Test zimskih gum 2024 OEAMTC

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.428
415
83
Ksz kranjski (brifofljanski) Kristanc ob nakupu in montazi seta GY pnevmatik ponuja 40€ bon za gorivo in 80€ cashbacka na trr. Osnovna cena "moje" gume je med najcenejsimi glede na ceneje.si, takisto ima eno nizjih tarif za premontazo 19" (55€). No brainer, ker za "ceno" Klebra ali Vredesteina, ki sem ju imel nagledane zaradi dobrega razmerja p/p, dobim GY.

Pa se hunterco ima, za bolj zahtevne soferje in bolj razfukane gume.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.308
6.496
113
pri taščici
Ksz kranjski (brifofljanski) Kristanc ob nakupu in montazi seta GY pnevmatik ponuja 40€ bon za gorivo in 80€ cashbacka na trr. Osnovna cena "moje" gume je med najcenejsimi glede na ceneje.si, takisto ima eno nizjih tarif za premontazo 19" (55€). No brainer, ker za "ceno" Klebra ali Vredesteina, ki sem ju imel nagledane zaradi dobrega razmerja p/p, dobim GY.

Pa se hunterco ima, za bolj zahtevne soferje in bolj razfukane gume.
A spletne strani pa nima. Katero dimenzijo v 19" si vzel za koliko evrov
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.428
415
83
A spletne strani pa nima. Katero dimenzijo v 19" si vzel za koliko evrov
Narocil sem celoletno GY Vector 4Seasons 235/40 R19 za 190€, dobavni rok cca 1 teden.

Nima uporabne spletne strani, sem pa ze nekajkrat vzel pri njih - cena, odnos, dobavljivost, tudi podobnih akcij kot letos za GY sem bil delezen v preteklosti za npr. Nokian ali Michelin. Edino telefon moras v roke vzet, kot v starih casih.