Test zimskih gum 2024 OEAMTC

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.470
392
83
Pisalo se je o najceneši možni gumi, ne najslabši na testu. Potem pa še vržeš ekstremni primer o Ljubelju...


O poceni gumah na hladnem im mokrem pa na žalost imam sam preveč izkušenj, ko sem si izposojal avto od očeta. Vsako zaviranje je abs vklapljalo. Ampak privarčeval pa je...
OK my bad, površno berem, moja napaka pri "najcenejši možni gumi".
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mislim, letos se dejansko kupil najcenejšo možno letno pnevmatiko. Dunlop Sport BluResponse. bila je cenejša od Save. nimam pojma zakaj, vem pa, da je neprimerno boljša od marsikatere tudi dražje ... nimam pojma, zakaj je bila tako poceni, jaz sem vzel brez pomisleka, konec koncev gre za pnevmatiko, ki je bila še 2 ali 3 leta nazaj top 3 ...

pač, če imaš srečo, si na pravem mestu ob pravem času, najcenejša pnevmatika dejansko ne pomeni tudi najslabša oz. nevarna ... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.379
2.415
113
Vito?...ima probleme z optiko... in gume grejo papa...ne vem če ja kakšna hitra rešitev. Niti optika ne reši.
Ne, V klasa je. Znano dejstvo da imajo V-ji tovarnišli feler in da papca gume kot po tekočem traku, optika ne pomaga. Bolj kot to da bi gumo hitro požrlo je to, da je začela razpadati.