Covid-19 Vizionarske napovedi naših strokovnjakov

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj ni problem štacuna, problem je industrija. Se še pomnite pomankanje wc papirja,kvasa,moke in marca lani ? Torej je dovolj da so skladišča prazna
( ker je pol smen v karanteni) ali polna ampak je pol skladiščnikov v karanteni to vržejo novinarjem. Naval na štacune in vsega zmanka v 2 dneh...in pol je panika

... isto imajo sedaj v avstraliji panika ker ni adbluja s kitajske , nebo dostave vsega ker bodo tovornjaki obstali vsaj tako pravijo.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.821
504
113
Je še ena opcija, da si cepilci sami izmišljujete take neumnosti in jih podtikate necepilcem, da bi jih lahko zasmehovali in prikazali kot manjvredne, neizobražene in neumne. To počnejo tisti, ki nimajo argumentov, in sogovornike skušajo diskreditirat na osebnem nivoju z lažmi, podtikanji in lastnimi izmišljotinami.

Koko so že govorili, najprej diskreditacija, potem likvidacija..??
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: semnov in sandra

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
To je posledica tega, ker sodstvo ne deluje.
Tisti, ki aktivno sodelujejo pri kršenju ustave, človekovih pravic, ki ljudem omejujejo svoboščine, tako osnovne pravice, kot npr obisk zdravnika ali opravljanje potrebe na javnem wc-ju, in ki ljudem grozijo, jih silijo v medicinske poskuse, v špikanje... se nimajo kaj sprehajat na ulici ampak je za njih mesto v zaporu.

Pa ne leti to na tega Štruklja, za katerega pojma nimam kaj dela.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ah, te "raziskave" so hoax, z namenem pridobiti manj izobražene, da se s cepljenjem pridružijo klubu bolj izobraženih.
Beremo pa tole že od maja, ko je bila cepljena večinoma starejša populacija, ki pa je slabše izobražena.
Od kje pa nijz-ju podatki o izobrazbi cepljenih?
Od kje pa tebi, da je starejša populacija slabše izobražena? Menda ne misliš, da so fakultete izumili v samostojni Sloveniji? :evil:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Od kje pa tebi, da je starejša populacija slabše izobražena? Menda ne misliš, da so fakultete izumili v samostojni Sloveniji? :evil:
Fakultet niso izumili v samostojni Sloveniji, je pa danes mest na fakultetah zagotovo nekajkrat več, kot pred 50-timi in več leti, ko so srednjo šolo zaključevali tisti, za katere danes pravimo da so starejši.

V tistih časih je velika večina po končani poklicni ali srednji šoli lepo šla delat v fabriko, na fakulteto je šla študirat le manjšina.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
Eno leto nazaj

Biseri 1
“Tako cepivo ne sproža avtoimunskih, navzkrižnih reakcij protiteles. To cepivo ima tudi sterilizacijo imunost. To pomeni, da virusa tako ne moremo prenašati naprej,” je povedala in dodala, da je cepivo 95-odstotno učinkovito, za varnost pa skrbi evropska agencija za nadzor nad zdravili.

Biseri 2
Kot je dejala Matičičeva, se bo vsak posameznik sam odločil, ali se bo cepil ali ne.


Biseri 3
“Vse ‘srečne’ države si bodo prihodnjo državo podobne – ker se bodo same s pomočjo cepljenja ‘izkopale’ iz tega.”

 
  • Všeč mi je
Reactions: spenstar in mirsi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.367
5.874
113
pri taščici
To je posledica tega, ker sodstvo ne deluje.
Tisti, ki aktivno sodelujejo pri kršenju ustave, človekovih pravic, ki ljudem omejujejo svoboščine, tako osnovne pravice, kot npr obisk zdravnika ali opravljanje potrebe na javnem wc-ju, in ki ljudem grozijo, jih silijo v medicinske poskuse, v špikanje... se nimajo kaj sprehajat na ulici ampak je za njih mesto v zaporu.

