Telemach!!!

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Ti kar lepo obdrži stare sprejemnike, na TM-ju pa ti naj dajo namesto Cisco-ta modul + kartico ( modul pa maš pol za rezervo ).
Niti približno se jim ne pusti prepričat, da je Cisco boljši ( ker pač dodatno podpira VOD - razen če si to storitev želiš !? ).
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Kar se tiče modema zaenkrat brez problemov, v dveh mesecih odkar sem na kablu sinhronizacija ni padla. Hitrosti so konstantne neglede na uro. Modem deluje kot router. Wireless mogoče mal slabši signal kot prej na Linksysu ampak je Arris sedaj zaprt v omarci s steklenimi vrati. Nobenega zatikanja pri gledanju Voyota in Siol tvina hkrati na tablici in telefonu. Skratka zadovoljen
zmaga.gif
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Sem imel prej vod na T-2 in Siolu in ga zelo poredko uporabljal tko, da me sedaj ne bodo prepričali. Modudul+kartica je pa dobra ideja
aplauz.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.520
1.068
113
Titograd
Pred 3 tedni sem se priklopil na novo, dobil ciscov modem in router v enem......... se da to zamenjati? Prve tri dni je zadeva letela, od takrat jo vsak dan 1-3 krat resetiram ker ni neta, včasih pa zato ker škatla piska
bonk.gif


V prejšnjem stanovanju sem imel modem in router iz bogve katerega leta, pa je reset 2 krat letno bil dovolj....
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj je sedaj s temi Arris modemi, da je ura še vedno po starem?
Sem ga že parkrat odklopil pa mi še vedno na telefonu kaže napačno uro, če jo na telefonu ročno nastavim mi avtomatsko, ko dam na polnilec potegne uro iz modema.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Čez vikend se mi je na slo1 HD začeli ob poročilih pojavljati podnapisi na črni podlagi, ki prekrije tudi preveden podnapis, verjetno je namen za hluhoneme. Priklop imam preko kartice, na tv imam storitve za hluhoneme izklopljene
Ima še kdo podoben problem.
 

atacar

Pripravnik
14. avg 2010
36
0
6
37
izklopit moraš podnapise, sam jst mam tak problem če jih izklopim nimam nikjer pol podnapisom
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Ja sam to mora biti problem drugje, ali na Telemachu, ali na RTV Slovenija, da ne uredijo prav. Bom pač jutri težil Telemachu.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj je sedaj s temi Arris modemi, da je ura še vedno po starem?
Sem ga že parkrat odklopil pa mi še vedno na telefonu kaže napačno uro, če jo na telefonu ročno nastavim mi avtomatsko, ko dam na polnilec potegne uro iz modema.
Ah, veselje ob premiku kazalcev.
Ampak, načeloma stvar podpiraš, a ne?
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Vem da ni kriv Telemach, ampak on meni ponuja digitalne programe in naj probleme potem tudi on rešuje z ponudniki programov. Saj TV omogoča da izkjlučim te ponapise za gluhe, očitno TV SLO nima ustrezno to urejeno.
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
..... Bom pač jutri težil Telemachu.

Kriva je TV SLO, ker je dala na razpolago TXT podnapise za gluhe !
Ne vem, kaj bi lahko bil tu kriv Telemach ?

Prav zanimivo je to, kako vedno pri Telemachu se pojavljajo skoraj vedno težave s premikom ure in s takšnimi banalnostmi s podnapisi, evo sedaj ugotavljamo, da je to težava RTV-a, ni Telemacha
sprasujem se.gif
, pa zakaj te navedene težave niso recimo sedaj pri Siolu, T-2, Amisu?

Kako to, da vedno pri Telemachu nastajajo te težava in glej začuda ni on kriv
hysterical-1.gif
, dokler njegov uporabnik ima to težavo in jo plačuje je kriv Telemach, ni tukaj izgovorov težava pri RTV, če je tam težavav, potem bi morala težava biti tudi pri ostalih ponudnikih. To, da Telemach nezna to urediti drugače je njegov problem, da ne zna in očitno nesposoben.

EPG, da ne komentiram, je tukaj nekdo drug spet kriv, oni niso
sprasujem se.gif


Aplikacija D3GO, zdaj dela, zdaj ne dela pri Telemachu. Tvin -Siol in Tv2Go- T-2 špila zadeva brez, kakršnihkoli težav.

Nekaj je očitno hudo narobe pri Telemachu. Ali ima nesposoben kader od prej pridobljen ali nima zaposlenih z znanjem. Tukaj druge ni. Plačani Jumbo plakati, še ne pomenijo, da so sposobni zagotoviti storitev.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ja, nekaj pri njih res ne štima. Meni so že trikrat zagotovili, da mi bodo uredili portal moj.telemach.si, kjer ne morem naročiti dodatnih storitev, pa še vedno ne deluje.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Sem jim danes težil za podnapise, pa je odgovor z njihove strani kot sem ga pričakoval.
Da je to nova storitev RTV SLO, da oni s tem nimajo nič. Kot so mi dejali bi se ti podnapisi morali izklopit še posebno če ima TV funkcijo za izklopit podnapise za gluhe. Svetovali so mi naj TV dam na tovarniške nastavitve. To sem tudi storil sedaj pa čakam TV dnevnik da vidim rezultat.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Sem jim danes težil za podnapise, pa je odgovor z njihove strani kot sem ga pričakoval.
Da je to nova storitev RTV SLO, da oni s tem nimajo nič. Kot so mi dejali bi se ti podnapisi morali izklopit še posebno če ima TV funkcijo za izklopit podnapise za gluhe. Svetovali so mi naj TV dam na tovarniške nastavitve. To sem tudi storil sedaj pa čakam TV dnevnik da vidim rezultat.


Lepo jih pokliči nazaj ter jim razloži, da ima Dekster druegega ponudnika storitev ter ,da niti približno nima težave z novo storitvijo od RTV-a, vse deluje tekoče brez težav. Če smo že pri moranju, potem edino moranje je, da si Telemach kot družba sam sebi podeli odpoved delvnega razmerja iz poslovnih razlogov, konkretno zaradi "NESPOSOBNOSTI". Frajerji šparajo, potem pa prepričujejo uporabnike, da je pri njih nekaj narobe, pa naj bo to napaka televizije ali ponudnika programa, pri njih je seveda vse vredu. Ne more biti vredu, če ti uporabnik ima težavo in to ne eden, ampka več njih.


Lp.