Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.612
710
113
toti Maribor
Zato, pa pri meni ni sprememb.
tongue-1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Ce pravis, da bodi zdaj dinamicni IP-ji zaradi "novega sistema", predvidevam, da ta "novi sistem" ni bil zastonj... Naj placajo dodaten evro tisti, kateri hocejo bit na tem novem sistemu in dinamicnih IP-jih...
wink-1.gif
:d
Glede na to, da so dvignili cene paketov in niso NiC ponudili v zameno, bi lahko staticne IP-je "dodelili" PRVIC zastonj...
wink-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
... ko bi le šel denar za "novi sistem". Naj raje ponudijo plačljivo opcijo višji upload. A ni dober predlog to ? Tist, ki pač ne more prebavit višjega uploada, ga pač ne bo imel. Tisti, ki ga pa rabimo ga pač naj doplačamo. In je problem rešen.
Jaz imam čuden občutek glede tega novega sistema. Sem danes ponoči opazil, da nekaj glede proxyev čarajo.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Pri meni tudi ni sprememb zaenkrat glede IPja, upam, da tako tudi ostane.
Se pa strinjam glede uploada. Večina tako ne bo menjala paket, tisti, ki ga pa rabimo, bomo pač nekaj doplačali.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.867
9.556
113
če prav razumem- če imaš router povezan na modem itak ni sprememb za uporabnika. To jih ima pa večina.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Seveda, selil se bom iz hiše z 200 m2 in vrtom v blok na 70m2, da bom imel optiko.
hysterical-1.gif
S tem da na kablu ni tehničnih ovir, da bi ponudili višje hitrosti.

Zakaj pa ti nonstop jamraš, za aplikacije, ki ni so na voljo za WP. Nabavi si Android ali iPhone.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.923
6.660
113
Kdaj sem pa jaz jamral za aplikacijo kakšno, to si me zamenjal s Snecerjem?

Jaz jamral da pomivalni stroj ne posuši plastične posode in da hoferjev razvlaževalec še vedno smrdi
wink-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.385
2.470
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

Tisti ki jamrajo glede uploada, pojdite na optiko, tam so 60/60 120/120 in 200/200 paketi, torej simetrični. kaj kdo rabi več kot tale paket? http://telemach.si/oec/paketi/gold-trojka-extra-optika

Če pa pri vas ni optike, pa se pač preselite, ča vam je upload taka huda prioriteta, ker očitno je, da se tu nonstop jamra o tem.

Reče tip, ki jamra ko pozimi sneži na naših koncih. Mrš na Florido!
bonk.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.923
6.660
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
O optiki bi se dalo marsikatero povedat. Jaz živim v samem centru MB, pa nimam možnosti imeti optike.
bonk.gif

Zanimivo, jaz sem relativno na obrobju MB, pa je optika
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.923
6.660
113
Dajte mi tisti, ki imate razširjeno TV shemo, oz gold extra paket, povedat kateri kanali so dodatno glede na začetno shemo, da se "splača plačat več". Zanimajo me samo kanali za serije, filme, ipd...FOX mislim da ima tega največ, ampak to je tak vidno že v začetni shemi.
ok, tam so še HD kanali in veliko več športnih, ter XXX...ampak a je to res edina razlika, je kakšen pameten kanal še tam za gledat al je vse junk?
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
če prav razumem- če imaš router povezan na modem itak ni sprememb za uporabnika. To jih ima pa večina.

Če misliš glede spremembe IP naslova v dinamični... seveda je sprememba. Tebi se v vsakem slučaju IP spremeni. Če je tvoj router nastavljen na statični IP (in ne DHCP, kar pomeni, da ga avtomatsko pridobi) ti internet, ob spremembi IPja ne bo deloval več (če izhajamo iz tega, da se tvoje naprave v internet povežejo preko routerja). Če pa imaš router nastavljen na DHCP in doma ne uporabljaš kakšne IP kamere, nimaš kakšnega NASa ali podobne naprave, na katero bi se moral povezovati od drugod, potem za tebe praktično sprememba IP naslova v dinamičnega ne pomeni nič pretresljivega.

@darjan, s tvojimi provokativnimi in nesmiselnimi odgovori se sploh ne splača ukvarjati
bonk.gif
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Tolk jamrate zaradi optike. Kaj pa pr men?
Oddaljen od centrale 240m, pa mimo mojga bloka peljejo vse glavne optične linije proti Resljevi - samo 3m od moje stavbe, pa lahko samo saaaanjam optiko.
To je Center Ljubljane!!!!!!!!!!!