Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.263
791
113
Zakaj bi karkoli obljubili? Kitajci so zelo odvisni od zahoda in to dobro vedo. Putina imajo pa že od začetka vojne v malem prstu, ampak Putin je moral požreti ego v tem primeru, ker druge izbire ni imel. Pričakoval je tudi kitajsko vojaško pomoč, ampak je ni dobil
Seveda je dobkl. Un jajca od 1200 vojaskih golf vozickov ki najbrz delajo glih enr 3 mesce pol pa za v preso. Hehe
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113
Grimm reality...

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.146
4.692
113
Glede na to, da kopira ukrep od zelenskega, bodo najbrž prej v EU.
Saj res, na prejšnji strani sem te vprašal :
"No saj lahko zase poveš.
Ali si za to, da se Ukrajino sprejme v EU Da/Ne ?
Ali si za to, da se Ukrajino sprejme v NATO Da/Ne ? "


pa ne vem, zdej, al si pozabil odgovorit, al sta vprašanji pretežki????
Joj, kok si naporan...

Ne bi vedel da je Belorusija v vojni, očitno ti veš več kot jaz, ampak ja, je verjetno okupirana iz strani RuZsije in potem so taki ukrepi kar logični...
Ne, na tvoja postavljena vprašanja z določenimi zaprtimi odgovori ne bom odgovarjal, ker ni tako enostaven odgovor, kot ga ti hočeš prikazati.

In ne, ne bom se spuščal v tvojo spiralo blodenj, žal mi je da ti naš svet ne odgovarja dovolj in nisi izpopolnjen, da vidiš samo slabo kar je tukaj
in ne kar je boljšega, in kar še je lahko boljše, zatikaš se v najmanjše detajle in iščeš samo izgovore da je nekaj slabo, mogoče je čas da obrneš
zadevo in začneš raziskovati sebe in in zakaj si nisi všeč, kaj lahko spremeniš in bolje zaživiš. Ker to tukaj gor je samo projiciranje tega na nekaj
drugega na kar si lahko jezen.

Ne ubadam se več s tabo.

Srečno!