Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
A nimajo vsi resni serviserji oljemat? Na podlagi VIN številke mašina ven vrže točno toliko olja kot ga vozilo potrebuje. Tako ima Špan za Mercedes. Tudi plačaš, točno toliko olja kot ga avto potrebujem po specifikaciji.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
No torej. Auris hibrid, crknu "da bog da".

Ta "jajca" ko crkne 12V accu nimajo šanse, da bi avto normalno spravil v pogon. Akumulator je v gepeku, centralno ne dela, spredaj v motornem prostoru ni opcije za kleme, torej ti preostane zgolj odpiranje na roke vseh vrat (že vejo, zakaj to omogočajo na vsakih vratih posebej), podiranje zicev, plazenje v prtlažnik ter nekako se dokopat do akumulatorja, če sploh imaš tako dolge kable...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
Je6a... :jok:

Tudi, če bi bil avto BEV, je ista zgodba. Na šihtu so tako v kleti spraznili 12V accu in ven vlekli avto z avtovleko, ker niti niso vedeli, kaj je narobe...
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
RTFM

Auris1.jpg
Auris2.jpg
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.744
2.351
113
Pomurje
No torej. Auris hibrid, crknu "da bog da".

Ta "jajca" ko crkne 12V accu nimajo šanse, da bi avto normalno spravil v pogon. Akumulator je v gepeku, centralno ne dela, spredaj v motornem prostoru ni opcije za kleme, torej ti preostane zgolj odpiranje na roke vseh vrat (že vejo, zakaj to omogočajo na vsakih vratih posebej), podiranje zicev, plazenje v prtlažnik ter nekako se dokopat do akumulatorja, če sploh imaš tako dolge kable...
Nije žvaka za seljaka
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Dualis

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
aha, hibridarji so zdaj vsi tekli brat navodila, človek, ki pa enkrat in edinkrat dobi avto v roke, pa še takrat mu guzne, je pa seljak :evil:
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Normalen človek bi, preden gre nekaj osirat na splet in se blamirat, vsaj pogooglal, kaj se da uredit v tem primeru.
Tako da…

Zanimivo, kako si me profiliral. Res, vrhunsko, vsa čast ti...

Avto ni moj, je služben, pri roki ni bilo ne telefona ne nič, da bi preveril, kaj šele navodila. Ampak, imel že kar nekaj avtov v roki, pa da bi bilo to med varovalkami nebi pomislil v 100 letih.

Pri vseh svojih avtih npr. še nikoli nisem odprl škatle z varovalkami v motornem prostoru, nikoli ni bilo potrebe.

Blamirat? Ker sem pokritiziral avto, ki ni vžgal? Ker je šel akumulator pri švoh 3 leta starem avtu? Eh, ko bi ti vedu, kake kritike letijo šele na druge.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

sad

Guru
24. avg 2007
20.518
9.216
113
Zanimivo, kako si me profiliral. Res, vrhunsko, vsa čast ti...

Avto ni moj, je služben, pri roki ni bilo ne telefona ne nič, da bi preveril, kaj šele navodila. Ampak, imel že kar nekaj avtov v roki, pa da bi bilo to med varovalkami nebi pomislil v 100 letih.

Pri vseh svojih avtih npr. še nikoli nisem odprl škatle z varovalkami v motornem prostoru, nikoli ni bilo potrebe.

Blamirat? Ker sem pokritiziral avto, ki ni vžgal? Ker je šel akumulator pri švoh 3 leta starem avtu? Eh, ko bi ti vedu, kake kritike letijo šele na druge.
Da smo si na jasnem. Ti nisi kritiziral akuja, ampak tole:
Ta "jajca" ko crkne 12V accu nimajo šanse, da bi avto normalno spravil v pogon.
Kar je žal čista laž. Sicer ti pa čestitam, da si brez telefona. No, za tole spisat si očitno prišel do njega. Lool.
Drugače je pa vsaj ena dobra stvar iz tega prišla: naučil si se nekaj novega.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Da smo si na jasnem. Ti nisi kritiziral akuja, ampak tole:
Ta "jajca" ko crkne 12V accu nimajo šanse, da bi avto normalno spravil v pogon.
Kar je žal čista laž. Sicer ti pa čestitam, da si brez telefona. No, za tole spisat si očitno prišel do njega. Lool.
Drugače je pa vsaj ena dobra stvar iz tega prišla: naučil si se nekaj novega.

Ko se boš enkrat v normalen avto usedel ti bo vse jasno. Je pa fajn občasno v roke dobit višek japanske tehnologije, tak domač občutek, ura in knofi so isti kot v moji kii sephii izpred 20 let

pa btw: trditev da avta normalno ne spraviš v pogon drži, je bilo kar nekaj prepričevanja, da se je premaknil.

aja pa da ne pozabim. Če ne drugega pa lahko vsaj potrdim, da tako čiste servisne delavnice kot pri toyoti še nisem videl. Kot da imajo avte na dvigalih samo za slikanje ;)