Tinder začetki

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Haha, ej sam mene pa res zanima, če nam lahko Jabe to razkrije. Jaz sem manj do srednje aktiven na alterju in dobim ZS-jev, kaj pa vem, mogoče 1-2 na mesec, če je res aktiven mesec in sodelujem v kakšnih zanimivih temah. Jaz bi skoraj stavil, da ona dobi že na alterju ful več ZS-jev? Jabe :sprasujemse:

To me zanima, ker je večina tipov itak fukaželjnih in opažam, že na twitterju pri kakšni kolegici, samo da se vid da ima ženski nick, dobiva ful ZS-jev in me prav zanima, če je na alterju enako.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.377
5.411
113
To leto 10 kratkih "pogovorov". Cist OK, brez najedanja ali bilokakega tezenja na kakrsenkoli nacin. Hocem reci, cisto korektni in normalni ZSji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: raners in Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
To leto 10 kratkih "pogovorov". Cist OK, brez najedanja ali bilokakega tezenja na kakrsenkoli nacin. Hocem reci, cisto korektni in normalni ZSji.
Hvala, ok, sem res pričakoval ful večjo število. Sploh glede na cvet atletskih, uspešnih in lepih alterašev. Sej verjetno je to, da se jih mora večina s palico otepat in niti ne pomislijo na to, da bi sami morali iskat kej. :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
Hvala, ok, sem res pričakoval ful večjo število. Sploh glede na cvet atletskih, uspešnih in lepih alterašev. Sej verjetno je to, da se jih mora večina s palico otepat in niti ne pomislijo na to, da bi sami morali iskat kej. :evil:
itak da ne..odpreš browser in se ti mlade mamice v bližini kar ponujajo. Zakaj bi zdaj še iskal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.336
2.276
113
Tažko je dobit babo. Kar nekaj smo jih tukile ''odstranil''.
Jabe je prjazna. Dejte jo pr' mer pustit!

p.s. jabe, a si tipa na alterju dobila? če ni skrivnost, kje? grem tudi jaz probat. plis! na ZS!
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Hvala, ok, sem res pričakoval ful večjo število. Sploh glede na cvet atletskih, uspešnih in lepih alterašev. Sej verjetno je to, da se jih mora večina s palico otepat in niti ne pomislijo na to, da bi sami morali iskat kej. :evil:
Jest jih malo več. Predvsem po zaslugi mosseero -ta, ki mi rihta biznis s članstvi za slečeno SLO sceno. Hvala, prjatu.
Teb pa tole: a boš letos kej dol? Zdej mi je uspel mal denarja napraskat, za ene dva pira bo. Denarnco sem pa zgubu, bom dal keš klr v žep ...
:evil:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jest jih malo več. Predvsem po zaslugi mosseero -ta, ki mi rihta biznis s članstvi za slečeno SLO sceno. Hvala, prjatu.
Teb pa tole: a boš letos kej dol? Zdej mi je uspel mal denarja napraskat, za ene dva pira bo. Denarnco sem pa zgubu, bom dal keš klr v žep ...
:evil:
Načeloma sem skor vsak vikend dol, razen tega ki prihaja, no pa še kakšen se bo najdu, verjetno ravno tisti, ko boš ti dol :evil:
 
  • Haha
Reactions: AndrejEnej

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Ne....men ni potegnu!

Si bil ti un g. "kameno lice"?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.365
9.789
113
kod Džej-Zija
Jest jih malo več. Predvsem po zaslugi mosseero -ta, ki mi rihta biznis s članstvi za slečeno SLO sceno. Hvala, prjatu.
Teb pa tole: a boš letos kej dol? Zdej mi je uspel mal denarja napraskat, za ene dva pira bo. Denarnco sem pa zgubu, bom dal keš klr v žep ...
:evil:
Veš, to pa zato, ker intimno vem, da si Player z veliko začetnico, da nisi ljubosumen in da rad deliš. Pri tebi sem prvič v polnosti doživel rek "sharing is caring". Tako da, care, le tako naprej, in še na mnogo gole robe za naše zanamce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej