Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni
Jaz nikjer na Telemachovi strani ne najdem TV shem (osnovna, razširjena...). najbolj me zanima razširjena shema.

Hvala
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Hvala.
kaj storitev Pickbox lahko uporabljam preko Conax-a, ali rabim SetBox?
kakšen WiFi router pa dobiš ob sklenitvi Gold Extra?
Ker vidim da imajo novi naročniki prve tri mesece naročnino 1€ me zanima sledeče. Sedaj je žena naročnik Telemachovih storitev. ker bi rad spremenil paket in koristil ugodnost 1€ me zanima, ali je potrebno prekiniti naročnino in na novo skleniti, ali lahko ona samo spremeni in podaljša paket?
Hvala
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Kaj pa kaj upload ? A to pa je drugorazredna tema za Telemach ?

Se podpišem
467716-post_slo.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Je kaj pametnega na tem setboxu, čeprav imam box od telemacha, je izklopljen, pa se mi ga ne da priklopit:)

Je kak seznam, ipd, vidno kje?
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
mogoče kdo ve, če delajo na Telemachu stari stbji Sagem od Siola, trenutno na Amisu mi delajo. Imam namreč 3 tv-je in na dveh ne rabim nobenih funkcij (ogled nazaj...) samo, da dela tv......sprašujem, ker sem pred menjavo iz Amisa na Telemach optiko
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Rossoner pravi:
mogoče kdo ve, če delajo na Telemachu stari stbji Sagem od Siola, trenutno na Amisu mi delajo. Imam namreč 3 tv-je in na dveh ne rabim nobenih funkcij (ogled nazaj...) samo, da dela tv......sprašujem, ker sem pred menjavo iz Amisa na Telemach optiko
Telemach ima tudi na optiki (lastni) DVB-C, tako da ti IP stbji ne pomagajo kaj dosti. Če niso preveč stari TVji imajo vrjetno DVB-C tuner vgrajen in STBja za gledanje tvja niti ne rabiš (razen če želiš ogled nazaj, VOD, itd.), sicer ti bodo pa itak dali svoj STB.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
Na mojem paketu je vključen samo en stb, ostalo je za doplačilo, zato sem spraševal. Hvala obema, tvja imata DVB-C. Če prav razumem, lahko potem mrežni kabel direkt vklopim v tv?
Povezave z Ruckusi delujejo verjetno enako kot doslej?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
DVB-C je preko koaksialnega kabla... ne mrežnega. Tako da razni ruckusi odpadejo (ti so narejeni specifično za IPTV). Za gledanje DVB-C direktno na TV-ju boš pa potreboval dekodirno conax kartico (ki seveda zahteva mesečno plačilo).
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
Potem Telemach nima IPTV? Kakor sem malo prebiral temo je Iptv ali kabelska...
Lahko uredim tudi z ruckusi v kombinaciji z njihovim stbjem? Sprašujem, ker drugače morem povsod po hiši na novo vleč koaksilni kabel...
 
Nazadnje urejeno: