Telemach!!!

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
Meni je to totalna bedarija. V čem je razlika med 3 app oz. tremi Box-i ali Conaxi? Zakaj lahko imam 3 Conaxe ali 3 box, treh aplikacij pa ne morem imeti.

- kolikor vem 3 app ne mores dobit
- imam en smart TV z wifi povezavo in na njem app in 2 TV s koaxom (en s kartico), za drugega iscem resitev
- kaj pri tem je bedarija :oops1:
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Se mi zdi, da sploh ni prebral tvojega posta. Ti imaš problem zaradi WiFija oziroma potrebe po mreži, njega pa verjetno moti, da je omejitev števila SmartTV appov takšna kot je.

Sicer se tudi meni zdi glupo, da ne moreš imet večjega števila appov (stari paketi so imeli celo do 2, z EON paketi je načeloma na vseh samo 1 SmartTV app). Najverjetne so pa takšne omijtve prav zaradi ljudi, ki ta app veselo posojajo/prodajajo dalje, ker je (vsaj zaenkrat) deloval povsod. Sedaj so sicer dodali v pogoje nekaj glede % časa uporabe v tujem omrežju, ampak v končni fazi raje vidim, da zaklenejo na IP tako kot T-2 in ne komplicirajo glede števila.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
17
38
MB
- kolikor vem 3 app ne mores dobit
- imam en smart TV z wifi povezavo in na njem app in 2 TV s koaxom (en s kartico), za drugega iscem resitev
- kaj pri tem je bedarija :oops1:
Oprosti. Mogoče sem napačno citiral. Nisem mislil nič pri tvojem odgovoru da je bedarija. Mea Culpa. :cool:
Bedarija je, da ne moreš imeti 3 app, lahko pa imaš tri TV-je. Zakaj se ne morem sam odločiti na kak način želim geldati TV.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Potem sva očitno midva z Danielom med "priviligiranci", Daniel me zanima kateri dodatni sprejemnik si vzel kot 4 in kateri paket imaš, ker bom probal za dodatne 3 € si izboriti EON box z ogledom 7 dni za nazaj (imam paket EON TV premium).

Vzel sem dodatno kartico. Sicer se sedaj niti ne spomnim ali so mi ponujali samo kartico ali morda tudi D3 box, EONa mi niso, ker sem še na starem paketu zaradi uploada. Se pa zadeva obračunava kot dodatni paket Enojček razširjeni (razširjena shema) in na tej kartici recimo ne bo delal HBO, če bi ga naročil na osnovni kartici.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
EON smart TV app je vsaj za LG bolj ali manj neuporaben, oz. bolje rečeno klasično gledanje preko conaxa je 10X lažje/boljše. Za ogled nazaj pač preklopim v EON app in se zajebavam.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Odvisno od TVja, na enih dela vrhunsko. Klasično gledanje preko DVB-C je zame bolj ali manj neuporabno, ker 99% časa gledam za nazaj, če drugega ne, ravno toliko, da lahko prevrtim reklame.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Je to mogoče res kar sem prebral na netu, da Eon Box deluje kar se tiče ogleda za nazaj ali videa na zahtevo tudi preko Telekom internet omrežja.....
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
OTT EON BOX deluje kjerkoli v EU za vse storitve, ne samo ogled za nazaj in VOD. Lahko ga tudi čisto uradno naročiš kot ločeno storitev. Če ga imaš pa naročenga v okviru fiksnega Telemachovega priključka, je pa načeloma v pogojih zapisano nekaj glede % časa uporabe v tujih omrežjih. Zdaj koliko to res gledajo in enforcajo, pa ne bi vedel.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
Če ima kdo Samsung TV in EON app, ter nastavljen svoj seznam programov, naj prosim med gledanjem izbere opcijo info tako. Ali te tudi vrže na seznam VSI?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Mislim da vem kaj hočeš. Verjetno če v EPG dloločen film ali oddajo greš na info o oddaji.... Ja tudi mene potem vrže iz priljubljenega seznama na "Vsi".

Tega sploh nisem opazil.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

zakon

Guru
16. maj 2008
8.571
685
113
toti Maribor
In to se dogaja od zadnjega updata v Januarju. In to je odgovor biserov iz Telemacha:bonk::nigladek::
Pozdravljeni,


Ta televizor se ne nahaja na spisku podprtih naprav, tako da na teh modelih ne moremo zagotavljati delovanja EON Smart Tv.
 
  • Haha
Reactions: Romzi

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
V torek 02.03.2021 v MB Pobrežje poenotenje digitalne TV programske sheme s programsko shemo EON. Programi, ki so sedaj bili podvojeni v SD in HD obliki bodo sedaj samo še v HD ( ORF, HRT...) .Na conax kartici bo treba večino programov na novo poiskati.
Spet bo veselo z sortiranjem programov.
 

Jack3000

Zelenc'
26. feb 2021
1
0
1
Zdravo.
Imam EON smart TV aplikacijo in na TV priklopljen sound bar preko HDMI. Ve kdo mogoče zakaj je zvok tišji v EON aplikaciji kot iz katerega drugega vira. Obstaja se kaksna posebna nastavitev?
Hvala.