Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik yogy pravi:
Je že kaj govora o kakšnih novih internet paketih, predvsem glede ponudbe z višjim uploadom?
Mislim, da bi že bil čas, da končno ponudijo pakete, ki bi imeli višji upload, kaj pravite?

To ni možno, zaradi analognega radija
hysterical-1.gif
. Tak je njihov zgovor. Lahko si pa malo pogledate ponudbo tujih operaterjev ( Avstrija, Madžarska, Nemčija, Nizozemska). Za ziggo.nl, vem da ponujajo 60 Analognih radijskih programov, pa imajo na voljo paket 40/4, 120/12 in 200/20 in to na Docsis 3.0. Res, pa da se tam uporablja kvalitetna terminalska oprema pri uporabnikih.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Vem, da se je testiralo na Docsis 3.0, prav tako pa je že bilo govora o paketih z višjim uploadom. Docsis 3.1 pa že tudi mislim, da obstaja od 2013 pa še vedno nič od tega. Telemach se po mojem mnenju trenutno preveč ukvarja z mobilno telefonijo in na nek način zanemarja kabel. Vse skupaj se mi že zdi predooooolgo, da imamo iste pakete že 2-3 leta.
Tisto analogno shemo pa naj že končno umaknejo (radio in TV) in bo zadosti pasovne širine za večji upload.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Tukaj je nekaj govora: http://www.racunalniske-novice...0c6050c141dbc0a

Najprej si poglejte datum potem pa preberitte: Z najnovejšimi modemi DOCSIS 3.1, ki jih tudi v Sloveniji že uporablja Telemach, je ta korak še bolj dostopen, kot kadarkoli prej. S takim trendom odvijanja dogodkov bomo 1Gbps pakete gledali že v naslednjem letu ali najkasneje 2016.
 

ant

Pripravnik
A kdo ve kako bo kaj v prijhodnosti s kakšnimi mobilimi LTE paketi za internet? Nimamo namreč možnosti priklopa prek kabla imamo pa LTE signal. Trenutno je še zastonj, februarja pa bodo ukinili in me zanima če bo kak ugoden nomejen paket.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.098
636
113
Kaj spet Telemach internet steka. Salesko-savinjska regija. Cel dan ze ni neta. Ob 14ih mi je mozakar reku, da so meli nadgradnjo pa da bo vsak cas. Zdle ze 1h30min klicem tja, pa so skoz vsi zasedeni pa bojo poklicali. Ma se kdo tezave?
Lp
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.098
636
113
Kaj je kak od Telemacha tukaj gor? Ker tam zgleda so sam neki studenti, kao smo javili napako naprej, zdej pa ze 2dni nic oz. Zmeraj kao javijo napako naprej.
Modem je arris tm602b. Gorita lucki Power in Link (zvezano naprej na wireless router) utripata pa lucki US in DS. Lucka Online ne dela. Na sumu imam modem da je umru. Je ze imel kdo tak primer al bo treba enga za usesa sem privlect da bojo zrihtali?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.624
6.868
113
Pomeni identični program kot planet, le da je vse predvajano točno 1h kasneje?

Mogoče ni tako slaba ideja, sicer bi jo rad videl za vse kanale, ker marsikdaj se zgodi da nekaj preklaplam, potem pa vidim da se je začel nek film, ki bi bil za pogledat
smile-1.gif


Saj ogled za nazaj je kul, ampak rabiš tisto bedno škatlo, ker ne gre direkt preko TVja, kar pa potem naredi zadevo neuporabno.