Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38


Uploada pa ziher ne več kot 10 Mbitov
hysterical-1.gif
. Men še 6 Mega uploada ne morejo zagotovit. Ker pred nadgradnjo modemov sem imel 2 upload kanala, sedaj imam pa samo enega.
 
Nazadnje urejeno:

rupa

Pripravnik
28. feb 2008
137
1
18
kako gledati vse programe na d3go na t-2 omrežju, dela nekje dobra polovica kanalov, ali je možno da delajo vsi, predvsem želim to zaradi sportkluba
 
20. apr 2014
9
0
1
Še ima kdo probleme z netom. Meni že 5 dni ne deluje normalno. Se dogaja, da pade download pod 1 in pinga nabije čez 340, vmes pa pridejo tudi trenutki, ko je vse normalno. Kličeš na podporo ti prekine klic, ko pritisneš 2 in ko jih končno dobiš ti oni kekci tam ne znajo povedat kaj je narobe. Celo tehnika bojo poslali ampak so rekli, da bo treba plačat, če bo v času njegovega obiska vse normalno. Pa, da jim j... vse po spisku nesposobnežem. Počasi mi bojo požrli vse živce.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Si pa res car da se samo zaradi svoje individualne tezave registriras s takim imenom. Pac neki na tvoji lokalni mrezi treba popravit. Signal, kabel, konekror,...
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Pozdravljeni!

Imam modem-router cisco epc3925 in roter linksys wrt54g, sedaj me pa zanima kako ju brezžično povežem? Ker se trudim že 2 tedna in mi ju ne uspe pevazat. Hvala za pomoč in odgovor.

Lep pozdrav.
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
A obstaja taka tema tudi za druge ponudnike?
Ali se tisti uporabniki zbirajo na kakih drugih forumih?
(za SiOL vem da je imel svoj lasten forum)
 
Nazadnje urejeno:
20. apr 2014
9
0
1
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Si pa res car da se samo zaradi svoje individualne tezave registriras s takim imenom. Pac neki na tvoji lokalni mrezi treba popravit. Signal, kabel, konekror,...

Kaj bom js kable in konektorje menjaval, če je na brezžičnem isto sranje. V glavnem niha vse skupaj. Dans že tudi cel dopoldan ne gre download čez 5 ( strani odpira 200 let ) pa, da se na glavo postaviš medtem, ko je včeraj popoldan in zvečer celo normalno delovalo. A je res ta cisco3925 eno navadno sranje.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Glede na obvestilo na telemach strani bi se naj s 1.4. povišale hitrosti paketov. Ampak jaz še vedno izmerim staro hitrost, moram kak modem resetirat ali kaj podobnega?

Pri meni je isto.

Hočejo pa menjat modem, ker naj bi to pomagalo....

btw, menjali modem za ciscota pa je hitrost ista.
wink-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
mam na mailu njihove grafe, očitno pa je da povprečje 30M bit/sec, samo ne vem al je graf od celotne centrale, ali od določenega porta na centrali...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
http://www.finance.si/8801148/Koliko-je-zanimanja-za-Telekom

Koliko je zanimanja za Telekom?

Ob tem poudarimo: ne gre za nobene zavezujoče, niti nezavezujoče ponudbe. Potencialni vlagatelji so le izrazili interes, zdaj bodo lahko prišli do informacijskega memoranduma, šele nato bodo oddali nezavezujoče ponudbe. Potem bodo izbranci opravili skrbni pregled, oddali zavezujoče ponudbe. In - šele ti izbranci, se bodo potem pogajali s prodajalcem, to je državo.

Sicer pa smo že pisali, da naj bi se za telekom Slovenije zanimal nemški Deutsche telekom, morda tudi Rusi, pa turški Turkcell, norveški Telenor, španska Telefonica.... Med potencialnimi vlagatelji nekateri pričakujejo tudi večje finančne vlagatelje, denimo KKR (ta je že kupil Telemach, govori se, da se zanima za T-2), Bain Capital, CVC, Apax ...
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Tale Telemach preseneča iz dneva v dan. Na tablici mi je DGO do pred kratkim delal brez težav. Po posodobitvi uradnega firmwara iz proizvajalčeve spletne strani pa ne dela več. Namesto zagona programa napiše opozorilo, da je predvajanje onemogočeno na napravah z root dostopom. Če se za Telemach uradna posodobitev šteje kot rootanje, zakaj potem onemogočajo normalno uporabo. Še večja cvetka je predlog, ki mi ga je dal svetovalec na 080 in sicer, naj naredim downgrade in bo D3 spet delal. Še imamo koga na Alterju, da preveri kao je dejansko s to stvarjo.