Uporabni programi za Symbian + opis + slike

pentaxon

Zelenc'
7. feb 2012
16
0
1
Obišči stran
Uf, tega pa ne vem. V glavnem, če iščeš po OVI Store, najde samo Žurnal24. Mogoče je to RSS, vsekakor pa jo na telefon namesti tako kot aplikacijo. Pri pregledu nameščenih aplikacij je na seznamu, torej jo tudi odstraniš kot aplikacijo.

Kakšna ideja?
 

pentaxon

Zelenc'
7. feb 2012
16
0
1
Obišči stran
Pravzaprav nobene ne morem namestiti na E7, ker piše, da za ta telefon ni na voljo
frown-1.gif


Hvala lepa vseeno in LP
 
Nazadnje urejeno:

pentaxon

Zelenc'
7. feb 2012
16
0
1
Obišči stran
Zanimivo je to, da so po nadgradnji iz Anna na Belle delovale. Tudi po nadgradnji na FP2 sem jih nemoteno uporabljal.
Ko sem šel iz ene E7 na drugo, pa jih restore ni uspel spraviti na nov telefon
frown-1.gif


No ja, bo pač treba preživeti tudi brez tega
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
ksz...

ali kdo pozna nacin oz. aplikacijo, ki bi znala na nokiji e5 odpreti turo v gpx formatu oz. kakrsnemkoli drugem formatu v katerega se gpx lahko pretvori?
hvala in lp
 

Pihavec

Zelenc'
23. jan 2013
3
0
1
Imam nokio 808 Pureview. Pobožne želje, a vseeno ... morda kdo ve, če obstaja program za ta aparat (os symbian belle), podoben programu Oruxmaps za android naprave?

Lp.
 

Pihavec

Zelenc'
23. jan 2013
3
0
1
V oruxmaps sem naložil svoje geokodirane gorniške karte za Slovenijo (prikazalo mi je točno lokacijo na planinski karti). Teh kart v Nokia maps verjetno ne bi mogel naložiti? ...
 

Pihavec

Zelenc'
23. jan 2013
3
0
1
To so prav samostojni zemljevidi, preskenirane planinske karte, geokodirane in v Tiff formatu. Oruxmaps mi jih je v androidu lepo bral. Primer - z vklopljenim gps-om sem zagnal program in kaj kmalu mi je na planinski karti lepo pokazal moj položaj, denimo na markirani poti. Super zadeva! Res bi bil vesel, če bi našel program za Pureview z takšno sposobnostjo ...
 

mepa

Zelenc'
20. dec 2008
1
0
1
Sam imam nokio E7 in mi prikazuje vse kot so DneTheno, Finance, Delo, TEhnik, računalniške novice, večer itd....Pojdi v posodobitev programske opreme in poglej, če imaš za Belle nameščene vse posodobitve ZADNJE 111.040.1511, brez te posodobitve ti le to ne bo delalo. Lp
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ali obstaja kakšen app, ki bi na Nokii E6 omogočila klicanje z večjimi številkami na dotik na ekranu?

Ker trenutno se mučim s tistimi majhnimi tipkami na tipkovnici in to nikakor ni sprejemljivo.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Spirit, ti pa si pojava. Kako to, da sploh imaš E6, če pa so ravno tiste "majhne tipke" zakon in zaradi le teh je E6 dbest telefon.

Sorry za off topic.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
OK, zlagal sem se. Jst mam itak htcja, tale telefon mata starša in postajata slabovidna
smile-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Kateri sistem imata starša na E6 - Anno ali Belle ? Za željeni app še nisem slišal, ampak na Belle imaš teoretično možnost naložiti 36 speed dial-ov, po 6 na home screen. To bi moralo zadoščati !?