Uporabni programi za PPC + opis + slike

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Vklopiš WIFI , izklopiš edge/3g in že surfaš prek wifi.3g/edge povezavo pa na hitro prekineš, če klikneš na čisto levo ikonco v zgornji opravilni vrstici in nato disconnect. Tak nekak.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Pusti spb shell. Ti moraš kliknit nekje tukaj, kjer sem označil na sliki. Pa bo nekje opvija disconnect. Imaš pa tweak programe z bližnjicami do registra in nastavitev le teh. Tam pa lahko določiš, da se edge/3g povezava avtomatsko prekine po določenem času.
986525-3ACpI.png
 

Priponke

  • 986525-3ACpI.png
    986525-3ACpI.png
    53,4 KB · Ogledi: 718

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Saj to sem razumel. Samo potem imam možnost it na comm manager, kjer lahko izklopim "phone off" ali pa grem pod connections, kjer imam kup možnosti pod Proxy internet in My Work Network. Moti me namreč ko mi prekinja wi-fi povezavo, potem se pa takoj poveže preko Mobitela. Saj prejšnji mesec se nisem sekiral, zdaj bo pa treba pazit
smile-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
To še pa nisem jemal, da bi prekinlo wifi in se povezalo na 3G. No, seveda ne tam, kjer je dober wifi signal.Nekje moraš met možnost disconnect, ko si povezan prek edge/3g. Ker to so le wm6.1...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ne, povezava v službi ni ravno 100% stabilna in kakor za trenutek izgubi signal, se mi poveže na 3G. Ko je enkrat povezan, ga seveda lahko prekinem v comm managerju. Jaz bi rad s klikom (začasno) onemogočil povezave preko 3G. Recimo če se mi kje v tujini samo za trenutek poveže, je lahko interval 100kb in precejšen strošek. Do sedaj sem v tujini vedno izbral kar phone off in tudi dosegljiv nisem bil, toda za vsak dan pa to ni primerno.

Imam pa wm6.5
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Že par let uporabljam program NoData.
Označiš preko katerega omrežja naj ne bo podatkovnega prenosa in to je to.

LP
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
No, saj Diač-up Enabler/disabler je menda NoData grafično posodbljen na izgled communication managerja iz Win 6.5 ter so mu dodati še podatki o povezavah in statistike.

Mogoče kdo ve iz glave kako rešit zaklep zaslona. Moti me, da se ne zaklene sam (ali pa ne znam nastavit) pa odklep mi včasih predstavlja težave (raje bi imel iPhone slider). Druga zadeva ki je ne znam rešit je pa kako prit do naraščajočega zvonjenja.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Naraščajoče zvonjenje :
Start
Settings
Sounds & Notification

Notification
Ring Type : Increasing Ring
OK
...

Automatic Lock :
Start
Settings
Lock

Odkljukaj : Prompt if phone unused for --- izberi čas do zaklepa
Password Type - izberi
Password - vpiši
Confirm - ponovno vpiši

OK
...


LP
 
Nazadnje urejeno:

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Naraščajoče zvonjenje :
Start
Settings
Sounds & Notification

Notification
Ring Type : Increasing Ring
OK
...

Automatic Lock :
Start
Settings
Lock

Odkljukaj : Prompt if phone unused for --- izberi čas do zaklepa
Password Type - izberi
Password - vpiši
Confirm - ponovno vpiši

OK
...


LP
Hvala za podrobno razlago, toda...

Če tu izberem increasing ring potem ni vibre. Rad bi pa imel kombinacijo obojega, tako kot na vsakem telefonu v zadnjih ?? letih.

Screen lock s passwordom pa tudi ni nič kaj praktičen za vsakodnevno uporabo. Nisem navajan telefona ročno zaklepat, potem pa v žepu dela neumnosti
stupid-1.gif
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
uporabljam s2u2 že kar nekaj časa, meni trenutno najbolj zanesljiv program za odklepanje in zaklepanje. Malo je edino problem, ker ima včasih par sekund zamika dokler se zaslon ne odklene.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Po nekaj testiranja sem z njim zadovoljen. Edina pripomba je, da včasih ko želim odklenit drsnik ne prime, potem sliko obrne za 360 stopinj in potem prime...

Drugače mi pa ob rotiranju animacija gre tako ali tako na živce. Se jo da kako izklopit, da bi bila rotacija v trenutku?
 

frozev

Zelenc'
13. avg 2010
3
0
1
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Če bi dal v link direkten dostop do DL tudi ne bi bilo nič narobe!

VGA

a bi lahko dobil to za dlančnik! in če bi se dalo zrihtat snemalnik zvoka oz. audio recorder