Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Pelji na servis pa bodo že uredili. Ti si vsaj dobil termin servisa praktično takoj. Jaz pri svojem Renaultu dobim 3-4 tedenski ignore na maile, šele nato, ko zarobantim sploh dobim termin. Dokler nisem zagrozil s pismom na hq h kolegom v FR so ignorirali. Beat that. :)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Cevi za točenje niso nikdar povsem fiksne, vsaj sam še nisem videl togo vpete cevi. To je podobno kot auspuh, vedno je majavo in tako tudi mora bit, drugače prej pride do bridkega konca. In ja pri enih avtih se sploh ne drži šasije (samo guma drži na mestu) in zgleda kot da je kaj narobe. To sem videl pri ameriških avtih, čisto možno da je pa tudi pri toyoti tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ambroz

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Verjetno bo, ko bo obisk uradnega servisa dovolj padel, da so potrebne takšne stimulacije prodaje. :p
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
Ena zanimivost, čisto vsakič, ko se po vožnji dotaknem vrat, me strese statična elektrika.o_O:cowboy:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
Naslednja stvar, ki se mi občasno dogaja je, da se mi prtljažnik včasih samodejno ne zapre in se ustavi nekje na pol poti. Enkrat se mi je tudi že zgodilo doma, da sem na hitro pritisnil desni gumb za zaprtje prtljažnika in zaklep avta in odšel, drug dan pa sem opazil, da se prtljažnik ustavil na pol poti. Tako da sedaj vedno počakam, da avto dokonča celoten postopek preden grem stran.