Telemach!!!

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.466
2.936
113
Pri nas Telekom 2x letno na omaricah kabelske TV ob cesti nastavlja signal. Bojda težave s 15 let starimi poceni ojačevalci signala in prevelika razdalja med omaricami. Če bi bili dražji (3x) bi se nastavljali sami, sedaj pa to dela GVO.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Pa to je tak . Sedaj je prišel za napajalnik. Drugič pa z nalogom za kocke. Pokliči na suport pa se bo

Ko sem klical za napajalnik, sem jim hkrati povedal tudi za kockanje in so tudi to napisali v nalog. Par dni pred dopustom nimam časa, da se bodem z njimi, ko pa pridem nazaj, bom sigurno zahteval, da se stvari uredijo.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
zraven še reklamiraj naslednji račun. če so zapisali na nalog, da ti kocka, pa ti še vedno niso tega odpravili, imaš dobro osnovo za reklamacijo
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Na računalniku mi vedno javlja napako Prišlo je do napake, koda=15 (VCAS No Key). Sem že najmanj 5x popolnoma odstranil vtičnik in ne pomaga.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Ne. EPG je za telemach prava znanost. Od zadnje spremembe sheme jim na HD programih in polovica ostalih sploh ne dela EPG. Govorim za gledanje preko Canax-a.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
A televizijo imaš prav nastavljeno za EPG?

/ Telemach mode

evil.gif
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
A televizijo imaš prav nastavljeno za EPG?

/ Telemach mode

evil.gif

Kaj bi naj nastavlu na Tv-ju pr EPG-ju??????????????........ itaq ga Telemach čara, tule mate včerajšnji odgovor in tako stanje je že od sredine maja, aja plus še od tega tedna naprej ne dela na vseh FOX HD-jih!
:

Telemach Pozdravljen Primož, opravičujemo se za nevšečnosti okoli EPG vodiča. Zavedamo se da trenutno na več kanalih ne deluje, ali ne deluje pravilno in prizadevamo si da ga čimprej vzpostavimo nazaj. Žal pa res še nimamo uradnih informacij, kdaj naj bi bila napaka odpravljena dokončno.

Tole je pa blo moje vprašanje:

Kdaj se bo uredil EPG??? Od sredine meseca maja , ko je prišlo do nedelovanja celotnega EPG-ja za nekaj dni, ga ni več na večih programih kjer je prej bil ( npr. ANIMAL PLANET HD, HBO 1 HD, HISTORY HD itd.).
Programi, ki so bili letos dodani še zmeraj v večini brez EPG-ja ( HBO 3 HD, BBC earth HD, NAT GEO WILD , )
Od včeraj pa še dodatno presenečenje, EPG ne dela na vseh FOX HD-jih....
Kdaj bo to urejeno ??

Lp!
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Zanima me ali je še komu včeraj zvečer (27.07.2016) 'zmrzovala' slika pri gledanju tako digitalne kot analogne Telemach TV (predvsem SLO 1)
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Ne samo zvečer - cel dan in na "vseh" digitalnih programih. Analogne nisem preverjal. Omrežje "Elektro Turnšek".

Je bilo pa še gledljivo. Predvsem sem se tolažil, da je to zaradi urejanja EPGja.

upanjeumrezadnje.press
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
475
38
28
okolica MB

Novi programi v digitalni programski shemi!
28. julij 2016

Obveščamo vas, da bo z 29. 7. 2016 v digitalni programski shemi nekaj lepih televizijskih novosti:


CINESTAR FANTASY

Edinstveni filmski program s slovenskimi podnapisi za vse ljubitelje domišljijskih likov, fantazije ter hororja.
Program bo na voljo v začetni programski shemi na programskem mestu (programsko mesto 24), kjer se trenutno nahaja Klasik TV.


BN SAT

Program bo, po ponovno pridobljenih pravicah za predvajanje, na voljo v osnovni programski shemi (programsko mesto 90) in dodatnem paketu BALKAN


BN Music TV

Program bo, po ponovno pridobljenih pravicah za predvajanje, na voljo v razširjeni programski shemi (programsko mesto 158) in dodatnem paketu BALKAN


RTL HRVAŠKA

Izjemno priljubljen hrvaški program, ki je trenutno na voljo le v dodatnem paketu BALKAN, bo viden tudi v osnovni programski shemi (programsko mesto 307)

Obveščamo vas, da je program Klasik TV nadomestil CINESTAR FANTASTY, edinstveni filmski program za vse ljubitelje domišljijskih likov, fantazije ter hororja. Želimo vam obilo filmskih užitkov!
 

B81

22. jul 2007
36.317
10.142
113
Mogoče kdo ve, če bo kdaj History 2 v shemi pri telemachu? Je morda pri Telekomu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.625
6.868
113
Sami SD kanali, odkar imam UHD TV sploh ne gledam več SD. Zakaj ne dodajajo raje kanalov v to smer, ali pa enega UHD dodajo
smile-1.gif