Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Hja, saj ti je.

Ampak tako kot ti za Flokija, tuda jaz ne bom brskal po starih postih zate. :zmaga:

To ti misliš, ne jaz. ;)

Bil je sam 1 post od mene, kdo bolj laže, TASS ali kyivindependent.com glede velikosti vojske.


Gremo nazaj na temo:

Koliko let lahko s tem financirajo UA?


The Financial Times reported earlier that the Biden administration had come around to the view that seizing Russia’s assets was viable under international law.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Ti trdiš, da volitve ne morejo bit veljavne, če niso izvedene po celem ozemlju ukrajine, pri čemer smatraš donbas in Krim za del Ukrajine, ne jaz.
Torej priznavaš da zelenski in parlament niso legalno izvoljeni.

In ti uporabljaš izraz "Ukrajina se je odločila" ne znaš pa povedat, kdo je to "Ukrajina". Je bil kak vseukrajinski referendum, ali se v imenu tudi prebivalcev Donbasa in Krima odloča nekdo, ki ga je po državnem prevratu na prestol postavila zda? Nekdo ki ni bil voljen v Donbasu in Krimu, odločal pa bi v imenu teh al kdo točno je to Ukrajina se je odločila" ?
Preberi, kaj pišeš in kaj si napisal :D
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
To si ti rekel, da je dobra propaganda, kaj name obračaš rusofilček. Kje sem napisal, da je dobra propaganda?
Itak, da gre za propagando.
Na drugo stran reke so šli zato, da so se hvalili, kako je ofenziva uspela, so prebili rusko obrambo na strateškem delu, da napredujejo na drugo stran, da opravičijo denar, ki so ga prejeli od zahodnih sponzorjev. Nima pa tisto zavzetje močvirja in ene vasice nobene vojaške koristi, je samo mesoreznica, Ampak da so prebilo obrambo in prišli na drugo stran reke, se lepo bere in je imelo propagandni učinek.

Sedaj so se pa razmere glede financiranja spremenile, in je treba obrnit ploščo in začet jamrat, kako je težko in kako bodo izgubili, če zahodni sponzorji ne razvežejo mošnjička, se od kje tudi umakniti, da zahod vidi, da bodo izgubili, če ne bo denarja. Pa bo EU spet poslala miljarde.

Tisti anonimni vojak, ki ni pooblaščen, da daje izjave medijem, je produkt ukrajinske propagandne mašinerije, a so ga novinarji prišli na drugo stran reke spraševat?
Ampak sedaj ko vidimo, kako jim je težko, pa kako jih bodo rusi pobili, če ne damo miljard, bomo lažje podprli metanje denarja v ukrajinsko luknjo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Mesoreznica je trenutno nekako 5:1, se pravi rusi so imeli nekih 5x več izgub kot ukrajinci. Približno podobno, čelo nekaj večje je razmerje uničene opreme. Ampak jambranje poslušamo na obeh straneh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in H19ED

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Mesoreznica je trenutno nekako 5:1, se pravi rusi so imeli nekih 5x več izgub kot ukrajinci. Približno podobno, čelo nekaj večje je razmerje uničene opreme. Ampak jambranje poslušamo na obeh straneh.
A to si jih ti sam štel???? al zgolj verjameš neki propagandi.

Ne bom ugibal o številki, ampak meni je bilj logično, da je tisti ki se s čolni vozi prek reke in zavzema močvirje in obalo brez težkega orožja, in je obkoljen s treh strani precej lažja tarča kot tisti, ki je na drugi strani vkopan. Tako da če bi številke obrnil, bi bilo najbrž bolj prav.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
A to si jih ti sam štel???? al zgolj verjameš neki propagandi.

Ne bom ugibal o številki, ampak meni je bilj logično, da je tisti ki se s čolni vozi prek reke in zavzema močvirje in obalo brez težkega orožja, in je obkoljen s treh strani precej lažja tarča kot tisti, ki je na drugi strani vkopan. Tako da če bi številke obrnil, bi bilo najbrž bolj prav.
Nisem, verjamem onim ki to počnejo za hobi. Imaš na Slotechu točne vire in vem samo, da so všteti in prešteti izključno preverjeni in zanesljivi podatki.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Verjetno je to ta tisti famozni alternativni finančni sistem BRICS (opeke :D )

To so pozabili dodati k ponudbi, če greš k njimi v vojsko.

A si slišal konec novembra, koliko ženskam ponujajo, če vstopijo v RU vojsko?

$2k mesečne plače, $10-32k v primero poškodbe, za smrt čez $50k :fredi: v resnici dobiš pa opeko in zastavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Kero vodko to pijejo? :rolleyes: :valjamse:

The Pro-Russian outlet Rybar claims that 12 F-16 Fighter Jets have begun operating in Ukraine with 3 more F-16s used for training purposes

Rybar claims that F-16s land in Uzhhorod and Ivano-Frankivsk, and they have parts stationed in Dnipro, Kryvyi Rih, and Starokostyantyniv.


GB9xHeWXsAIJY9X.jpg
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in mr_

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
40 let stara kišta sklati tris vrhunskih sestreljevalcev dronov. Verjetno so pozabili zategniti kobro med masakriranjem ukrajinskega prebivalstva. No mogoče so jim pa hoteli le luči ugasniti.