Telemach!!!

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Ja, očitno se bo treba počasi navaditi, da plačaš najprej med 50 in 70 EUR za TV in Internet, potem pa še dodatno tam med 5 in 10 EUR po posameznem sprejemniku. Realno pa vse skupaj celo več kot za priključek elektrike. Dobra tržna niša, nimaš kaj. Operaterja tak box pri masovnem naročilu tako stane največ tam nekje 50 eur, torej je v 10 mesecih poplačan in če dela vsaj 5 let je to lep dobiček brez dodatnega vloženega EUR v infrastrukturo. Če kateri slučajno crkne, kar je precej redko je to praktično v rangu statistične napake. Digitalizacija in napredek...
Tisti, ki placuje 70 za net in tv si je sam kriv, ker ne pozna ponudbe na trgu :)
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Odvisno. Marsikje imamo recimo na optiki opcijo samo enega operaterja, bakrena parica pa je v stanju, da komajda dela. Seveda lahko vzameš najnižji paket a doplačila ostajajo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Ali pa Telemach. Praktično cel severovzhodni del države, kjer ni OŠO omrežij je na optiki ali koaksialcu Telemach edini ponudnik. Bakrena parica pa razen v ozkem krogu okrog centrale ne pride v poštev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69, CLIO15 in igi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Razmisli da niso vsi v lublan doma.

A se nobenmu ne zdi neumnondat 70 e za net in kabelsko in potem se za neke netfljxe amazone in drugo sranje. Tole. Nakonc plačaš 100e na mesec .
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Mnja eni sorodniki imajo 16€ trojček pri A1 na optiki, pa vsake 2 leti prekinejo pa sklenejo na novo na drugo ime. Jst sem skenslau vse razen mobilnega, ker še takrat ko gledam nekaj v živo je toliko reklam, da me mine. Zguba časa... Imam sicer od 3eh ponudnikov račune, da lahko vse pogledam na prenosniku/telefonu, pa komaj kaj uporabljam. Klasičen TV bo počasi tako kot cajtngi, za starčke in tiste ki so tako ali drugače za časom...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Lokalno kabelsko omrežje je kupil Telemach.
Posledično so sedaj novi sprejemniki Cisco D3,
Napravil sem shemo "priljubljeni", ali lahko v tej shemi narediš poljubni vrstni red kanalov?
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Zanima me VOYO, ker ga nimam pri Premiumu, potrebno poklicat in vprašat? V eonu bi se moral prijavit, ampak hoče plačilo.

Na tem linku je to https://sl.eon.tv/tv-paketi/
1659670093798.png


na tem pa to https://telemach.si/eon/eon-paketi
1659670164629.png
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz nisem nič klical pa ga imam voyo na premium paketu. Od kdaj je pa tisti prvi link pa ne vem, ker mi cena zgleda nerealna. Mogoče kakšen prastar link?
Tisto prvo je OTT EON paket, torej samo televizija (za 1 TV napravo + mobilci?), ki jo lahko gledaš na poljubnem netu. Drugo pa trojček (internet, telefon, televizija) na fiksnem priključku.

Meni sicer na fiksnem trojčku premium Voyo deluje tako v videoteki kot v Voyo appu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Aha tako je to
Tisto prvo je OTT EON paket, torej samo televizija (za 1 TV napravo + mobilci?), ki jo lahko gledaš na poljubnem netu. Drugo pa trojček (internet, telefon, televizija) na fiksnem priključku.

Meni sicer na fiksnem trojčku premium Voyo deluje tako v videoteki kot v Voyo appu.

Zanimivo, sploh nisem vedel da obstaja to :)
Se pravi, če se vežem za 2leti dobim 1x eon box zastonj če pa hočem na drugem tv gledat pa rabim smart tv pa gre ane?
Študiram da bi odpovedal trojčka pa prešaltal na tole. Rabil bi samo 1x eon box za starše, sam pa bi laufal prek smart tv-ja. Pa sem na pol manj stroška mesečno. Interneta mam dovolj prek gsm pa še služba ga plačuje :)