Telemach!!!

janb

Pripravnik
12. maj 2011
49
0
6
ksz:

Je mogoče tu kakšen tehnik iz Telemacha, da bi povedal, če mu te podatki iz modema kaj povedo?
Pri downstreamu prikazuje dva kanala v minusu?

Downstream Channels
Power Level: Signal to Noise Ratio:
Channel 1: 1.5 dBmV 36.1 dB
Channel 2: -1.7 dBmV 36.1 dB
Channel 3: -0.2 dBmV 36.2 dB
Channel 4: 0.3 dBmV 36.2 dB
Channel 5: 0.4 dBmV 35.9 dB
Channel 6: 1.1 dBmV 36.3 dB
Channel 7: 1.8 dBmV 36.5 dB
Channel 8: 1.7 dBmV 36.5 dB

Upstream Channels
Power Level:
Channel 1: 40.0 dBmV
Channel 2: 41.5 dBmV
Channel 3: 41.5 dBmV
Channel 4: 34.5 dBmV

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Navedeni signali so v redu.
Za minuse se ne sekiraj. 0 je idealna vrednost. Odstopanja so lahko v plus in minus. Lahko je več ali manj signala od referenčne vrednosti.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
ksz

A mogoče kdo ve kako bi stopil v kontakt z upravljalci/lastniki/karkoli od določenega TV kanala, ki je v Telemachovi ponudbi? Na internetu najdeni kontakti ne delajo. Ampak očitno nekdo še vedno dela tam, saj program laufa, spreminjajo se vsebine... Gre pa za program OK Bambino (mulci hočejo vedet, kje dobit ene njihove risanke...)
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Kot sem rekel, sem probal vse živo. Tudi različne kable, priklop direktno, ali preko reciverja, različne htmi porte, ... nič ne pomaga. Googlati tudi znam in sem tudi poskusil te kombinacije tipk na dalincu.
rolleyes-1.gif
Če kliknem viera link na dalincu izpiše Feature is not availabe. Pa seveda imam vse tri rPI-je, poskusil sem vse različne distribucije xbmc/kodi.

Medtem pa CEC na PS4 deluje brez problema preko yamahe nakaterem koli hdmi portu. To je problem CEC. Ko dela, dela super. Če pa mu kaj ne paše, se pa lahko mečeš na trepalnice in ni varjante, da dela. Tega je polno po tujih forumih.

imas se katere druge naprave priklopljene na HDMI? Pri meni je bilo tako, da ce je bil samo ojacevalec na TV je delalo, ko pa sem prikljucil se Rasberry pa je nehalo delati. Probaj imati cim bolj enostavno za zacetek - samo tv in ojacevalec in na nobenega nic drugega.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Hja, sem ugotovil, da so krivi kitajski HDMI kabli
frown-1.gif
PS4 je delal. Ko sem z istim kablom povezal rPI je začelo delati. Dela celo preko reciverja.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
ksz

A mogoče kdo ve kako bi stopil v kontakt z upravljalci/lastniki/karkoli od določenega TV kanala, ki je v Telemachovi ponudbi? Na internetu najdeni kontakti ne delajo. Ampak očitno nekdo še vedno dela tam, saj program laufa, spreminjajo se vsebine... Gre pa za program OK Bambino (mulci hočejo vedet, kje dobit ene njihove risanke...)

Telemach oz. njegov lastniik je lastnik tega programa. http://www.the-united-group.com/xhtml/markets.php
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
O, hvala za info!

Zdaj pa naslednja dilema - kot kontakt je naveden en z -iæ priimkom, a naj pišem v angleščini al balkanščini?
wink-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Hja, sem ugotovil, da so krivi kitajski HDMI kabli
frown-1.gif
PS4 je delal. Ko sem z istim kablom povezal rPI je začelo delati. Dela celo preko reciverja.
467716-post_slo.gif

še en zadovoljen uporabnik HDMI-CEC
smile-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Pojma nimam. Meni je tako kot ponavadi, ko povečajo hitrosti, padla iz 120 pod 5mbps
frown-1.gif