Umrl je Borisav Bora Đorđević

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.717
2.481
113
...Umro je Bora Đorđević, zvan Bora Čorba, muzičar i četnik iz Čačka,...
...upitali Stublića što najviše zamjera svom sugovorniku Bori, rekao je: "To što tvrdi da je četnik, a svi znamo da je još mladi početnik, gotovo pionir. ...
....Bora Čorba okrenuo se nacionalizmu. 2012. godine stekao je status četničkog vojvode ...


 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

tony

Guru
23. jul 2007
9.520
1.416
113
Zanimivo, v SN so znali besedo konjušar končno pravilno prevesti: dunajski konjarji. Konjar je slovensko tisti, ki skrbi za konje.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.558
1.354
113
Emona / Carnium
1725547121524.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.956
1.411
113
A bejž, temu se rečem samo dolg spomin. Tebi ga pa očitno manjka. Dejansko si sam ignorant in nevednež. Bora pa, par dobrih pesmi in na stara leta rahlo kesanje in nič drugega.
A to je argument, da mojim besedam obrneš vrstni red in smatraš za odgovor. Daj pojdi prestevati programe na pralnem stroju, bo več koristi.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.113
2.732
113
Lublana
Obišči stran
Prizadelo ga je, da njemu ljubi slovenski narod želi stran.
Ja bogi revež, kako smo žleht, da smo ga tako prizadeli. :D

Na facebooku opažam spet ta čuden "trend". Tako imenovani samooklicani antifašisti, ki jih tudi osebno poznam, v vseh debatah prav oni najbolj goreče zagovarjajo in opravičujejo tega šovinista in četnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in BuDi

mistique

Guru
16. jun 2009
13.558
1.354
113
Emona / Carnium
Ja bogi revež, kako smo žleht, da smo ga tako prizadeli. :D

Na facebooku opažam spet ta čuden "trend". Tako imenovani samooklicani antifašisti, ki jih tudi osebno poznam, v vseh debatah prav oni najbolj goreče zagovarjajo in opravičujejo tega šovinista in četnika.
Kaj je problem četnikov? Da so komunajzarji, monarhisti, nacisti ali kaj novega?
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.954
138
63
Nič ni narobe, če dejanje, besede resnično ožaluješ. Njegovo kvazi obžalovanje je bila pa čista nuja. In Srbi svojih dejanj nikoli ne obžalujejo. Samo žrtve delajo iz sebe, tako kot vožd Bore.
Ti ne moreš vedeti, ali je bilo obžalovanje resnično ali ne. Samo tale bi, a žal je že prepozno, da bi Bora pihnil v pojočo travico.
tofsy.jpg