Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Eno resno vprašanje: a so kdaj že koga klicali nazaj iz klicnega centra Tlelemacha? Že nekaj dni nam kocka (TV, kabli, hišna instalacija ODPADEJO) , niti slučajno ne morem priklicat nikogar po telefonu, da bi pa kdo nazaj poklical
shocked-1.gif
mišn imposibl!

Samo za primerjavo, včeraj dvakrat v roku 10 minut klical Terme Dobrna, po dveh urah so me dvakrat nazaj klicali!

Mene so - včasih sicer šele drugi dan, ampak so. Je pa treba (kolikor se spomnim) izbrati ozr. zahtevati povratni klic. Aja - pa klicali so nazaj tako na fiksno kot mobilno telefonsko.

Glede napeljave doma - je tudi nam zadnjič crknilo vse doma - pa sem bil miljavžent procent ziher, da je s napeljavo doma vse OK - no, saj tudi je blo - samo TV splitter na podstrešju je odletel. Bil 5 dni brez TV, telefona in neta (hebi ga - klical v petek zjutraj namesto v četrtek zvečer - tehnik je prišel v ponedeljek).
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Kaj je zate v tem primeru komunikator? Na lastni optiki imajo cpe-je z RF izhodom, kar pomeni, da gre naprej koax v TV s CAM modulom ali na zunanji DTV sprejemnik.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Seveda ni vsak dober. Ravno to je težava, ko uporabniki sami kupujejo kable v lokalni elektro trgovini, pol se pa čudežno relativno hitro pojavijo tezave. Naj ti ga telemachov tehnik prinese in skupaj napeljite.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Hvala za info. Zdaj pa še eno malo bolj eksotično vprašanje. Glede na to, da sta v paketih dva sprejemnika. Se je že kdo poigral s tem da je oba priklopil na en TV in ju uporabljal za sliko v sliki?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Res čudno vprašanje
smile-1.gif
vir imaš vedno lahko prikazan samo eden (TV, hdmi 1, hdmi 2, ..., scart 1, scart 2,..,), tako da najbrž ne bo šlo.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Odvisno od tega, kaj omogoča TV. Če omogoča recimo PIP recimo HDMI1 in HDMI2, potem bo delovalo. Ali če omogoča PIP tuner in enega od HDMI, lahko vzameš en sprejemnik in eno CONAX kartico. Večina TVjev tega ne omogoča. Kaki dražji modeli mogoče.
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Mi lahko prosim kdo pove čigava je oprema (cisco modem in receiver) moja ali Telemachova in kdo nosi stroške popravila v primeru okvare?
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Ok, kaj pa popravilo, čigav je strošek? Na helpu mi je rekel, da bo tehnik zamenjal receiver meni pa izstavil račun za cca. 90 eur.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Eno resno vprašanje: a so kdaj že koga klicali nazaj iz klicnega centra Tlelemacha? Že nekaj dni nam kocka (TV, kabli, hišna instalacija ODPADEJO) , niti slučajno ne morem priklicat nikogar po telefonu, da bi pa kdo nazaj poklical
shocked-1.gif
mišn imposibl!

Samo za primerjavo, včeraj dvakrat v roku 10 minut klical Terme Dobrna, po dveh urah so me dvakrat nazaj klicali!

Mene so - včasih sicer šele drugi dan, ampak so. Je pa treba (kolikor se spomnim) izbrati ozr. zahtevati povratni klic. Aja - pa klicali so nazaj tako na fiksno kot mobilno telefonsko.

Glede napeljave doma - je tudi nam zadnjič crknilo vse doma - pa sem bil miljavžent procent ziher, da je s napeljavo doma vse OK - no, saj tudi je blo - samo TV splitter na podstrešju je odletel. Bil 5 dni brez TV, telefona in neta (hebi ga - klical v petek zjutraj namesto v četrtek zvečer - tehnik je prišel v ponedeljek).

Takole: seveda me niso klicali nazaj, ker pa sem moral itak osebno nekaj uredit v njihovi poslovalnici, sem tam dal še prijavo za kockanje TV. Začudilo me je, da sicer o tem v poslovalnici niso vedeli nič (zakaj kasneje).
Ko pridem domov imam dva maila z vprašalnikom o zadovoljstvu z njihovo storitvijo. Izpolnim spletni obrazec, in ker si nisem mogel pomagat, jim odgovorim še na mail, v stilu: đabe so vam spletne ankete, če se vas itak nič ne prime.
No čez pet minut me pokliče prijazen gospod in sva imela debato; z večino mojih navedb se je celo strinjal; najbolj pa me je presenitil z izjavo, da jim SV Slo že par dni kocka - ja zakaj za vraga pa to v poslovalnici ne vejo.
No pol pa me je čez par ur še servis poklical, pa sem se jim zahvalil, ker so očitno težave vmes že porihtali.

Torej tudi jaz sem med tistimi, ki so jih llicali nazaj.
wink-1.gif