Pa ne leti to na tega Štruklja, za katerega pojma nimam kaj dela.
Fizicno nasilje se mi ne zdi sprejemljivo, sploh pa ne na ulici.
Ampak ce pogledamo, kaksna retorika poteka na alterju, pa si lahko vsak svoje mnenje ustvari kdo je zaljiv, zanicevalen itd...
Strukljevo izjavo pa sem slisal na RTV in sem jo tudi omenil na alterju, se isti dan najbrz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Fizicno nasilje se mi ne zdi sprejemljivo, sploh pa ne na ulici.
Ampak ce pogledamo, kaksna retorika poteka na alterju, pa si lahko vsak svoje mnenje ustvari kdo je zaljiv, zanicevalen itd...
Strukljevo izjavo pa sem slisal na RTV in sem jo tudi omenil na alterju, se isti dan najbrz.
Nasilje ni samo tisto, kar naj bi tistadva neznanca počela, nasilje je tudi polivanje protestnikov z solzilcem, pretepanje s pendreki, nezakonito kaznovanje za rogljiček, uklenitev najstnice brez maske, nošenje dežnika,... nasilje je tudi onemogočanje dostopa do zdravstvenih in drugih storitev, siljenje k cepljenju, policijske ure, zapiranje v občine.... (spisek je še dolg).
Ko bo politika obsodila zgornja dejanja, bom js tudi dejanje tistih dveh neznancev.

Je pa vprašanje, kaj se je res dogajalo, ker če bi ga neznanca želela premlatit, bi kak udarec tudi fasal, pa ga ni. Sicer pa še on ne trdi, da je šlo za antivaxerje, to so pripisali desničarski mediji, ki radi ščuvajo. Se še spomnimo napada na sodstvo, ko je sodnico premikastil mož, pa napade na parlament, ko ga je primorski poslanec sral po cesti, pa je eno fasal, pri čemer ga napadalec še poznal ni.

Se je pa Štrukelj pametno odločil, da se tega nategovanja folka več ne bo šel, vsaj javno ne.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Jeralova prerokba se je uresničila ?
Da bodo vsi, ki še niso bili, do konca leta bili pozitivni na delto ?
A je povedal do konca katerega leta?
Ni povedal do konca katerega leta zato, ker Ytbnd spet zavaja.

In kaj je Jerala dejansko povedal? Tole:

Jerala: Do konca zime bomo vsi prekuženi ali precepljeni​

Vodja odseka za sintezno biologijo in imunologijo na Kemijskem inštitutu v Ljubljani Roman Jerala je med pogovorom Omikron in epidemija ocenil, da lahko pričakujejo, da bo v Sloveniji najbrž februarja ali marca dosežena ali praktično 100-odstotna precepljenost ali pa prekuženost. Gre sicer za stanje, ki bi slej ko prej prišlo tudi z delta različico, z razliko od te pa naj bi ga z omikronom dosegli hitreje, je poudaril.
Vir1 Vir2

Da bomo do konca zime (2022 kakopak) 100% precepljeni osebno ne verjamem niti malo, kar se pa prekuženosti tiče so pa neke možnosti. Ali pa se bo to realiziralo bomo še videli, v nobenem primeru pa ne moremo že zdaj preverjati ali se je njegova prerokba uresničila saj ta čas realizacije napovedi še ni prišel. Je pa tudi Ihan napovedal nekaj podobnega in sicer, da naj bi se po njegovih pričakovanjih na podlagi hitrejšega prenašanja okužb in obstoječe mase cepljenih ter prebolelih ljudi s koncem zime oz. s pomladjo 2022 lahko tale "hec" počasi zaključil.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-248
113
Se mi je zdela, da je bila zima v igri in ne leto.
No, jaz tudi temu ne verjamem
Ce pa se uresnici, se nam pa slabo pise..
Je bila sprva že jesen v igri
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd