Telemach!!!

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.595
705
113
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Tale Telemach preseneča iz dneva v dan. Na tablici mi je DGO do pred kratkim delal brez težav. Po posodobitvi uradnega firmwara iz proizvajalčeve spletne strani pa ne dela več. Namesto zagona programa napiše opozorilo, da je predvajanje onemogočeno na napravah z root dostopom. Če se za Telemach uradna posodobitev šteje kot rootanje, zakaj potem onemogočajo normalno uporabo. Še večja cvetka je predlog, ki mi ga je dal svetovalec na 080 in sicer, naj naredim downgrade in bo D3 spet delal. Še imamo koga na Alterju, da preveri kao je dejansko s to stvarjo.

tole preveri

iz T-2 foruma
Citat:
Pravkar mi je nekdo ko je na Telemachu potrdil, da sem tudi njemu pomagal z "ROOT" težavami!
Na srečo uporabljata tv2go in D3GO podobne knjižnice.
Če kdo rabi je tukaj prenos:
D3 GO_v3.4.1-Hacked-Yani.apk
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t=8006&sid=&start=60#p207716
 
Nazadnje urejeno:

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Torej bi ta aplikacija morala biti ok tudi za mobia tv od amisa saj sta d3go in mobia tv sorodni aplikaciji (isti proizvajalec in iste težave)
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Uporabljaš nepodprt firmware, simple. Prav ti je povedal na podpori.
Kako nepodprt. Posodobitev je bila narejena preko proizvajalčeve spletne strani. Potem naj Telemach pove, da D3GO dela samo na tej in tej napravi, ostali pa naj se j***o. Ali pa mi vrnejo del naročnine, za storitev, za katero sem bil zaveden.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
A po novem je sprejemljivo postanje linke na crackane aplikacije tukaj gor na forumu?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Seveda je. To je zaščita, ki jo je vgradil avtor. Isto kot da program neha delati po 30 dneh, čega ne plačaš.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Matko hvala, dela u nulo. Upam, da telemahovci berejo forum. Naj namesto tega, da zaposlujejo nesposobne študente, raje sponzorirajo Alter, bo več koristi in manj slabe volje.
 
20. apr 2014
9
0
1
Prokleta banda šalabajzerska nesposobna telesmehovska mamico vam nabijem nekam. En mesec na telesmehu pa lahko človek zgubi vse živce. Zadnji teden vsak ****** večer crkuje net.
Tehnika pa še vedno od nikoder. Prej na siolu sploh nismo vedeli kaj je to helpdesk. Tu pa nič ne dela kot bi blo treba. Net še enga dneva ni zdržal, da se nebi za nekaj časa sesedlo vse skupaj. Lahko prosim kdo razloži kako reklamirati položnico.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Živ, a ma še kdo težave z hd pop kanali. Vsi ostali kanali delajo bp, ti pa stalno kockajo in prekinjajo - napiše ni signala. In to do mere, da so negledljivi, sem nazaj nastavil kanale v normalni ločljivosti, ki so ok.
 

Gizmo

Pripravnik
26. feb 2008
74
0
6
ne takih težav nimam, edin zarad česar sem nazaj nastavil normalne kanale je to, da na hd ni zamika
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Tole pa sploh ni argument, da ne bi smel "pljuvati" čez nedelovanje sistema ori TMju,

Nekateri žal nimaj(m)o sploh alternative - jaz prej bil na Telekomu (ISDN), SIOLu (internet) in ET (kabelska) - bil med bolj srečnimi, ko je ET končno lahko tudi za naš kraj ponudil trojček (TK / Siol ni bil zmožen ponuditi trojčka s dvema TV na moji lokaciji).

Sedaj sem pa pri TMju (pa ne po svoji želji) - programski paket OK, hitrost neta (v glavnem OK), razmerje download/upload je bedasto, telefona OK (ko delata).
Pizdim pa zaradi rednih izpadov neta in telefonije - skoraj vsako nedeljo (od konca januarja do sedaj 7-8x) zjutraj smo tam nekje do 9:00-10:00 "out". Baje zaradi nadgradnje opreme.
13.gif


Mam nekako občutek, da me ima nekdo za bebca.
10.gif


edit:

Aja - pa prav zanima me zakaj je pri TM informacija na kateri frekvenci je kateri program le za interno uporabo in se "nazven" ne objavlja.
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Fora je v tem, da nam je v času, ko še v Celju ni bilo Telemacha, bili zelo zadovoljni z delovanjem interneta. Redkokdaj je prišlo do izpada. Ne pa zdaj, da morm 10x f5 prtisnt v brskalniku da mi odpre stran.
Kakšno alternativo imam ? Je nimam. Noben drug operater mi ne omogoča povezave, ki jo potrebujem.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Živ, a ma še kdo težave z hd pop kanali. Vsi ostali kanali delajo bp, ti pa stalno kockajo in prekinjajo - napiše ni signala. In to do mere, da so negledljivi, sem nazaj nastavil kanale v normalni ločljivosti, ki so ok.

A prejemaš signal preko bivšega Turnškovega omrežja? Kot kaže je tvoja povezava na meji. Običajno prijava napake na Telemachu reši težavo.