Covid-19 Vizionarske napovedi naših strokovnjakov

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.749
2.357
113
Pomurje
Na veliko žalost antivaxxerjev in podobnomislečih je to golo dejstvo, ki ga dokazujejo mnoge tako tuje kot domače študije.
:valjamse::valjamse::valjamse:

Sem zelo vesel, da spadam v skupino bolj izobraženih. Hvala za komplimet.

Vsi 3x cepljeni se pridno testirajo ko malo pošmrkajo in vsi necepljeni testirani so kovidni ko malo pošmrkajo.
Vse študije to dokazujejo in na to vpliva izobrazba.
V isti hiši imam dr. in mag., ki se nista testirala že več kot pol leta, sta pa 3x cepljena.
 
  • Haha
Reactions: sandra in Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Na veliko žalost antivaxxerjev in podobnomislečih je to golo dejstvo, ki ga dokazujejo mnoge tako tuje kot domače študije.
Na ordinato damo lahko tudi 'trust in big pfarma'.
FHqVdFPWQAcaw6E.jpeg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Ker del mojega sestavka je smešen, da vidim če sem dovolj izobražen, da bom razumel.
Kaj je smešno? Prav zares me prosiš, da ti izpostavim bedarije, ki si jih spisal? Ja ok no - smešno je to, da študije dejansko dokazujejo povezavo med višjo izobrazbo in naklonjenostjo cepljenju, ti pa na to lepiš rofl smajlije kot da to ne drži in nato preklopiš na testiranje cepljenih in necepljenih, za piko na i pa navržeš še trditev, da "vse študije to dokazujejo in da na to vpliva izobrazba", ki je pa sploh LOL, saj močnomočno dvomim, da obstaja študija, ki dokazuje to, da se vsi cepljeni testirajo ter da so vsi testirani necepljeni kovidni, ko malo posmrkajo. Za kronski dokaz pa za zaključek navržeš primer višje izobraženih sosedov, ki se kljub trikratnemu cepljenju ne testirata redno in kar sploh ni povezano z ugotovitvijo študij, ki so se osredotočale na povezavo med izobrazbo in naklonjenostjo cepljenju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
A s tem hočejo povedat, da izobrazba ni merilo inteligence ????
Js poznam take z doktoratom necepljene, pa cepljene brez dokončane OŠ.
Zato pa je zaključek, da so V POVPREČJU bolje izobraženi bolj naklonjeni cepljenju. Višja/nižja izobrazba ni nikakršno zagotovilo za podporo/nasprotovanje cepljenju.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-309
113
Zato pa je zaključek, da so V POVPREČJU bolje izobraženi bolj naklonjeni cepljenju. Višja/nižja izobrazba ni nikakršno zagotovilo za podporo/nasprotovanje cepljenju.
Ah, te "raziskave" so hoax, z namenem pridobiti manj izobražene, da se s cepljenjem pridružijo klubu bolj izobraženih.
Beremo pa tole že od maja, ko je bila cepljena večinoma starejša populacija, ki pa je slabše izobražena.
Od kje pa nijz-ju podatki o izobrazbi cepljenih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.749
2.357
113
Pomurje
Kaj je smešno? Prav zares me prosiš, da ti izpostavim bedarije, ki si jih spisal? Ja ok no - smešno je to, da študije dejansko dokazujejo povezavo med višjo izobrazbo in naklonjenostjo cepljenju, ti pa na to lepiš rofl smajlije kot da to ne drži in nato preklopiš na testiranje cepljenih in necepljenih, za piko na i pa navržeš še trditev, da "vse študije to dokazujejo in da na to vpliva izobrazba", ki je pa sploh LOL, saj močnomočno dvomim, da obstaja študija, ki dokazuje to, da se vsi cepljeni testirajo ter da so vsi testirani necepljeni kovidni, ko malo posmrkajo. Za kronski dokaz pa za zaključek navržeš primer višje izobraženih sosedov, ki se kljub trikratnemu cepljenju ne testirata redno in kar sploh ni povezano z ugotovitvijo študij, ki so se osredotočale na povezavo med izobrazbo in naklonjenostjo cepljenju.
Klobase. Upam da si cepljen, da avtomatsko padeš pod bolj izobražene
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Ah, te "raziskave" so hoax, z namenem pridobiti manj izobražene, da se s cepljenjem pridružijo klubu bolj izobraženih.
Beremo pa tole že od maja, ko je bila cepljena večinoma starejša populacija, ki pa je slabše izobražena.
Od kje pa nijz-ju podatki o izobrazbi cepljenih?
Jp jp, točno tako in nič drugače. Podatki o izobrazbi je NIJZ pridobil skozi čipe in antene, ki so se sestavili skupaj iz grafena pridobljenega s samim cepljenjem.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Klobase. Upam da si cepljen, da avtomatsko padeš pod bolj izobražene
Seveda, klobase pa še kakšne krvavice in pečenice zraven :srce:

