Vlom v stanovanje

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
KSZ.

Če ste v hiši, lepo not senzorje, pa če mate trofazno elektriko lepo na streho eno staro gasilsko E57 in se bo zadeva kar fajn drla po naselju če bo kdo kaj poskušal... Če pa enofazna elektrika pa lepo namesto E57 kako odpisano tegradko pa ciao... Je tudi solidno glasna, ali pa celo bolj ko E57...

Če se to zadere, po možnosti ponoči, se bojo vlomilci tako usrali, da....
hysterical-1.gif
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Ja sam morjo bit kvalitetni senzorji pa vezava, da ne prihaja do lažnih sprožanj
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.247
6.460
113
pri taščici
Protivlomna vrata, ključavnice... Bi osebno dal v bloku, kjer ni verjetnosti da bodo hodili skozi okno v stanovanje (višja nadstropja).
Za hiše ne vidim smisla, ker je kup oken, kjer vsak mulc s kamnom lahko pride v hišo. Tam je bolje imeti alarm pa odklenjeno hišo.(pod alarmom, pa dobrega soseda ki bo pogledal okoli hiše ob alarmu). Vrednejše stvari pa v sefu ala jankovič. Če pa ni denarja za sef, pa v elektro dozi v steni, ali v ohišju elektro omare....
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
KSZ.

Če ste v hiši, lepo not senzorje, pa če mate trofazno elektriko lepo na streho eno staro gasilsko E57 in se bo zadeva kar fajn drla po naselju če bo kdo kaj poskušal... Če pa enofazna elektrika pa lepo namesto E57 kako odpisano tegradko pa ciao... Je tudi solidno glasna, ali pa celo bolj ko E57...

Pol pa prideš mal pijan domov, pozabiš izključiti alarm in imaš veselico po celi vasi/mestu ti pa spiš v sobi kot mrtev
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Protivlomna vrata, ključavnice... Bi osebno dal v bloku, kjer ni verjetnosti da bodo hodili skozi okno v stanovanje (višja nadstropja).
Za hiše ne vidim smisla, ker je kup oken, kjer vsak mulc s kamnom lahko pride v hišo. Tam je bolje imeti alarm pa odklenjeno hišo.(pod alarmom, pa dobrega soseda ki bo pogledal okoli hiše ob alarmu). Vrednejše stvari pa v sefu ala jankovič. Če pa ni denarja za sef, pa v elektro dozi v steni, ali v ohišju elektro omare....

Potem pa pride poleti nevihta trešči v elektriko in imaš skurjene evre...

Po mojem je tistih par evrov še najvarneje imeti shranjene kar v kopalnici v dozici od kakšnega dezodoranta-zgoraj ali pa spodaj pač narediš luknjo in zvitek vložiš.
 

Varnost_Doma

Zelenc'
4. maj 2013
16
0
1
Spoštovani g. popotnik

Cenim vaše mnenje, vendar ker je bilo do sedaj že veliko povedanega bi vas prosil, če si še niste, si oglejte spletno stran www.abs-secure.co.uk, kjer je povedano in prikazano vse kar se da napisati in povedati o tem ABS cilindričnem vložku.

Glede vlomov pa je tako da vlomilec bo vedno izbral za njega takšnega ki je bolj hiter in bolj tih. Sami si pa naredite jasno sliko o tem.

Spoštovani uporabniki foruma. V kolikor vas zanima karkoli v zvezi ABS cilindričnega vložka, kar še ni bilo tukaj zapisanega oz. kar koli v tej zvezi me lahko kontaktirate po mobilnem telefonu, ki je zapisan na spletni strani oz. na e-mail abs.kljucavnica@gmail.com .

Z obiskom foruma in predstavitvijo ABS cilindričnega vložka sem želel predstaviti rešitev proti vlomom, predvsem z lomljenjem cilindričnega vložka, česar je v Sloveniji največ, je pa tudi najboljši kar se tiče bumpinga itd. Vendar vsak ima svoje mnenje in tako je tudi prav. ABS cilindrični vložek bo kupil tisti ki bo v tem videl rešitev, da bo obvaroval svojo lastnino. Za varnost je pač treba tudi nekaj plačati oz. poskrbeti. Vsak je odgovoren za svojo varnost in varnost svojih bližnjih in pa seveda tudi za lastnino katere lastnik je.

Lepa hvala da sem vam lahko predstavil ABS cilindrični vložek, sedaj pa za kakršna koli dodatna vprašanja, pojasnila sem vam dostopen kot sem vam zapisal.

lep pozdrav, Ivan Jurgec, prokurist
cool-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ne ne, nč ne obtužujem, sam pršl mi je na glavo t2, ker so me dons klical pa ker so bli pr men.

Če bi bil ta s t2, bi vlomil in hitro odnesel točno tisto kar si je ogledal, če pa ne manjka nič je pa še najverjetneje vlom povzročilo kakšno bližnje podjetje, ki se ukvarja s prodajo varnostnih vrat ali pa alarmov... in si s tem krepko zvišajo promet(sami ali pa so najeli kakšnega džankija-pa nič ne ukradejo, da se policija sploh ne loti kakšne resnejše preiskave ampak samo prestrašijo ljudi, da hitro pridejo pokupit stare zaloge vrat, alarmov)