Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Gede opazovalcev se strinjam, poglej si, kakšne je imel Krim. Kopiram tole... smrdi a ne?
Smrdi kvečjemu to, da je EU že davno prej, preden je kak opazovalec prišel na Krim, povedala, da referenduma ne bo priznala. Torej izvedba volitev ali opazovalci niso tu noben faktor pri EUjevem nepriznanju referenduma.
Smrdi tudi to, da EU ni poslala opazovalcev na referendum, čeprav so bili tja povabljeni. Zakaj ne, je odgovor na dlani. Ker so javnomnenske raziskave kazale na visoko zmago proruske strani, EU pa tak rezultat ni povšeči. In je najlažje ne poslat opazovalcev in rečt da referendum ni veljaven, ker ni bilo tam (naših) opazovalcev, ostale, katerim niso gogli preprečit opazovanja pa skušajo osebnostno diskreditirati, kar je razvidno iz tvojega posta. Ampak nima veze, opazovalci ne spreminjajo izida glasovanja, ljudje so glasovali kot so, neglede na opazovalce.

Kaj boš pa rekel glede veljavnosti slovenskega referenduma brez opazovalcev in brez mednarodnega priznanega izida? Je veljaven ali ne?

Itak je pa referendum pomembes samo za razlog, češ poglejte kakšna je ljudska volja, zato smo se odcepili. Lahko bi se tudi brez referenduma. Enako velja za Slovenijo.

Odcepili so se z odločitvijo njihove skupščine, ne z referendumom.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Kaj točno nisi razumel? Po eni strani trdiš, da Krim ni Ukrajinski, po drugi pa siliš, da bi ta m morali izvesti volitve zelenskega. Pač si hinavski dvoličnež. Zgleda da tako mora biti, če hočeš podpirati putano. Dalje.
Ti trdiš, da volitve ne morejo bit veljavne, če niso izvedene po celem ozemlju ukrajine, pri čemer smatraš donbas in Krim za del Ukrajine, ne jaz.
Torej priznavaš da zelenski in parlament niso legalno izvoljeni.

In ti uporabljaš izraz "Ukrajina se je odločila" ne znaš pa povedat, kdo je to "Ukrajina". Je bil kak vseukrajinski referendum, ali se v imenu tudi prebivalcev Donbasa in Krima odloča nekdo, ki ga je po državnem prevratu na prestol postavila zda? Nekdo ki ni bil voljen v Donbasu in Krimu, odločal pa bi v imenu teh al kdo točno je to Ukrajina se je odločila" ?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Saj bi lahko rekli ne.

1703176494721.png
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.822
1.523
113
Notranjska
O levem bregu si lahko prebereš o nihovem časopisu sem link prilepil nekaj strani nazaj da boš videl kaj imajo od tistega razen ogromno mrtvih. Tisto mostišče se je v zadnjih 2 teddnih toliko skrćilo da ga lahko oskrbujejo samo še peš preko močvirja kdor pač pride do tam živ.
Ko bo rusom v interesu da ga zavzamejo ga pač bodo. Imajo sicer še drugega ki ga je precej lažje oskrbovati po toku navzgor.
Septembrski članek.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.822
1.523
113
Notranjska
Še največ bedarij, milo rečeno, ker bi sicer raje uporabil besedo laži, trosijo po proruskih telegram kanalih, na katerih res prebereš vsegaboga. Sem obupal in jih niti ošvrknem ne več, ker z branjem tistega postaneš defičente. Ampak na žalost je kar nekaj ljudi, ki vsemu tistemu enostavno rečeno verjamejo, ker se ne vem kaj, potem boljše počuti? Včasih smo temu rekli ZKP, ki je očitno več ni dosti ostalo.

To glede neučinkovite ofenzive pa, po ZKP bi bilo butasto jo oglaševati kot realno situacijo, jaz osebno bi jo uporabil kot trojanca. Očitno so to tudi res naredili, ker izgube na bojišču so 5:1 v korist UKR, pa čeprav ni ne ena ne druga stran nič kaj dosti napredovala. Očitno se gr etu samo za vojno izčrpavanja in ta več kot očitno dobro deluje, rusija že dolgo ni bila tako izčrpana. Rubelj pada kot kamen, ljudem je vseeno, podpore vojni ni, sankcije delajo na polno...
Sem se pred meseci pogovarjal z enim, je rekel da ima Ukrajina 400k mrtvih. Sem ga vprašal od kje mu to, je rekel da iz srbskih medijev. :bonk:
Pa nafta baje je rudi 2x dražja. Sam ni znal povedat kje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Septembrski članek.

Članek pred 3 dnevi. V proukrainskem časopisu.

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Članek pred 3 dnevi. V proukrainskem časopisu.


A kyivindependent.com ni več slaba propaganda? Tak ko si malo majn kot 1 leto nazaj pisal...., zakaj limaš slabo propagando? :evil:

Odgovor vnaprej, tvojih postov ne bom iskal in kopiral sem ;)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
Boš pa ja presodil sam , koliko si pa star....Floki sicer pravi "....Samo problem je ker na ukrofilskih so samo bedarije ki nimajo velike veze z realnostjo kar se dogaja v ukrajini. ...."

Ja lej, čist simpl.
Samo sprašujem tiste, ki jim je ta stran ponavadi vir verodostojnih novic.

Če se lahko Flokija kliče na zagovor, se lahko pa tudi ukrofile ane :evil:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
A kyivindependent.com ni več slaba propaganda? Tak ko si malo majn kot 1 leto nazaj pisal...., zakaj limaš slabo propagando? :evil:

Odgovor vnaprej, tvojih postov ne bom iskal in kopiral sem ;)

Očitno jim mora iti zelo slabo da še njihovi to objavljajo. To da jim gre slabo ne rabim v njihovem cajtngu brat ker vidim postnetke iz katerih je razvidno da situacija ni ravno takšna kot zelenski po EU govori. Verjetno bo manj bolelo če začnejo vnaprej o tem pisat.