Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tisti, ki ste na Telemachu bi vas prosil, če lahko preverite, če se lahko prijavite na ebay.

Preko T2 in Telekoma se lahko normalno prijaviš, prav tako preko mobilnih podatkov ( tušmobil ) preko telemach omrežja pa nikakor.

Na Pc v FF vrže to napako:

Citat:

Varna povezava ni uspela

Povezava s strežnikom je bila prekinjena med nalaganjem.

Strani, ki si jo želite ogledati, ni mogoče prikazati, ker ni mogoče preveriti pristnosti sprejetih podatkov.

Lahko en od telemachovcev preveri kje je težava?


p.s.
Sem probal pri sosedih, ki so isto na telemach in tudi eden izmed alterašev je probal in se isto ne more logirat na ebay.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ravnokar začelo delat
smile-1.gif
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.841
1.121
113
Od začetka januarja 2015 imam Telemachov internet 8/1, TV začetni in stacionarni telefon. Danes opazim, da ne dela več "zamujeno 72 ur". Kličem na tehnično podporo in mi pove, da je bila to neka pol-letna zastonj promocija, zdaj pa bi moral za ponovni vklop te funkcije plačevati 1,5€ mesečno. Tega pogoja nisem videl nikjer napisanega. Ima kdo drugačne informacije ?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.841
1.121
113
Citat:
ti maš paket silver in v tem paketu ni časovnega zamika
torej bo treba nabaviti zunanji USB hard disk. Kateri je bolj primeren ? Tisti s svojim napajanjem, ali tisti ki se napaja preko USB ?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Ali je kje spisek, kateri kanali so npr. za rusko govoreče, se pravi, da obstaja jezik rus. ali pa podnapisi ruscina.

Bi bilo OK imet to kje objavljeno, ker vem, da eni kanali imajo lahko več jezikov ali podnapisov, samo določene butaste tv je moraš vsak kanal za sebe pregledati, da vidiš ali je ali ni.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Danes sem ravno bil v poslovalnici Telemacha, pa mi en model tam reče, da se pripravlja Docsis 3.1 ? Seveda, kaj več pa tak ne povejo, kdaj, kje in kako. Upam, da bodo tokrat začeli uvajati tudi IPv6, ker kolikor vem je Telemach edini operater pri nas, ki noče slišati o IPv6.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Men pa začudo že kaka 2 meseca dela vredu internet. Občasno mi kakšne strani ne odpira ( isto kot popotnik), samo to je ponavadi krivda DNS strežnika. Pa še to sem rešil tako, da laufam svoj DNS.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Eno vprašanje: Danes sem gledal na moj.telemach.si, da si lahko vključim Balkan in Pink paket. Malo me moti naslednje: V prvem polju je redna cena ( za Pink paket 7.99 € in Balkan paket 5 €), v poljih Vaša cena je pa cena 0 €. Sedaj me zanima, ali to lahko brezplačno vključim, ali je kje kaka druga finta, da mi bodo začeli kasirati. Imam pa paket MIX XXL (Turnšek)
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Se pričakuje kakšne nove pakete namesto Gold Trojk? Modemi so še zmerej uni combo Ciscoti s slabim dometom wifi-ja?
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Živjo! Imam par vprašanj. Dobil sem nekakšno ponudbo od Telemacha, da lhko zamenjam svoj paket (košarkar mix L) v Gold trojka Extra. Razlika v ceni je 2.5€. Zanima me, če bi menjal, moram kaj dodatno plačati ker imam pogodbo do novembra? Imam 2 TV, obe imata tisto kartico Conax! Kako je potem glede funkcije zamujeno 72ur in videoteke.