica, tu ukornaziji ne morejo uspet, niti s sodobnim orožjem, ker granate ruske padajo kot dež.

tepihirajo
Bolj so padale. Sedaj padajo (če jih ne raznese že v cevi) severnokorejske granate. Ko teh zmanjka, bodo pa sulice zagrabili. Tak ko Ukrajinci že skoraj leto dni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.746
3.468
113
Vsako uničeno plovilo bomo nadomestili s tremi novimi, sobobnejšimi. Če so za tem zločinom Zahodnaciji pa jim kukala majka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N