Vlaga v lučeh (avto)

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Jaz ne vem. Avto je imel potrjeno knjigo pri Rajhu in vse so uredili oni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ni verjetno tako... verjetno je bil avto predhodno tam redno servisiran in verjetno so imeli ti motorji kak serial feler in zato so priznali kulanco. Torej verjetno ni šlo za osamljen primer. Sicer pa so motorji hin na veliko novih Fordih. Ravno zadnjič sem bil pri enih gasilcih kjer imajo zdaj ene 4 leta starega Forda kombija, mislim da nek Transit Custom ene 40k km. Motor hin. Avto kot nov.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Ni verjetno tako... verjetno je bil avto predhodno tam redno servisiran in verjetno so imeli ti motorji kak serial feler in zato so priznali kulanco. Torej verjetno ni šlo za osamljen primer. Sicer pa so motorji hin na veliko novih Fordih. Ravno zadnjič sem bil pri enih gasilcih kjer imajo zdaj ene 4 leta starega Forda kombija, mislim da nek Transit Custom ene 40k km. Motor hin. Avto kot nov.
Res je, tam kupljen nov, redno servisiran. Niso imeli takega primera, je pa poznal Serbinek en primer pri njih. Motor bil zelo posrecen, zdaj vidim proti vw.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
No bodiva si nekaj na jasnem, to rečejo vsi, da tega še pa niso videli, da prvič slišijo in na koncu te ti lažnivci debelo in zaprepadeno gledajo. Se mi je točno to lani vsaj 3 ali 4x zgodilo ko sem ene stvari reklamiral. Na koncu po "resrču" ali zgolj po sreči sem pač prišel do tega, da je to praksa pri "tem" izdelku in da ima ogromno ljudi težave in da so servisi polni tega. Skratka ne verjet da si ti tisti edini in se nehaj spraševat "kako lahko imam ravno jaz to srečo". Pri gradnji hiše smo pri zelo renomirani firmi vzeli en drag produkt. Servis sem na hiši imel vsaj 6x kaj se spomnim v prvem letu, vedno isti monter ki se je čudil kako je to možno, da mu ni jasno in je iskal vse možne zunanje vzroke da bi me odvrnil in da bi se jaz sprijaznil in obupal. No sedmič, osmič je prišel drug monter, ki pa je bil pošten in priznal, da imajo masovne probleme zaradi menjave dobavitelja določenega dela in da iščejo rešitev, da mi svetuje da se naj sprijaznim s to "napako", da rešitev bo ampak še testirajo in nima smisla mi na tako kratke intervale to menjujejo ker ne bo bolje. Prav tako mi je svetoval kaj naj nardim in na koncu sem dosegel da so mi več kot podvojili osnovno garancijo na ta produkt ter mi pisno zagotovili da v smislu tudi če ne najdejo rešitve v tem podaljšanem garancijskem roku, mi na odpravo te napake nikoli ne poteče garancija. Skratka ne verjet lažnivcem. Seveda, nihče noče srat po svoji znamki, vsi so top, vsi so najboljši, vsi so prvi, vsi so....
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in sad

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Lej, 3 ali 4 vrstice teksta na fonu, tega se probaj drzat...mene to ne zanima, koliko primerov je blo, itak ni moj problem, ker je avto bil v garanciji (en mesec)...
 
  • Haha
Reactions: ales85

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Seveda, nihče noče srat po svoji znamki, vsi so top, vsi so najboljši, vsi so prvi, vsi so....
Niso sicer vsi, ampak ja, večina pa res.
Najboljši primer je pa ta: kupi nekdo nov avto, po treh mesecih čakanja ga pride iskat, mu izročijo ključe in vse ostalo, kar paše zraven in mu prodajalec zaželi srečno vožnjo in da naj kar redno preverja stanje olja v motorju. :evil: Takrat je ta izvedel, da ti motorji radi olje prijejo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Niso sicer vsi, ampak ja, večina pa res.
Najboljši primer je pa ta: kupi nekdo nov avto, po treh mesecih čakanja ga pride iskat, mu izročijo ključe in vse ostalo, kar paše zraven in mu prodajalec zaželi srečno vožnjo in da naj kar redno preverja stanje olja v motorju. :evil: Takrat je ta izvedel, da ti motorji radi olje prijejo.
A ni lučka na armaturi za olje namenjena temu, da te pravočasno opozori na nižji nivo olja in ni treba šipke not pa ven vlačit?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Zakaj bi imel 2 ali 3 lučke? Imaš rumeno lučko za nizek nivo olja in ta gori skoz ko pade pod nivo? Sicer še obstaja rdeča lučka za olje z opisom: napaka na pritisku olja karkoli že to v praksi pomeni.