Telemach!!!

geo

Zelenc'
16. okt 2010
23
0
1
Ne poznam tvojega ozadja ... odvisno kaksno nadgradnjo/zamenjavo paketov si naredil. Pomoje moras prekinit staro pogodbo, placat penale in se ponovno vezat. Ker gre za individualno situacijo nimas druge, kot direktno vprasat na podporo koliko so si ovrednotili te "ugodnosti" -> penali, ki jim jih bi/bos moral povrnit. Pa porocaj nazaj na forum :D

po moznosti pa naredijo take akcije veckrat letno, Yeeey !
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Maribor tabor, 2 uri že internet ne dela (ni downstreama), TV ok dela, napovedano ni nobeno vzdrževalno delo, še kdo? Malo se hecajo zgleda, rabim nujno za delo od doma, njihov support pa do 8.00 seveda ne dela.
Edit: 7:15 dela
 
Nazadnje urejeno:

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Ja, nalacs ti odkaplajo
wink-1.gif
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Jaz sem se ravno v ponedeljek odločil za ta novi paket "Gold Premium", pa mi niso nič povedali o novi akciji. Se mi zdi to malce "pokvarjeno". Dobro da še nisem podpisal aneksa - bom počakal ....
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
200/6 Mbps??? Wtf?
confused-1.gif

Pa to so fuk*eni malo. Pa naj se spet najde nek pametnjakovič, da ne morejo ponudit več uploada, zaradi tehničnih zmožnosti
stupid-1.gif
To je samo stvar politike ponudnika in nič druga.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Clueless pravi:
Oh, crap. Se mi je zdelo, da bo kaj takega. Zdaj vidim, da sem veselo bral specse za 6500, ki pa ima dva tunerja.
smile-1.gif
Nič, grem sporočit slabo novico.

TNX za odgovor.
Je to res, da lahko na 6500 snemaš in gledaš drugi kanal?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa dobro no, kaj je danes s Telemachom na območju MB/Tabor?

V roku 2ur 4x resetiralo modem.

Kličem na tehnično pomoč in pravijo, da pri njih ni težav in ker sem stal zraven modema vidim, da se je zopet resetiral in vprašam kaj jim točno v tem trenutku kaže, če imam internet ali ne.

Biser pravi: " vidim, da imate internet oz da dela brez problemov ", ja pa kaj za vraga je ta gledal, da mu je kazalo, da internet dela, če so pa na modemu veselo bliskale le prve 3 lučke?

Kaj so na tehnični pomoči zopet kaki študentje, ki nimajo blage veze kaj si naj tam počnejo?
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Kot sem napisal, zjutraj sploh ni blo interenta, ko je tehnična pomoč začela delat o tem niso meli pojma! Modem se pa tudi meni že celi dan resetira, internet pa šteka ko ... Oni seveda pravijo, da je vse OK.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj že na pol ure ven meče modem
bonk.gif


Pa ti se res delajo norca, bolj jim razlagaš, da na različnih koncih Tabora ven meče, bolj mi na tehnični pomoči razlaga, da naj izklopim modem iz elektrike, da naj preverim kabel, na koncu pa naj menjam kabel
uf-1.gif


Telemach, spucajte te študente iz tehnične pomoči in zaposlite delavce z znanjem, jih imate veliko na voljo na zavodu za zaposlovanje.

Če so res krivi kabli, potem so krivi vaši kabli in jih VI zamenjajte po celem MB ali pa zamenjajte omarice.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@tagelind

Na podpori so rekli, da se nič ne dogaja, da je nekaj krivo z modemom ali kabli, metalo je pa ven vsem na Taboru.

Sem sedaj našel na Telemach strani na prvi strani čisto spodaj link:

http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/pomoc-in-informacije/tehnicna-pomoc/posodobitve-omrezja

Mater imajo skrito
bonk.gif


Citat:

09.07. - ŠTAJERSKA MB - Tabor (vsa področja)


Napovedana prekinitev storitve:

Datum: 09. 07. 2014

Čas: od 02:00 do 08:00

Kje: ŠTAJERSKA MB - Tabor (vsa področja).

Storitve: Internet, telefonija in VoD.

Razlog: Nadgradnja omrežja.


Še info za tiste iz Rotovža, da ne bo panike
wink-1.gif


Citat:

16.07. - ŠTAJERSKA MB - Rotovž (vsa področja)


Napovedana prekinitev storitve:

Datum: 16. 07. 2014

Čas: od 02:00 do 08:00

Kje: ŠTAJERSKA MB - Rotovž (vsa področja).

Storitve: Internet, telefonija in VoD.

Razlog: Nadgradnja omrežja.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
To so zdaj objavili?! 9. je sigurno zadnja bila lastovka, ker sem gledal tako na tem linko kot tudi na moj.telemach pa ne duha, ne sluha! Danes ponoči so tudi nekaj delali, je ven metalo konstantno, ampak je delalo dokaj normalno. Pa da bi se vsaj obvestilo en dan (verjetno so take zadeve načrtovane) prej,saj je logično, da ne more 100% delat če nadgrajujejo, ampak da grejo kar tak pa ni ravno logično.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Včeraj sem iskal po njihovi strani vendar nisem naletel na ta članek, tako da ne vem kdaj so to objavili.
Danes sem vse preklikal in naletel na tole kar sem prilepil zgoraj.

Sem si pa dal sedaj pod zaznamke to stran, da bom ob naslednjem izpadu lahko takoj preveril, če je kaj napisanega oziroma videl, če so ažurni z obvestili ali jih dajo naknadno gor.