Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Se pravi od kar je postalo šalabajzersko
evil.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Kje je "Telemachovec" na forumu, da bi podal kakšne informacije glede EPG-ja?
Jaz delam v IT-ju in sploh ne morem razumeti, da tega EPG-ja ne porihtajo v nekaj mesecih???? mene bi odpustili že po enem dnevu nedelovanja.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Ne samo da ne porihtajo, čedalje slabše je. Zdej je izginil EPG na vseh FOX kanalih, na HBO-ju ga že cel čas ni. Na Slo 2 ga ni.

Pa ne gre za to, da EPG-ja ne bi imeli, saj vsi ti kanali na SD EPG imajo. Razen HBO3, ki ga že od začetka nima.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Pa ne gre za to, da EPG-ja ne bi imeli, saj vsi ti kanali na SD EPG imajo.
Aja?? No potem pa sem sploh brez besed.
jezen.gif

Baje je problem samo s Conax-om, na njihovih boxih dela .............

Baje pa, tko pravjo na FB-ju bo urejen do "konca meseca"...............................................

Težava je pa itak že od 15.5. naprej, sam stevilo programov se kar naprej povečuje, na katerih v CONAX-u ne dela........

SRAMOTA!!!!
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
To je njihov odgovor:
Žal gre res za obširnejšo napako, katera se že dlje časa odpravlja. Trudimo se da bi bila odpravljena v najkrajšem možnem času ampak v tem trenutku žal nimamo še uradnih informacij kdaj lahko pričakujemo, da bo odpravljena.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
To je njihov odgovor:
Žal gre res za obširnejšo napako, katera se že dlje časa odpravlja. Trudimo se da bi bila odpravljena v najkrajšem možnem času ampak v tem trenutku žal nimamo še uradnih informacij kdaj lahko pričakujemo, da bo odpravljena.

Sem dal tole skozi TM - SLO translator:
"J.ebe se nam za vaš EPG. Važno je, da redno plačujete mesečno naročnino. Super je, da jih dosti nima druge alternative kot TM. Vedno vaši TM."
crazy1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Sem dal tole skozi TM - SLO translator:
"J.ebe se nam za vaš EPG. Važno je, da redno plačujete mesečno naročnino. Super je, da jih dosti nima druge alternative kot TM. Vedno vaši TM."
crazy1.gif

Zgleda uporabljama isti "TM - SLO translator"
grin1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
K sreči imam možnost spremlanje TV programov iz Telemacha in T-2.
Pri obojnih sem v zadnjem času imel reklamacijo - pri slednjem so mi jo porihtali v 24. urah, pri prvem pa že dva meseca čakam, da mi vrnejo klic
smile-1.gif


Hvala bogu, da znam določene stvari sam ( s pomočjo kolegov ) popravit.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V bistvu ni specifika Tlelemacha pa vseeno: štirje klici v Ukrajini. En v Slo cca 6 minut - klic na asistenco, potem dvakrat Ukrajina kliče mene, enkrat 4, drugič 3 minute, pa še jaz enkrat njih manj kot minuto. Račun neprecenljivih 40+€.
frown-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
To je njihov odgovor:
Žal gre res za obširnejšo napako, katera se že dlje časa odpravlja. Trudimo se da bi bila odpravljena v najkrajšem možnem času ampak v tem trenutku žal nimamo še uradnih informacij kdaj lahko pričakujemo, da bo odpravljena.

Sem dal tole skozi TM - SLO translator:
"J.ebe se nam za vaš EPG. Važno je, da redno plačujete mesečno naročnino. Super je, da jih dosti nima druge alternative kot TM. Vedno vaši TM."
crazy1.gif

Grdoba.

Dečko, ki to rihta, je trenutno na dopustu. Zato konec meseca.
grims-1.gif


Drgač pa..ob prehodu na nov tv jaz veselo k njim po tv kartico..namesto boksa. Priklopim zadevo pa ugotovim da ni vec casovnega zamika. Klicem..hja..tega pa kartica ne podpira. Ja kul..glavno da casovni zamik reklamirajo. Kaj sele da bi kdo guknil ko gres menjat box za kartico, ce vidi v narocnini da placujemo casovni zamik.
Zato sem spet pot pod noge in sel nazaj k Kremenckovim. K sreci dobil novejsi box ki dela neprimerno bolje in ima vsaj znosen in uporaben daljinec.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.507
840
113
Dela z njihovo opremo, (ki jo dobiš) ne z vsako opremo. Sedaj, pri konkurenci, imaš tudi škatlo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
K sreci dobil novejsi box ki dela neprimerno bolje in ima vsaj znosen in uporaben daljinec.
In kateri box si dobil? Se da na boxu nastavljati vrstni red programov?
Poznavalci, kateri box je sedaj best choice? Imam kartico vendar bi jaz tudi rad imel casovnik, katerega mi kartica na omogoca