In seveda, da sem cepljen. Tebi pa predlagam, da si ob priliki malce pogledaš pomen izraza "v povprečju". Očitno le nisi dovolj izobražen, da bi razumel zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-309
113
Tako je. Ni druge opcije sploh.
Je še ena opcija, da si cepilci sami izmišljujete take neumnosti in jih podtikate necepilcem, da bi jih lahko zasmehovali in prikazali kot manjvredne, neizobražene in neumne. To počnejo tisti, ki nimajo argumentov, in sogovornike skušajo diskreditirat na osebnem nivoju z lažmi, podtikanji in lastnimi izmišljotinami.

Koko so že govorili, najprej diskreditacija, potem likvidacija..??
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.861
3.888
113
Spada sem ..
"Marsikomu v državi poziv za obvezno cepljenje ne bo všeč, vendar je stanje takšno, da je čas, da snamemo rokavice," je danes podporo infektologov pozivu strokovnega sveta UKC Ljubljana za obvezno cepljenje komentirala predstojnica infekcijske klinike Tatjana Lejko Zupanc. Po njenih besedah se zaradi majhne precepljenosti Slovencev in visoke nalezljivosti omikrona lahko zgodi, da bo čez štiri tedne za delo sposobna le še polovica ljudi v državi. "Pa ne govorim le o zaposlenih o zdravstvu, temveč tudi o zaposlenih v šolah, trgovinah," je opozorila Lejko Zupančeva. V UKC Ljubljana je po besedah Zupančeve stanje sicer "stabilno".

.. pustimo dejstvo daj je precepljenost poklicev (šolstvo, zdravstvo) ki jih omenja bližje 70% kot pa 50%, ampak ok mogoče so v trgovini res 50% precepljeni. Samo pozablja Tatjanca da tudi če teh 50% (cepljenih) ne zboli jih vseeno ne bo na delo.

Ker le kdo je 10 dni nazaj sprejel dopolnilo odloka o dopolnilu odloka o dopolnilu odloka .... ki govori o tem da morajo vsi stiki s pozitivnim v karanteno ne glede na status cepljenja, izjema so samo 3x cepljeni z mrna? Pride omikroski prehladek in bodo štacune zaprte ker bo 5% delavcev imelo pozitiven bris 95% ostalih bo pa doma guncalo nogo, cepljenih ali ne, po befelu države.

Precepljenost s tretjo dozo je namreč v skupini 18-65 let (delovna aktivna populacija) pod 20%. Kar pomeni da bo več kot 80% folka lepo karantensko odsotnih. Bo katastrofa? Ja, samo ne zaradi omikrončka.

Skratka če bi bil "stroka" bi sedaj malo gledal na tole in imel pripravljen odlok ki bi razveljavil odlok dopolnila odloka + še kakšen dodaten odklok ki bi ukinjal karanteno za tam kjer je nujno .... če so v prvem valu lahko v DSOjih delali pozitivni ker ni bilo kadra, bo sedaj tole moralo bit isto. Ne gre drugače, ali bodo spremenili ali se bo moralo kršit karantenske odločbe ali pa bo popoln kaos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr