Uporabni programi za Android + opis + slike

Fly

Guru
21. jul 2007
2.609
503
113
Moja nova aplikacija - Dream Vision
Brezplačna uporaba za alter uporabnike (pošlji mi zs).
APP STORE
GOOGLE PLAY
 

Priponke

  • 01.png
    01.png
    1,6 MB · Ogledi: 82

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.022
437
83
Moja nova aplikacija - Dream Vision
Brezplačna uporaba za alter uporabnike (pošlji mi zs).
APP STORE
GOOGLE PLAY
ali lahko narediš app, ki zna predvajata youtube playlisto (samo audio) na android auto? Imam playlisto s "podcasti" katero bi rad poslušal med vožnjo, ter da ne rabim za to prijet telefon v roke. Imam plačan yt premium, tako, da oglasi ne bi smeli bit težava. Pa hitrost predvajanja se mora dat nastavit na 1.5x in 2x :) Za vzorec lahko pogledaš recimo pocket cast.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.609
503
113
Z audio YT zadevami se še nisem nikoli ukvarjal… delal sem pa že marsikaj, od mnogo iger, vremenskih aplikacij do te zadnje podprte z AI.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Kateri app se priporoča za obvešanje o radarjih v Italiji. Ni potrebna integracija z Android Auto, dovolj je samo zvočno opozorilo preko BT v avtomobilu.
Morda kaj podobnega, kot je AMZS-jeva aplikacija za SLO.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.022
437
83

krava

Majstr
5. sep 2007
3.648
320
83
www.kacnje.eu
Misliš klice?
Sam sem namestil kar Google Phone Dialer (prej je bil Samsungov). Se mi zdi, da nekaj poblokira, pa pogosto tudi napiše, od koga prihaja klic (recimo: "Zavarovalniške storitve Janša&Kučan") pa potem niti ne dvignem, samo SPAM in BLOCK pritisnem.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.469
2.157
113
Dost pogosto, ker je moja številka lahko dostopna. Velikokrat kličejo iste, češ ali sem si premislil, da bo njihov agent v bližini itd..
Številke blokiram, ampak imajo vedno nove

Bom probal google hone dialer. Hvala
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.648
320
83
www.kacnje.eu
Po mojem je sranje, ker so do podatkov (pred uvedbo GDPR) dostopali različni zastopniki. Ti so potem mnogo podatkov kar ohranili. Ravno s pomočjo prej omenjenega Google Dialerja vidim, da me kličejo čisto različni SPji, DOOji ... in vsi na začetku zblebetajo nekaj v smislu "imate pri zavarovalnici xx naslednja zavarovanja in je prišlo do sprememb". Tako da je čisto možno, da ima sama zavarovalnica XX res pri tebi označeno, da te ne smejo kontaktirati. Razni njihovi prejšnji partnerji pa ... so na različne načine prišli do podatkov.

Sicer pa se velja res večkrat sklicevati na GDPR in zahtevati umik soglasij.