Teslo v Tesli Y

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
927
948
93
In vse to na Muskovo kreditno kartico (7 let garancije brez omejitve km).

No, ajde ni več v garanciji. Oglasil se je v Zagrebu na EV Clinic, kjer so mu uredili bolj trajne rešitve od Teslinih garancijskih remanufactured zadev.


Mu je pa originalna pogonska enota trajala preko 800 jurjev km, potem so bile pa menjavane v garanciji kot po tekočem traku (obnovljene).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.835
113
Tole je bilo rečeno glede vzdrževanja:
1701953970433.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.449
5.930
113
pri taščici
Kateri app uporabljate za iskanje polnilnic?
Samo Tesline ali še kaj drugega
Kdor ima Teslo bo Tesla imela najcenejše polnjenje (v razmerju s hitrostjo) .
Za tiste ki pa imamo se nekaj gorenjske krvi v sebi pa jaz brskam se mal po chargemapu (in vklopljen filter free charge).
Sploh tam kjer recimo ni Tesle niti hitrih polnilnic (balkan) ali pa tam kjer ves da bos par ur stacioniran in bi bilo odlicno ce bi v tem casu zastonj napolnil ;)
Jaz sem to nekajkrat "zlorabljal" na slo obali, da sem se brez skrbi po istri potepal, pa seveda dopust v Bosni se je tudi prevozil s free polnjenjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
370
162
43
Vprašanje - Netflix v Tesli...
ccc.. včeraj sem svojo gospo "čakal rahlo dolgo" v avtu (Tesla Y)... sem si poskusil nastaviti Netflix... ki ga imamo sicer v naročnini
vendar je omogočena samo nastavitev Netherlands in očitno račun iz NL... a ni mogoče uporabljati Netflixa s SLO računom Netflixa?

ali delam kaj narobe ?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Vprašanje - Netflix v Tesli...
ccc.. včeraj sem svojo gospo "čakal rahlo dolgo" v avtu (Tesla Y)... sem si poskusil nastaviti Netflix... ki ga imamo sicer v naročnini
vendar je omogočena samo nastavitev Netherlands in očitno račun iz NL... a ni mogoče uporabljati Netflixa s SLO računom Netflixa?

ali delam kaj narobe ?
Ne razumem točno vprašanja? Sicer vem da je Netflix free notri, ampak jaz sem se kar v svoj račun vpisal, ker mi je kul, da so moji favoritesi notri in da lahko nadaljujem kje. Je pa res da sem Netflix imel do zdaj v avtu točno 2x prizgan.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
370
162
43
Ne razumem točno vprašanja? Sicer vem da je Netflix free notri, ampak jaz sem se kar v svoj račun vpisal, ker mi je kul, da so moji favoritesi notri in da lahko nadaljujem kje. Je pa res da sem Netflix imel do zdaj v avtu točno 2x prizgan.
ja, saj v tem je problem,.. ne gre mi vpisati mojega accounta... mi samo nizozemsko varianto ponuja... nakup nove naročnine...
bom še enkrat poskusil...
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
ja, saj v tem je problem,.. ne gre mi vpisati mojega accounta... mi samo nizozemsko varianto ponuja... nakup nove naročnine...
bom še enkrat poskusil...
Meni je uspelo brez zapletov z domacim (slovenskim) accountom… Je pa res, ce se prav spomnim, da je tud meni avtomatsko ponujal nizozemski jezik… Po prijavi vse OK.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.605