Vgradni pomivalni stroj

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Iščem vgradni pomivalni stroj, potrebujem pomivalni stroj ki je varčen, standardne velikosti imam pa željo, da je brez košarice za pribor, temveč da ima zgoraj mrežico za pribor.

Kakšne so kaj izkušnje z znamkami pomivalnih strojev, ki jih imate?
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Trenutno najbolj aktualen stroj na trgu je tale:

http://www.zupanc-mizarstvo.si...CH_SMV_48M10_EU

Cena je lahko še najmanj 100 eur nižja. Po funkcijah je čist ok, cena pa za to kar nudi zelo ugodna.

Drugi, ki ustreza tvojim željam pa je tale
http://www.zupanc-mizarstvo.si...NJE_GV_65324_XV

Sicer funkijsko skoraj močnejši, samo če bi jaz izbiral bi izbral prvega.

Če pa bi rada kaj dražjega pa povej in še od tistih kaj napišem
smile-1.gif


lp
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Iščem vgradni pomivalni stroj, potrebujem pomivalni stroj ki je varčen, standardne velikosti imam pa željo, da je brez košarice za pribor, temveč da ima zgoraj mrežico za pribor.

Kakšne so kaj izkušnje z znamkami pomivalnih strojev, ki jih imate?

Meni je Sevlje dobavil prvega, katerega je predlagal. Lahko priporočam
smile-1.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Tudi jaz konec tedna dobim od Sevljeta tistega Bosch-evega. Sprobal pa ga bom lahko sele naslednji mesec, ko dobim kuhinjo...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Redna garancija je 2 leti. Nekateri imajo tudi podaljšanje, ki pa se ponavadi kar dobro plača zaradi višje cene stroja.

Odzivnost servisa je zadovoljiva. Ni takšna kot pri Gorenju je pa na nivoju Electroluxa in Candyja

lp
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Maci, priporocam ti, da se za nakup obrnes na Sevlje-ta. Danes sem dobil robo, ki sem jo narocil pri njih in moram reci, da sem zelo zadovoljen s celotnim postopkom nakupa. Zelo prijazni ljudje, vidi se, da se Sevlje res spozna na stvari, ki jih prodaja, drzijo se rokov dobave, najugodnejse cene,... same pohvale, nimam pritozb! Kako se bodo obnesli aparati, bom pa se videl.
zmaga.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Redna garancija je 2 leti. Nekateri imajo tudi podaljšanje, ki pa se ponavadi kar dobro plača zaradi višje cene stroja.

Odzivnost servisa je zadovoljiva. Ni takšna kot pri Gorenju je pa na nivoju Electroluxa in Candyja

lp

ZAdovoljiva? Imaš to podatke za celo slovenijo? Predvidevam da ne, zatorej je taka informacija popolnoma zavajujoča.
Servisi oz. serviserji se močno razlikujejo po regiji.
V velikih regijah so serviserji za BSH grupo in Electrolux grupo....isti. Torej je nemogoče govorit o tem, da je Boscheva servisna mreža kakovostnejša.
 

jansatovaurska

Pripravnik
27. sep 2011
695
0
16
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Redna garancija je 2 leti. Nekateri imajo tudi podaljšanje, ki pa se ponavadi kar dobro plača zaradi višje cene stroja.

Odzivnost servisa je zadovoljiva. Ni takšna kot pri Gorenju je pa na nivoju Electroluxa in Candyja

lp

Od gorenja serviserji so k meni prišli še isti dan. Poklical sem jih zjutraj okoli sedme ure, prišli so okoli dvanajstih vendar ni imel tistega stranskega lončka v katerem se voda pretaka ali karkoli je že tisto in je šel nazaj v velenje in prišel okoli štirih popoldne nazaj (litija) in zrihtral stroj. Bil zelo prijazen poba in sem ga moral dobesedno silit da je popil kozarec soka.Torej zadovoljen z njihovo storitvijo v piko!!

Da vam povem da sem dobil v lokalni kmetijski zadrugi 25 %popusta ..vas bo pa itak kap.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Zdaj ne vem če sta me vidva razumela. Hotel sem povedati, da ima najboljši servis Gorenje. Ostali trije (bosch, electrolux in candy), pa so približno na istem nivoju.Ker beseda zadovoljiva vsaj zame pomeni, da ni vrhunska, slaba pa tudi ne. S tem da je dobavljivost rezervnih delov za Bosch zelo dobra, ker če ni v sloveniji pride v štirih dneh iz Nemčije.
 

jansatovaurska

Pripravnik
27. sep 2011
695
0
16
Pardon. Sem te narobe zastopil.

V kateri rang spada gorenjev DV 63321 PMS 60 I in za kakšno ceno ga lahko zrihtaš z najvišjim popustom?

lp