Telemach!!!

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Switch in internet nima popolnoma nič z TV ponudbo o kateri je govora tukaj, In ja, gre za individualne ponudbe za uporabnikem, ki imajo več sprejemnikov, ki jih velja izkoristiti. Niso na voljo vsakomur, ker uradno rabiš ločeno naročnino na dodatno kabelsko za več sprejemnikov. O tem kakšna ciganija je to pa kdaj drugič....
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Switch in internet nima popolnoma nič z TV ponudbo o kateri je govora tukaj, In ja, gre za individualne ponudbe za uporabnikem, ki imajo več sprejemnikov, ki jih velja izkoristiti. Niso na voljo vsakomur, ker uradno rabiš ločeno naročnino na dodatno kabelsko za več sprejemnikov. O tem kakšna ciganija je to pa kdaj drugič....
Kakšna ciganija?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Glede na to, da je modem na optiki večinoma sposoben dobavljati 4 do 6 streamov BP je zaračunavanje več kot treh na osnovi kartic precej samosvoja odločitev. Sploh ob dejstvu, da imaš ob tem na voljo še tri streame na mobilni aplikaciji in enega za smart tv. Ampak vsak stream nad tri se računa kot dodatna naročnina na kabelsko kar je 20 eur+ in dodatne kartice.
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Glede na to, da je modem na optiki večinoma sposoben dobavljati 4 do 6 streamov BP je zaračunavanje več kot treh na osnovi kartic precej samosvoja odločitev. Sploh ob dejstvu, da imaš ob tem na voljo še tri streame na mobilni aplikaciji in enega za smart tv. Ampak vsak stream nad tri se računa kot dodatna naročnina na kabelsko kar je 20 eur+ in dodatne kartice.
Aha, na optiki je tako, nisem vedel.Kakor vem, je na koaxu sedaj možno dobiti tudi četrti digttalni sprejemnik (ali kartico) le za 3 eure + ddv, če je le dovolj signala na priključku (preveri tehnik).
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Možno, ampak tega uradno še ni v ceniku. Tudi meni so ponudili to opcijo in mi jo obračunavajo 3 eur.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Potem sva očitno midva z Danielom med "priviligiranci", Daniel me zanima kateri dodatni sprejemnik si vzel kot 4 in kateri paket imaš, ker bom probal za dodatne 3 € si izboriti EON box z ogledom 7 dni za nazaj (imam paket EON TV premium).
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
Ali lahko EON box deluje samo s koaxom?

Potece mi vezava in sem sel na Telemach sprasevat o event. bonitetah pri ponovni vezavi. Povprasal, ali lahko dobim dodatno Connax (ali D3 box) brezplacno, ker
imam pri eni dodatni TV samo koax, pa mi pravi, da mi lahko brezplacno da samo EON box. In da dela tudi na koaxu.
Do sedaj sem bil preprican, da moras za EON box imeti UTP.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ali lahko EON box deluje samo s koaxom?

Potece mi vezava in sem sel na Telemach sprasevat o event. bonitetah pri ponovni vezavi. Povprasal, ali lahko dobim dodatno Connax (ali D3 box) brezplacno, ker
imam pri eni dodatni TV samo koax, pa mi pravi, da mi lahko brezplacno da samo EON box. In da dela tudi na koaxu.
Do sedaj sem bil preprican, da moras za EON box imeti UTP.
Hibriden box dela tudi na coaxu, ne dela pa samo na coaxu brez mrežne povezave. Oziroma ko je enkrat sprosvisionan dela recimo live, če mu vmes zmanjka poveze, ne delajo pa vse ostale stvari (EPG, VOD, CUTV, ...). No EPG nekaj dobi preko DVB-C ampak ni mišljeno, da bi ga uproabljal brez mreže.
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
Hvala, no, se mi je zdelo, sem pa bil tako presenecen, da nisem spraseval dalje. Bo treba doplacat Connax.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Danes sem dobil klic od Telemacha, da mi za dodatnih 3 € dodajo na obstoječo naročnino možnost 4. enote (3 že imam): ali Conax s kartico ali D3 za EON pa nisem povsem prepričan (ali sem preslišal), ker mi je potem bilo rečeno da se za ogled nazaj zaračuna 1,5 €, Imam paket EON Premium TV. Ali še kdo kaj ve o tej ponudbi ?

Zadevo sem naročil preko Telemach telefonske ponudbe a tudi že storniral po klicu tehnične podpore za priklop, ker bi moral imeti za oglede nazaj internet priključek pri EON boxu. S tem pa nič ne pridobim.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Se strinjam, na tem dodatnem TV sicer imam Smart TV app preko wifi. Za UTP kabel je prevec razbijanja, ko pa se vsi obesijo na wifi, pa TV steka.
Mi drugega kot kartica ali D3 box ne preostane.
Meni je to totalna bedarija. V čem je razlika med 3 app oz. tremi Box-i ali Conaxi? Zakaj lahko imam 3 Conaxe ali 3 box, treh aplikacij pa ne morem imeti.