Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz za svojo corollo lahko rečem, da zvozi 80% ovinkov na AC. Je, pa težava ko so črte slabo vidne oz. je razlika med asfaltom in črto premalo razločna. Pa včasih hoče slediti izvozu.
Jaz sem zadnjič tudi zvozil z Yoto 80% AC od MB do Kopra, te se mi je pa pri 80.1% zlamala v jarek.
A nima Corolla samo pingpong efekta in ne Lane Trace Assist sistema? S pingpongom zvozi ravno eno ravnino in en ovinek, te pa leti ven. Še do Frama ne prideš iz MB.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
Jaz sem zadnjič tudi zvozil z Yoto 80% AC od MB do Kopra, te se mi je pa pri 80.1% zlamala v jarek.
A nima Corolla samo pingpong efekta in ne Lane Trace Assist sistema? S pingpongom zvozi ravno eno ravnino in en ovinek, te pa leti ven. Še do Frama ne prideš iz MB.
LTA serijsko v corollah...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Glede na vaš cinizem v odgovorih se sploh ne čudim, da gre Alter v qrac in da sploh ni možna niti v resnih temah neka normalna debata. Ne vem iz kakšnega razloga se zdaj delate norca iz teh 80%. Meni služi LA dobro, vam pa pač dela ping pong in ne zvaža ovinkov. Mislim, da imate eni ping pong še kje drugje, kot samo v avtu. Ste pa tu itak sami strokovnjaki, tako da....
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Robert

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Delamo se norca iz tega da bp zvozi kp ms.
Ker vemo iz izkušenj, da ga ne.
Jaz nisem nikjer trdil, da gre bp. Je pa zanimivo, da vedno imajo največ za povedat tisti, ki si sploh ne lastijo avta o katerem je debata. Tu je lep primer kako mi govorimo o Corolli, vi pa ponujate yt video o RAV-u. Zdaj je samo še vprašanje časa, kdaj bo nekdo prilepil yt video od VW znamke.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Evo alter zna. Pridemo iz vožnje po ac na 130plus pol pa video vožnje v mestni gneči. Pa še to porezan kjer vržeš vse felerje ven.
In rav video po ac je sam Toyota vernik dal kot primer. Jaz kot uporabnik rava sem zgolj napisal, da trosi bikov kakec, ker avto ne zmore sam tega.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

V bistvu ni porezal vseh felerjev ven... 2x je prevozil dvojno polno... Se pa strinjam, video je daleč od 130km/h od MS do KP...
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Za MS-KP bo potrebno imeti tole :)

Sicer pa ja, infotainment je glup ko ku***, ampak jaz priklopim telefon, čudežno se prikaže ios carplay in bednega interface-a nikoli več ne vidim. FM ne poslušam, nastavitev ne spreminjam, original navigacije nimam... Display v avtu uporabljam samo za prikazovanje informacij iz telefona.

In ja, sedan je izdelan v Turčiji in uporablja drugačne materiale (konkretno tapete na vratih so cele plastične, tudi zgornji del - pa še par razlik sem našel...).

Aja, še ena moteča stvar v plebejskih modelih, knof za višino žarometov je postavljen na takem mestu, da ga dostikrat prestavim s kolenom na peti položaj (opazim šele potem, ko gledam zakaj luči tako pred avtom svetijo).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Comma 2 je top shit, če bi si lastil nekaj iz njihovega seznama podprtih avtomobilov, bi kupil takoj! Je na netu tudi primerjava real life vožnje z Teslo in se v urbanih okoljih Comma 2 celo bolje odreže.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Za geeke je tale Comma.ai top shit, je pa verjetno tako da si taki "neuradni" hekerji dovolijo verjetno več kot si nek uveljavljen prozvajalec. Tudi uporabniki takega sistema (geeki) se verjetno bolj zavedajo tega da te zadeva hitro lahko pošlje v graben.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Aja, še ena moteča stvar v plebejskih modelih, knof za višino žarometov je postavljen na takem mestu, da ga dostikrat prestavim s kolenom na peti položaj (opazim šele potem, ko gledam zakaj luči tako pred avtom svetijo).
Honda Jazz tudi ima kolešček za luči v višini kolena, in ga vsakokrat s kolenom premaknem pri vstopu v avto. Na srečo so na istem mestu še dva stikala, tako sem kolešček premaknil bolj v desno, zunaj dosega kolena.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Ja, bom prestavil, karjola ima tudi polno prostih mest za stikala desno.

btw, cross ocitno prihaja v EU. Ta ekran zgleda pa ze mnogo bolje… ampak vedno mora biti nekaj. Poglejmo te knofe za gretje sedezev ‍♂️
BFA95F1F-609F-4EB7-8DAD-DFCE51A23394.jpeg

Leta 1984 so jih prevec narocili pa jih je potrebno porabiti.